Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей44Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 8
Показано с 51 по 60 из 79.
    Філософф

Re: Подростки и алкоголь

Ответ Сообщение от АлекS Посмотреть сообщение
    [
    nickeler, хочу Вас огорчить, я атеист: не верю ни в Бога, ни в черта, ни в приметы, если что.
    Интересно, почему у Вас такая мысль возникла?
    Офтоп:
    Бо як я вже писав Нікелер войовнича безбожниця тобто у неї той самий релігійний фанатизм але на почві атеїзму а не віри.

модератор

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Бо як я вже писав Нікелер войовнича безбожниця
    Я посещаю церковь только на Пасху, за компанию с подругой. Но истинно верующие люди вызывают у меня уважение и почтение. А вот разные "отклонения" от христианства, они же секты - вызывают смешанные чувства, но не негатив, скорее нейтралитет. Но , когда представители "сект" звонят в выходной день в 9 утра в нашу дверь и предлагают бесплатную литературу, тут за себя не могу поручиться
    ри?

То стереотип чесно кажучі.На світі є купа різних речей і занять
    Стереотип - це те, що дитина захоче дізнатися про нове, те, що не давали раніше, те, що рекламують по всіх каналах? Гм, дивно...А я все життя думала, що це дитяча любознатєльность.
    Кожна дитина це проходить. І нічого з цим ви не вдієте, хіба що точно посадите в ізольовану камеру на все життя.

Бо як я вже писав Нікелер войовнича безбожниця тобто у неї той самий релігійний фанатизм але на почві атеїзму а не віри.
    А дехто антиалкогольний фанатик з піною у рота і купою помилок важкістю в мегабайти - і нічого! Не відхиляйтеся від теми.
    Якщо хочете про Бога - welcome у відповідну тему.
    2.0

повертаючися до теми впливу реклами на мозги. а скажіть мені панове, як ви рекламу по телеку побачили, ви шо зразу прете шось купувати? невже все так запущено? тим більше фахвці кажуть шо критична точка - 1012 переглядів ролика. якшо ні, не купив, то вже і не цільова аудиторія. і стосовно реклами, то Джинс свого часу дров більше наламав, ніж алкогольні реклами нині.
    а взагалі, владі невигідне тверезе суспільство і твереза молодь. заборонити продаж на "бамажці" і в натурі - тріхо різні речі. раз не стрьомно малим купувати бухло, значиь і справді боятися нічого. ні батьків, ні закону. тому в даній ситуації, шановні мамашки і псіхо-хологи, вся надія тільки на вас. але тільки стосовно ваших дітей.

Ответ Сообщение от АлекS Посмотреть сообщение
    nickeler, я в общественном транспорте не езжу - это раз. И няня у моего ребенка с двадцатилетним опытом работы воспитателем и с высшим образованием - это два. По-этому воспитание у него соответствующее.
    значить ви щаслива мабуть... бо 90 відсотків полтавців няню собі дозволити не можуть. але наявність няні тож не страховка. всяко буває. бувають діти-алкаші у мами професорки, бувають діти "ломові люди" у алкашів. природа типу... виховання це харашо, ні, це прекрасно, але є ще різного роду генетичні задрочки. це я не про алкоголь, але натуру до кінця навіть виховання хрін зламаєш.
    Завсідник

nickeler, ДА? Интересно, что у тебя поменялось мнение.
    Ты ж писала, что "токо" семья влияет на ребенка. Какие там гены! И Вы шо, как же у алкашей, может родится ребенок не алкаш? Ведь ЖЕ Ж СЕМЬЯ играет самую большую роль в воспитании!
    Філософф

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Стереотип - це те, що дитина захоче дізнатися про нове, те, що не давали раніше, те, що рекламують по всіх каналах? Гм, дивно...А я все життя думала, що це дитяча любознатєльность.
    Кожна дитина це проходить. І нічого з цим ви не вдієте, хіба що точно посадите в ізольовану камеру на все життя.

А дехто антиалкогольний фанатик з піною у рота і купою помилок важкістю в мегабайти - і нічого! Не відхиляйтеся від теми.
    Якщо хочете про Бога - welcome у відповідну тему.
    Ну любознати можна дуже багато речечомусь говрять про це лише у контексті випивки і куріння.Хоча згоден що просто заборонами багато не досягнеш.
    Я не відхиляюсь я пояснюю нездорове бажання учасниці у всьому бачити "проіскі вєруюжчіх"

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    повертаючися до теми впливу реклами на мозги. а скажіть мені панове, як ви рекламу по телеку побачили, ви шо зразу прете шось купувати? невже все так запущено? тим більше фахвці кажуть шо критична точка - 1012 переглядів ролика. якшо ні, не купив, то вже і не цільова аудиторія. і стосовно реклами, то Джинс свого часу дров більше наламав, ніж алкогольні реклами нині.
    А з цим впринципі дійсно можна погодитись.Впрринципі реклама може гарно діяти коли треба купити щось із розряду однотипних товариів які і так треба купити(наприклад бритву чи крем для і після бриття його і так майже всі чоловіки купуватимуть і швидше за все те про що з реклами знатимуть)але якщо товар не факт що потрібний і його ще почати споживати слід то не факт що реклама буде ефективною(той же алкоголь).Джинс всмслі оператор?

Ответ Сообщение от Akvarel' Посмотреть сообщение
    nickeler, ДА? Интересно, что у тебя поменялось мнение.
    Ты ж писала, что "токо" семья влияет на ребенка. Какие там гены! И Вы шо, как же у алкашей, может родится ребенок не алкаш? Ведь ЖЕ Ж СЕМЬЯ играет самую большую роль в воспитании!
    Може але шансів не дуже багато.Але крім алкаш є і інші так би мовити проміжні стадії.Якщо вони співставлені з залишками інтелекту і турботи про дитину то цілком мож
    змія болотяна ОЧКОва

Я не відхиляюсь я пояснюю нездорове бажання учасниці у всьому бачити "проіскі вєруюжчіх"
    та нє, то проіскі алкаголічних власників алкоголічних крамниць з алкоголічною рекламою алкоголічних заводів і фабрик.
    2.0

Ты ж писала, что "токо" семья влияет на ребенка. Какие там гены!
    факін шіт, а сім"я це не гени? не "прєдласположенность"?
    Ведь ЖЕ Ж СЕМЬЯ играет самую большую роль в воспитании
    давайте попробуєм довести протилежне: хто грає більшу роль ніж сім"я? уважно вас вислухаю. ремарка: мої друзі з "молодості" всі до одного відійшли. а те, чому вчили батьки і досі зі мною.

Коновалець, дітки. тебе ніхто не просить про мене розказувать іншим. у них є очі і мозги. так шо утримайся від каментів в мій бік, бо звернуся до адміністрації.

Джинс всмслі оператор?
    всмислі да. там де мальчік з дівкої шуршать в кабінку і виходять відти пожмакані.
    Завсідник

Коновалець,
    Вот и я о том, что может. И еще в одной и той же семье с одними и теми ж родителями вырастают разные дети.Две совершенно разных дочери,или сына.Хотя вообщем принципы воспитания родителей одни и те же. У меня мнение, что cемья играет большую роль в формировании личности, но это не единственное. Поэтому и ребенку нужно что-то дома дать попробовать с родителями, чему-то и сам научится на так сказать улице, но только важно, что б он мог сам правильные выводы сделать. А у нас пропаганда алкоголя на оч высоком уровне.Тут писали, что пьющий народ-выгоден правительству так оно и есть...У нас нет, что б анти рекламу пустить, так нет,наоборот....мол пейте, это так здорово!
    2.0

что Семя играет большую роль в формировании личности,
    в смислі Сперма??? а чо з великої літери?
+ Ответить в теме
Страница 6 из 8

Теги для этой темы