Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей74Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 26
Показано с 41 по 50 из 259.
    Пророк

Re: Як вам пасажирські послуги ПП "Зелений Слон-7"

По поводу отсутствия документов у водителя просим так же сообщать не медленно!!! Вы за это тоже получите свои скидки.
    А скажите давно это было и в какой машине, (номер машины записывали)???

Частий гість

Номер машины не записывал, но бывает такая ситуация каждую третью или четвёртую поездку. Теперь буду отписываться...
    Кстати из Киева так маршрутку и выбираю - если нету доков для отчётности то сажусь на другую.
    З.Ы. Говорят у Вас скидочные карточки есть? Их нужно выпрашивать или сами предлагаете?
    escape_the_sofa

Пользуемся, но конечно неудобно для моего роста 182 там сидеть. Фильмы не смотрю такая муть. Раздражает шансон. два раза попадала на водилу что шансон до самого Киева слушал. И даже своим айподом такое не заглушить.
    Но лучше именно ими добираться. их конкурент Владислав тоже ниче так. И они практически не отличаются.
    Пророк

Да, шансоном таки задовбують. Їхав 3 грудня вночі до Києва, то крім шансона нічого не чув.
    Назад було їхати ще веселіше. На задніх сидіннях сиділа компанія молодих людей, які всю дорогу весело бухали :) Після того як вийшли там був страшенний гадюшник...
    ри?

Scaldушка, ти мене лякаєш! Нам доведеться добиратися з Києва маршруткою цеї фірми!!!! Пять годин шансону?! Я на "дурочку" попаду(((
    Частий гість

Шансон не именно в Зелёном слоне и не обязательно во всех маршрутках ;) Большинство водителей адекватны...
    модератор

Scald, пора купить плеер)
    модератор

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Нам доведеться добиратися з Києва маршруткою цеї фірми!!!! Пять годин шансону?! Я на "дурочку" попаду(((
    Лайт, не хвилюйся, не п"ять, а чотири з половиною :)
    ри?

Ответ Сообщение от crazyastronomer Посмотреть сообщение
    Лайт, не хвилюйся, не п"ять, а чотири з половиною :)
    Ну дякую, заспокоїв!

Ответ Сообщение от Jyrcom Посмотреть сообщение
    Шансон не именно в Зелёном слоне и не обязательно во всех маршрутках ;) Большинство водителей адекватны...
    Мені б на адекватного попасти. Було б просто чудово! Їм не видають документів з позначкою - "Адекватний" і "Нєт шансону!" ? Нема ніяких розпізнавальних знаків?
    Я розумію, це ж така малость - ну грає музика, ну і що ж такого? Але мені в пору пішки бігти, ніж п’ять годин (вибачаюсь, чотири з половиною) їхати в такій файномузичній маршрутці.
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Але мені в пору пішки бігти, ніж п’ять годин (вибачаюсь, чотири з половиною) їхати в такій файномузичній маршрутці.
    Лайт, мені треба буде швидко! я согласна майже на всьо!))))
+ Ответить в теме
Страница 5 из 26