Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
  • 1 Сообщение от Lera
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 7 из 7.
    Новачок

Дітям алкоголь – Семукам прибуток.

Нещодавно працівники Решетилівського районного відділу УМВС України у Полтавській області виявили факт незаконного продажу алкогольних напоїв неповнолітнім особам у селі Шилівка Решетилівського району Полтавської області. У магазині „Вікторія”, який знаходиться у даному населеному пункті та належить скандальновідомим місцевим фермерам Семукам (СФГ С.Г.М.), у присутності мешканців села правоохоронцями було задокументовано факт продажу алкоголю кільком місцевим підліткам.
    Під час спілкування з мешканцями Шилівки, стало відомо, що це далеко не одиничний випадок – таке у даному магазині відбувається щодня, причому відбувається це, як кажуть, без жодних правил „конспірації”, тобто відкрито і привселюдно. Це підтвердила під час бесіди з правоохоронцями і реалізатор магазину Юлія Примак. За її словами, дозвіл на продаж алкоголю дітям їй надала власниця магазину Валентина Семука. „Власниця сказала, щоб я продавала, нас в районі ніхто не троне, - говорить продавець. – Начальник райвідділу міліції Курись своя людина. Суд також. Тому я і не боялась продавати”. Ще одна продавщиця даного магазину – Людмила Шерет, щоб не сплачувати податок до бюджету, як виявилось, взагалі працює без будь яких документів, на усній домовленості з Семуками.
    На щастя, як показали подальші дії працівників міліції, начальник Решетилівського райвідділу міліції Курись виявився все ж не „своєю людиною” Семуків – міліціонери склали відносно власників магазину протокол про адміністративне правопорушення за статтею 156 КУАП та направили його до суду для прийняття рішення. Даною статтею Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачений штраф у розмірі від 600 до 1000 гривень.
    У даному випадку залишається надіятись на те, що районний суд буде таким же об’єктивним та принциповим під час розгляду цього питання, як і правоохоронці – не „спустить справу на гальма” та не відбудеться мінімальним штрафом „для годиться”. Сподіваємось, що своє слово, відповідно до чинного законодавства, скаже і місцева влада. „Слуги народу” мають всі підстави для того, аби поставити питання про позбавлення підприємців ліцензії на продаж алкогольних напоїв у даному магазині, адже люди, які заради власного прибутку перетворюють дітей на алкоголіків, позбавляючи останніх майбутнього, не мають права на другий шанс.

матеріал взятий з сайту Центру Юридичної Допомоги

Пророк

Re: Дітям алкоголь – Семукам прибуток.

Ответ Сообщение от Guard Посмотреть сообщение
    штраф у розмірі від 600 до 1000 гривень.
    Ох, как сурово!

Слуги народу” мають всі підстави для того, аби поставити питання про позбавлення підприємців ліцензії на продаж алкогольних напоїв у даному магазині,
    Вот если лишат, тогда и будем говорить о
    все ж не „своєю людиною”
    Пророк

За каждым углом в каждом киоске продают. В чем новость?
    Пророк

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    За каждым углом в каждом киоске продают. В чем новость?
    в том, что "працівники УМВС України виявили"!
    Пророк

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    в том, что "працівники УМВС України виявили"!
    А... Типа "влада працюе" и "крызу подолано"... Тогда ясно.
    Banned

А кто-то пробовал откровенно сказать таким предпринимателям, что вы занимаетесь не хорошим делом, бог вам судья, но вы мне не друзья отныне?
    Нет, просто у него банк его щимит за кредит на квартиру и он мой друг, а вон тот, которого я не знаю, да - он сволочь, но если я бы с ним был знаком, то я бы знал, почему он пошел на такое, что его толкнуло превратиться в чудовище!
    не мы такие - жизнь такая, бла-бла-бла...
    Новачок

скандальновідомим місцевим фермерам Семукам (СФГ С.Г.М.)
    -прям как про звёзд
    Це підтвердила під час бесіди з правоохоронцями і реалізатор магазину Юлія Примак. За її словами, дозвіл на продаж алкоголю дітям їй надала власниця магазину Валентина Семука. „Власниця сказала, щоб я продавала, нас в районі ніхто не троне, - говорить продавець. – Начальник райвідділу міліції Курись своя людина. Суд також. Тому я і не боялась продавати”.
    -Бред сивой кобылы!Это было написано только что бы облить гавном всех высше перечисленных людей,включая и суд и нач.РВ.Не кажется вам что такое скажет либо малолетка либо вообще далекий от дел человек?А как нам извенсно нынешняя молодеж очень "умная!".За эти слова я бы вобще наказал автора.
    заради власного прибутку перетворюють дітей на алкоголіків, позбавляючи останніх майбутнього, не мають права на другий шанс
    О какой прибыли идёт реч???От куда у несовершеннолетних деньги на алкоголь-родители дают.Почему несовершеннолетние гуляют до позна-родители разрешают. Так вот ищите проблему в корне а не на поверхности.
    Почему сельский совет не работает?Чем занята группа дежурных милиционеров которые должны проверять каждое заведение которое работает до 12 ночи?Куда смотрят родители этих "несовершеннолетних"? Всё всех устраивает так что тема не актуальна. Посмотрите на себя в зеркало и понимайте что гавном вы стали а не родились. Вся тема фуфло. Дело совсем не так было.
+ Ответить в теме