Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей9Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 4
Показано с 31 по 32 из 32.
    Постійний відвідувач

Re: Розпиття спиртних напоїв в громадських місцях.

Є лише один можливий, але досить аморальний спосіб боротьби з нахабною і п*яною дітворою. Збирається угрупування з чоловіків приблизно такої ж чисельності, як і дуркуючі, виходять на вулицю вночі і м*яко проводять роз*яснюючу роботу (бажано м*яко - так, щоб травмпункт міста не був перепвнений).
    Наступного дня переважна частина збереться вже в іншому місці. прийдуть навмисне лише ті, у яких руки чешуться. Походять , походять пару днів, та й зникнуть. зваживши на значне зменшення чисельності власних лав , та розчарування в своїх "колишніх", але таких серливих друзях.

А стосовно безпеки - знаю особисто, що час від часу чіпляються до місцевих перехожих.Чи має це для них значні наслідки - мені невідомо.

Пророк

Re: Розпиття спиртних напоїв в громадських місцях.

Ответ Сообщение от Професор Посмотреть сообщение
    Є лише один можливий, але досить аморальний спосіб боротьби з нахабною і п*яною дітворою. Збирається угрупування з чоловіків приблизно такої ж чисельності, як і дуркуючі, виходять на вулицю вночі і м*яко проводять роз*яснюючу роботу (бажано м*яко - так, щоб травмпункт міста не був перепвнений).
    Наступного дня переважна частина збереться вже в іншому місці. прийдуть навмисне лише ті, у яких руки чешуться. Походять , походять пару днів, та й зникнуть. зваживши на значне зменшення чисельності власних лав , та розчарування в своїх "колишніх", але таких серливих друзях.

А стосовно безпеки - знаю особисто, що час від часу чіпляються до місцевих перехожих.Чи має це для них значні наслідки - мені невідомо.
    во-во! этих собирающихся не найдут - их же искать надо, а местных проведших разъяснительную работу найдут "как 2 пальца об асфальт" и будут они долго и нудно ходить по ментовкам да судам с прокуратурами
    наше законодательство крайне лояльное к нарушителям (мелким) и крайне идиотское для законопослушного гражданина
    нельзя делать то, что вы говорите (исходя из закона), но нужно (исходя из здравого смысла)
    вот такая у нас правовая держава
+ Ответить в теме
Страница 4 из 4