Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4Благодарности
 • 1 Сообщение от yara3755
 • 1 Сообщение от F_O_X
 • 1 Сообщение от mia_admin
 • 1 Сообщение от 1971sasa
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 6 из 6.
 1. #1
  Offline
  Постійний відвідувач
  Lol

  Скарга на дії працівника КВС


  До Вас звертається жителька Полтавської області Машівського району с. Селещина – Єрошенко Юлія Іванівна. Так сталося, що одна із моїх кривдниць Березіна Ганна Іванівна отримала покарання за ч. 2 ст. 125 КК України у вигляді громадських робіт – 150 годин, вирок набрав чинності, і Березіна Г.І. повинна була відбувати покарання. Та коли я звернулася в смт. Машівку Полтавської області до інспектора КВІ Крижановської Марини Валеріївни за інформацією чи відбуває засуджена покарання, інспектор відповіла мені начебто вона їх захисник, що я хорошим людям перейшла дорогу і, що вони подали касаційну скаргу. В мене відразу виникли сумніви в професійності і не заангажованості інспектора КВІ Крижановської М.В., тим більше як пізніше з’ясувалося, що засуджені не подавали ніякої касаційної скарги. При зустрічі з сасудженою в нашому райцентрі вона мені особисто в приватній розмові сказала, що все «рішила» і покарання ніяке відбувати не буде.
  Прошу Вас провести об’єктивну перевірку по даному факту, за результатами перевірки прийняти законне і обгрунтоване рішення, адже за уникнення покарання не пов’язаного з позбавленням волі передбачена кримінальна відповідальність.

 2. #2
  Offline
  Новачок

  Re: Скарга на дії працівника КВС


  Интересно узнать, была ли какая-нибудь реакция на данное письмо? И какие последствия разбирательства.
 3. #3
  Offline
  Постійний відвідувач
  Lol

  Re: Скарга на дії працівника КВС


  Поки, що ніяких дій з боку правоохоронних органів не було. Чому не зроблять форум Полтавської обласної прокуратури? Були б цікавіше...
 4. #4
  Offline
  модератор

  Re: Скарга на дії працівника КВС


  Ответ Сообщение от yara3755 Посмотреть сообщение
  До Вас звертається жителька Полтавської області Машівського району с. Селещина – Єрошенко Юлія Іванівна...
  дякуємо за повідомлення
 5. #5
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Скарга на дії працівника КВС


  Я маю надію, що моє звернення буде розглянуте об'єктивно, в установлений законом строк, а винні особи понесуть покарання.

  Я думаю, можливо краще звернути до проекту журналістких розслідувань "критична точка" і висвітлити дану проблему? Можливо буде скоріше і краще?
 6. #6
  Offline
  Новачок

  Re: Скарга на дії працівника КВС


  Уважаемая никто вашим сообщением розбиратся не должен так как оно содержит информацию про возможные неправомерные действия инспектора КВИ а не работника милиции. Для розбирательства необходимо обращатся по адресу в УДДВП а не в милицию. Не виконання або неналежне виконання своих функциональных обязаностей сотрудниками других ведомст не відносится до компетенції міліції.
+ Ответить в теме

Теги для этой темы