Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей9Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 32.
    Новачок

Розпиття спиртних напоїв в громадських місцях.

Доброго дня! Останнім часом багато повідомлень в пресі та по телебаченню про нововведення у боротьбі з пияцтвом. Бачив багато сюжетів по Полтавському телебаченню та по ТБ України про роботу міліції в парках, на вулицях і т.д. у розрізі ст. 128 АК України (здається номер статті правильно вказав). У мене є питання - а чому наряди міліції не заходять у двори житлових багатоповерхівок? Наприклад, вул. Нікітченка,4. Там посеред двору під деревом пиячать та грають у доміно майже круглу добу. З криками, підсциканням дерев і іншими неподобствами. І це все на очах діточок (поряд два дитячих майданчики) вдень і до глибокої ночі. Не краща ситуація і в сусідніх дворах. Мені здається, що це дуже важливо. Я не закликаю всіх заарештувати і розстріляти, але провести конкретну роботу - роз"яснювальну і профілактичну - здається дуже доцільним. Хай і телебачення підключиться, сюжети будуть дуже колоритні. Це не перелякані студенти в парках. Та і дожидати письмових заяв від громадян для цього не треба. Як ви скажете? Можливо очікувати найближчим часом, що за це візьмуться чи ні?

богиня

Re: Розпиття спиртних напоїв в громадських місцях.

а тебе, что там не наливают? или играть не берут?
    ps создай еще пару десятков тем\постов на эту тему, авось одумаются
    Новачок

Я не о себе, я не упиваюсь горькой и домино меня не интересует.Я говорю о проблеме в целом, о наших с Вами детях, коорые на все это смотрят. Или у Вас еще нет детей или Вас, по просту, это еще не коснулось?
    богиня

если проблема в целом, то почему указываешь на конкретный двор?
    дети за свою жизнь успевают посмотреть на гораздо большие непотребства, чем пьяные дяди с домино, но алкашами, наркоманами и тп быдлом стают не все -- все дело в воспитании и личном примере, в этом тебе пьяные дяди с домино не могут помешать.
    ps флудом на форуме ты их из своего двора вряд ли уберешь
    Инвалид умственного труда

Когда я был маленький участковый запрещал нам играть в карты... Отбирал. Мы пошли в магазин "спорт" и купили там домино. Участковый нас больше не трогал.
    ЗЫ это не дети смотрят это вам лень смотреть. Посему хочется искать виноватых.
    Новачок

1.я не писал, что мне мешают дяди и не спрашивал совета как мне воспитывать своих детей. 2.я не собираюсь посредством форума убирать кого-то из чьего-то двора. 3. я воспользовался форумом чтобы задать вопрос конкретно работникам милиции (вроде форум ГУ МВС или я ошибся?) и поинтерсоваться будет ли предприниматься что-то в данном вопросе или нет у первоисточника. 4. таких дворов могу перечислить несколько десятков. просто вижу это все каждый день, работа такая.странно что Вы не замечаете.
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от Білозерський Посмотреть сообщение
    ГУ МВС
    Тогда это лучше в городскую баню обращаться....
    модератор

Доброго дня! Останнім часом багато повідомлень в пресі та по телебаченню про нововведення у боротьбі з пияцтвом...
    Вам краще звернутися до дільничного інспектора міліції Вашого району (або до громадського пункту охорони правопорядку Вашого району) він відреагує, проведе бесіду з пияками. У разі повторного розпиття можна застосовувати адміністративну відповідальність.

p.s. працівники ППС, як правило, мають визначений маршрут руху (місця найбільшого скупчення народу,- там ймовірність правопорушення вище аніж у дворах спальних районів) і, на жаль, дуже рідко відхиляються він нього, заходячи у двори.
    Новачок

Дякую за відповідь! Дільничі завантажені більш конкретними справами, їм немає коли займатись такими дрібницями. Це вже коли хтось постраждає в цій компанії або від неї - тоді вже. По факту скоєного так би мовити. А так "поки грім не грякне.." Тож так воно і є - це косметична боротьба, прибирання симптомів в людних місцях. На жаль. Ще раз дякую, до побачення!
    богиня

Дякую за відповідь! Дільничі завантажені більш конкретними справами, їм немає коли займатись такими дрібницями. Це вже коли хтось постраждає в цій компанії або від неї - тоді вже. По факту скоєного так би мовити. А так "поки грім не грякне.." Тож так воно і є - це косметична боротьба, прибирання симптомів в людних місцях. На жаль. Ще раз дякую, до побачення!
    Никакая это не борьба. Ибо это не выгодно ни государству (налоги), ни отдельным его представителям-владельцам заводов, магазинов, которые производят алкоголь, как впрочем и табачные изделия. Они являются весьма не бедными людьми, всячески лоббируют свой бизнес у власти, а иногда и сами являются представителями этой власти. Поэтому никто ни с чем не борется, подобные законы лишь способ дать заработать ППС и тп и создать видимость заботы о населении. Кстати, на фоне заявленной борьбы со спиванием населения даже по нашему городу спокойно висят бигборды с рекламой алкоголя.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя