Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей44Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 8
Показано с 11 по 20 из 79.
    Инвалид умственного труда

Re: Подростки и алкоголь.

Воспитанием играть в шахматы не получится научить

модератор

Ответ Сообщение от catiri Посмотреть сообщение
    Становится страшно
    что Вы хотите от этих несчастных детей, если их родители сами же показывают им пример. Были мы с семьёй 9 мая в парке Победы. Каждая второй прохожий с бутылкой в руках. Часто наблюдаю картину: сидят мама и папа на скамейке, рядом коляска с младенцем, родители пьют пиво и курят прямо возле коляски. Мда... погулял ребеночек. В этот же день встретила глубоко беременную даму , пьющую пиво прямо из горла литровой бутылки. А выезды на природу? Наша компания выезжает туда с целью пожарить шашлык, поиграть с детьми на свежем воздухе. Пока мы играем в подвижные игры, соседние компании распивают ликеро-водочные изделия прямо на глазах у собственных чад. На нас эта алкашня смотрит, как на ботаников. Вот присмотритесь при случае, на своих соседей при выезде на природу: все они в компании с бутылкой.
    И что Вы хотите от детей, которые выросли видя, как мама и папа пьют в компаниях и считают это нормой поведения. Нет, я не ханжа и не ярый борец за трезвость. Если вы, уважаемые родители уже настолько алкоголизированны (точнее ваш организм), то пейте эту дрянь хотя бы, когда уложите детей спать и у себя дома, а не на глазах у других полтавчан. Тогда и дети ваши не пойдут по вашим стопам и будут думать об учебе и своем будущем в перспективной организации, а не станут клиентами наркологов
    2.0

АлекS, мені здається, це трохи закомплексована позиція. не плутайте "випити" і "квасити". Коли ми ходили на 9 травня з батьком гуляти, а то було мені років з 12, ми з ним нехіло на двох вдули півлітра Талєра, колись пиво таке хороше було. Я пила шампанське і сідр, і вино на свята. Але вперше "вничку" приложилася до Джин Тоніка класі в 9 чи в 10. і то мені було глибоко стрьомно. Ну а після школи всі п"ють, і чим міцніше тим круче. Бо тіпа самореалізація. Зараз в мене горілку чи самогон можна залити лише в мегакрайніх випадках. До чого я це веду? а до того, що краще виробити культуру пиття, аніж воно буде тинятися і з однокласниками кіряти з 7 класу. так само і з матюками. ви мене убийте, але я не розумію, чому при дітях не можна матюкатися? ці слова є. діти їх почують десь і все одно будуть говорити. а вдаючи, що цього всього немає на світі, ви робите питання табуйованими. а значить вдесятеро привабливішими. їй-бо, наче сами дітями не були....
    модератор

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    АлекS, мені здається, це трохи закомплексована позиція. не плутайте "випити" і "квасити".
    nickeler, не спорю. Всеравно пьющие люди, всегда будут считать людей, ведущих здоровый образ жизни "закомплексованными", "ненормальными" и т.д. Но дело в том, что мои родители врачи по специальности психотерапевт и нарколог. И я вам со всей ответственностью заявляю, что как раз пьют эту гадость закомплексованные личности. Алкоголь растормаживает определенные зоны коры головного мозга, ну и дальше вы знаете, что происходит.

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Коли ми ходили на 9 травня з батьком гуляти, а то було мені років з 12, ми з ним нехіло на двох вдули півлітра Талєра, колись пиво таке хороше було. Я пила шампанське і сідр, і вино на свята. Але вперше "вничку" приложилася до Джин Тоніка класі в 9 чи в 10
    nickeler, я как раз об этом и писала в своем предыдущем посте. Вы выросли в семье, где с измальства Вас приучали к спиртному. По-этому Вы считаете такую модель поведения нормальной. Надо быть сильной личностью, чтобы самостоятельно разрушить подобные стереотипы.
    Пророк

Ответ Сообщение от АлекS Посмотреть сообщение
    nickeler, не спорю. Всеравно пьющие люди, всегда будут считать людей, ведущих здоровый образ жизни "закомплексованными", "ненормальными" и т.д. Но дело в том, что мои родители врачи по специальности психотерапевт и нарколог. И я вам со всей ответственностью заявляю, что как раз пьют эту гадость закомплексованные личности. Алкоголь растормаживает определенные зоны коры головного мозга, ну и дальше вы знаете, что происходит.
    а вы не хотите дружить с Коновальцем?
    nickeler, я как раз об этом и писала в своем предыдущем посте. Вы выросли в семье, где с измальства Вас приучали к спиртному. По-этому Вы считаете такую модель поведения нормальной. Надо быть сильной личностью, чтобы самостоятельно разрушить подобные стереотипы.
    одно дело приучивать, а другое создавать нормальное отношения к тем или иным явлениям
    2.0

гггггггг... як старшно звучить
    Вы выросли в семье, где с измальства Вас приучали к спиртному.
    ржунімагу. прям в рот заливали..гггг

звернутися до традицій цивілізованої європи 18-20 століття, а мо і раніше. там дітям давали розбавлене вино. аьи навчити їх культурі пиття. якщо вам не подобаються спиртні напої, які мають букет, смак, аромат, то це канєшно справа смаку. але не треба плутати алкоголізм з відчуттями. це все рівно що їсти смачні страви і оюжиратися ними. канєшна, не полєзно. а як ваші батьки ставляться до користі червоного вина або коньяку?
    і я думаю, що ваше мале годів в 14 цілком може піти в запой. шоб показати ху із ху. таке майже всі проходять, хотя, якшо запакувать у барокамеру, цілком можете уникнути.
    Алкоголь растормаживает определенные зоны коры
    а це погано? хіба у вас такого не буває, що вам треба щось сказати. поговорити, а всередині тремор? якасб така дивна манера сприйняття - раз алкоголь, знач пісєц і в доску.
    Філософф

Алкоголізація нашого народу і зокрема молоді має купу різних причин.Зараз головні кити на яких вона тримається це суто ханженська позиція що "да фсе в странє пйут ета страшна но то шо я піва випйу норм".І такої думки дотримується нажаль переважна більшість наших людей всіх вікових категорій.Тож недивно що алкоголізм настільки поширений.Або батьки які часто ще з малими дітьми гуляють і при цьому п"ють а потім дивуються чого у них такі діти виросли.Ну а про те що на непитущу людину в нас в країні сходу починають копати компромат і знаходити чи вигадувати в неї купу мінусів я вже і на власному досвіді переконався зокрема і на цьому форумі.
    Так що шановні поки ми(народ себто)будем однією рукою воювати з алкоголізмом а іншою рукою наливати собі випивку нічого не зміниться

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    V00D00People, друзі куплять - вони народєй щедрий. а погрози теж можуть не діяти. "Скажу мамі шо не пив" і всьо.
    Одначе не помітити коли твоя дитина випивша якась фігня.Особисто я помічаю коли люди яких я не перший рік знаю добре навіть і пляшку пива вип"ють.
    Пророк

ну блин, из алкоголя какое то мировое зло сделали :)
    Філософф

Знову не можу непогодитись.В мене в роду лікарів нема але фізіологією цікавився доволі активно.А те що не випиваюча людина яка це ще і не приховує викликає у випиваючіх бажання банально себе опустити це нажаль самоочевидний факт

[

Однозначно згоден знову таки.А я думаю з ким це я майже рік гавкаюсь.А виявляється з людьми які не пили хіба що у пелюшках

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    а вы не хотите дружить с Коновальцем?

одно дело приучивать, а другое создавать нормальное отношения к тем или иным явлениям
    А відношення коли пити на відпочинку це по "умолчанию" але "інагда ми можем не пить коли схочем і тагда вспамінаєм канавальца " це нормальне?Нормальне це хоча б "ми як правило не п"ємо але іноді можем"(хоча і то погано) а не так як тут зараз
    Пророк

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    А те що не випиваюча людина яка це ще і не приховує викликає у випиваючіх бажання банально себе опустити це нажаль самоочевидний факт
    не совсем так, как вам уже сто раз на этом форуме говорили: все дело в личности, а не в том сколько она пьет (и пьет ли вообще)
+ Ответить в теме
Страница 2 из 8

Теги для этой темы