Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей21Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 52.
    part of me

Пасажирские перевозки Владислав

Тиждень тому я повертався з Києва на "новому" автобусі Владіслава. Це повне лайно! Вони його придбали в якійсь з північних країн, причому десь після 15-20 років використання. Вікна без можливості відкриття, два люки на весь автобус. Коли автобус стоїть, то в задній його частині не фіга не чутно із-за двигуна, коли автобус їде, то в середині деренчать запчастини так, що не чутно і двигун. Дихати нічим, вікон немає, люк був відкритий тільки ззаду автобуса, бо спереду комусь мабуть стало занадто холодно. Спека була неймовірна. Кілька крісел не відкидувалися. Що і врятувало мене, бо я сів за одним з таких. А проміжки між кріслами такі малі, що там і в звичайному положенні крісел немає куди дівати ноги.
    Дуже посміявся, коли один з іноземців (як виявилося індус), який їхав з Києва в Харків спитав мене, коли вони будуть включати кондиціонер і розносити їжу... Я чуть не вмер зо сміху. І взагалі, тільки уявіть в Індії кращі автобуси ніж в Європі! У нього був культурний шок. Вартість цього супер-сервісу - 80 грн. Додаєш 25 і ти їдеш з кавою і кондиціонером в Автолюксі або 10 і їдеш на мікроавтобусі Слона чи Гюнсель.
    І на додачу автобус їхав ще й повільніше ніж мікроавтобуси. Тому до Пирятина ми їхали десь на годину довше, якщо не більше, тобто до Полтави воно добралося взагалі з кількагодинним запізненням. Висадка була біля Автовокзалу, на сам автовокзал це ракло не пускають, як я зрозумів.

А на їх сайті: http://vladislav.poltava.ua/ красується фото автобуса, якого в них ніколи не було і схоже - не буде.

Тел.: 69-02-22, 0675351424, 0508727272
    ежедневно с Полтавы на Киев - 2-00 до 20-00 / с Киева на Полтаву - 6-00 до 22-00 / с Полтавы на Харьков - 6-00 - 20-00 / с Киева на Харьков - 11-00, 13-00, 17-00, 22-00 / с Харькова на Киев - 9-00, 11-00, 14-00, 16-00, 18-00

Непостоянный посетитель

Re: Пасажирские перевозки Владислав

fragov я вчера ехал "владиславом" из киева, если бы не фильм про мокруху и зеков то все ок :) ну еще можно в пирятине не на 25 а на 5 минут останавливаться.
    part of me

nevodka, автобусом чи мікроавтобусом?
    JPM
    Пророк

fragov, а они, что автобусы прикупили?
    part of me

Ответ Сообщение от JPM Посмотреть сообщение
    fragov, а они, что автобусы прикупили?
    Так. Хоча я більше схиляюся до думки, що вони або скористалися ноу-хау Мамая, або взяли його десь зі звалища.
    Непостоянный посетитель

fragov микроавтобусом
    Частий гість

Как то "Владиславом" ехал в видавшем виды микроавтобусе. Рядом сидел ирландец, подсевший в Борисполе. Чудак испытывал реальный ужас от того, что: дышать нечем, места нет, багаж положить некуда, сиденья не того и т.д. и т.п.. Потом достал из недр своего багажа бутылочку антидота, приложился крепко, и обрел равновесие. Говорит, давно не был в Украине, отвык. Без антидота сгладить контраст невозможно. И улыбнулся.
    Новачок
    Green

Просто интересно,а хозяин всей этой байды что думает?Собирается ли он решать вопрос с этими развалюхами.... Или может он и не знает какие машины у него на фирме работают?...
    Пророк

В воскресенье возвращались с Киева "Владиславом". Товарищ утверждал, что у них сидушки расположены не так тесно.
    Еще в Киеве поймали яму и сломалась задняя рессора. Минут через 20 приехал другой микроавтобус, куда благополучно пересадили всех пассажиров.
    part of me

Я, до речі, кілька тижнів тому їздив маршруткою Владислава. Бо в Зеленому Слоні все було зайнято з 11-ої до 4-ої ранку... То від маршрутки Владислава залишилися кращі враження ніж від їх автобусу, про який я писав вище.

Enter, як виявилося - дійсно, сидіння в них розміщені ширше, а так як маршрутка ще була й не повністю заповнена, то їхав я куди з більшим комфортом ніж в Слоні. Тому всім у кого зріст більше 180см раджу маршрутки Владислава.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя