Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3Благодарности
 • 2 Сообщение от artem_mo
 • 1 Сообщение от Полтавський кіт
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 7 из 7.
 1. #1
  Offline
  Новачок
  Lol

  Ухилення від виконання посадових обовязків


  В Гребінківському МВС відмовляються приїзжджати на виклики. Так 28.01.12р. у відділок поступав не один виклик про те що в будинку на Петровського 126 жінку "схопила" біла гарячка і всі мешканці дому, включаючи і дітей, боялися проходити повз неї, а вона влаштовувала "цирк" (до речі вона не так давно вбила свого чоловіка, тому усі і боялися, бо невідомо що їй збреде у голову). Декілька десятків мешканців будинку намагалися викликати міліцію (підкреслюю декілька десятків!!!!), проте черговий всім відповідав, що це не справа міліції і що ми з нею будемо робити, він запропонував їм звернутися до лікарні, а там відповідали що це справа міліції. Так що отак було весело всім. Я нерозумію, чому з моєї зарплати відраховуються гроші для їх утримання, а вони вони відмовлються мені ж допомагати, щось подібне до слуги, який відмовляється прислужувати. Якась дивна ситуація, чи не так? До того ж, всі жителі міста скаржаться на те, що вночі взагалі ніхто в міліції трубку не бере!!!! А якщо і щастить то також стараються "відмазатись" від виклику!!! Приймайте міри! І ще цікавіше. в цьому місті в міліцію йдуть лише ті, котрих не беруть ні на залізницю, ні в Києві на роботу, короче ті, що не потрібні нікому, зброд весь, а деж так званий ПРЕСТИЖ СЛУЖБИ В МІЛІЦІЇ? Мені б цікаво було б подивитися як всі вони прилюдно здали б перевірку на знання своїх посадових обовязків і законів, а також фізичну підготовку! Пора піднімати престиж міліції, а не тільки балакати про це, а для цього необхідно звільняти такі "елементи", котрі нікому не потрібні, окрім міліції!

 2. #2

  Re: Ухилення від виконання посадових обовязків


  так що ніщо не змінилося?
 3. #3
  Offline
  Инвалид умственного труда

  Re: Ухилення від виконання посадових обовязків


  Выезд по вызову за деньги надяо организовывать... Иначе не получится
 4. #4

  Re: Ухилення від виконання посадових обовязків


  а може проблема виїзду була в банальній нестачі бензину на бобику , а щоб виїхати на виклик довелося платити зі свого карману товаришу черговому?
 5. #5
  Offline
  Новачок

  Re: Ухилення від виконання посадових обовязків


  В даному випадку, повинна була виїздити швидка, а не міліція
 6. #6
  Offline
  Новачок

  Re: Ухилення від виконання посадових обовязків


  А і справді відома ситуація:

  Якби ця жіночка покалічила чи когось убила, то, так, міліція приїхала би.
  Так, повинна виїжджати чергова, і водій разом із лікарем виконувати роботи під назвою "запобіжні заходи щодо порушення громадського спокою" через заштрик та клізму, замість того щоб приїхав бобик і відвіз на одну велику клізму.

  Я не завжди кажу те, що маю на думці ^^
 7. #7
  Новачок

  Re: Ухилення від виконання посадових обовязків


  Дуже цікаво поспілкуватися з громадянами, що потерпіли від неправомірних дій працівників міліції. Особливо. якщо були нанесені тілесні ушкодження. Кременчуцька міліція має такі "здібності", та залишається невразливою перед законом. Давайте обмінюватися досвідом та допоможемо один одному в боротьбі з катуванням в міліції,
+ Ответить в теме

Теги для этой темы