Я пришла на этот форум через отчаяние. С сентября месяца я обиваю пороги обласного УВД и всех существующих в Полтаве РОВД с надеждой, что мне посчастливится устроиться на работу моей мечты. Но, пока безрезультатно. Мне отвечают резким отказом, так как девушек брать не хотят, хотя все остальные данные (образование, состояние здоровья и желание работать) у меня есть. Помещаю сдесь своё резюме. Если можете мне помочь, откликнитесь, пожалуйста!

Агаєва Ельміра Мехманівна

Полтава, вул. Опитна, 12, кв. 25
Телефон: 095-313-81-49
e-mail: easternelf@rambler.ru
Д. н. 07. 02. 1989 р.

Мета:
Заміщення вакантної посади

Освіта:
У 2006 році закінчила Полтавську гімназію № 28.
У 2009 році закінчила тематичний семінар «Моя майбутня професія – служити народові України» за 108-годинною навчальною програмою Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.
У 2011 році закінчую навчання в Національному університеті «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» (слідчо-криміналістичний факультет). Освітньо-кваліфікаційний рівень – магістр.
Під час навчання проходила практику в прокуратурі м. Полтави, Полтавському районному суді, Господарському суді Полтавської області, Київському РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області та Полтавському районному управлінні юстиції.

Громадська діяльність:
Беру активну участь у громадсько-політичному житті міста.
З 2008 року по 2010 рік працювала на громадських засадах юрисконсультом у Громадській колегії при Міськвиконкомі Міської ради м. Полтави.
Є засновником громадської організації «Спілка правників Полтави «Сократ»».
Також з 2009 року є членом Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України.

Особисті якості:
Характер спокійний, урівноважений, але свої погляди відстоюю активно та аргументовано, доброзичлива, комунікабельна, вмію аналізувати та логічно мислити. Шкідливих звичок не маю.

Додаткові відомості:
Володію російською мовою, вивчаю англійську мову. Рідна мова – українська.
Практичний досвід роботи з комп ютером.
Є автором 3-х друкованих у фахових виданнях України наукових праць, приймала участь у наукових конференціях.
Маю права водія та досвід керування автомобілем.

17. 04. 2011 р.