Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
  • 1 Сообщение от Mr. dUSHA
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 8 из 8.
    Пророк

Наклеєчки для клавіатури

Підкажіть, де водяться якісні наклейки для клавіатури!
    Я зайшла в кілька комп. магазинів - в основному, нічого не було. В "Золотому слоні" знайшла 2 типи наклеєчок: одні білі, непрозорі і на них лат. і кир. літери, а інші - прозорі, лише з кир. Білі мені видалися зовсім страшними, і я взяла прозорі(літери - сині). Ці теж сильно схожі на уродів, але все ж кращі. Притопала додому, почала ліпити. По-перше: тих синіх зовсім не видно на чорній клавіатурі, а по-друге: сама наклейка виглядає дуже не акуратно на клавіатурі.
    Чи можна десь дістати такі наклейки, як ті, що йдуть на клавіатурах від виробника?

Філін

Re: Наклеєчки для клавіатури

Найкраще на чорный клаві виглядають чорні непрозорі наклейки. На них літери англійські - білі, а наші - червоні або помаранчові.
    От де брати, нажаль незнаю вже зараз. Походи, подивись у всіх модних канцелярських магазинах. Особливо в ЦУМі, біля цуму там ще канцелярський магазин є на високих сходах (не пам"ятаю назви). Також Сходи у канцелярський супермаркет ЮЛІС, що напроти ОЦЕВУМа по Артема. Зазвичай шось таке на вітрині валяється.

А взагалі то якщо Слонів гарненько помучити, то можуть привезти на замовлення дужжже якісні ноутбучні наклейки. Колись ми привозили спеціально для IBM-овських буків. То вони трохи матові, класно клеяться і точнісінько такого кольору, як кнопки.

А ті сині прозорі, що ти купила, вони нормально виглядають лише мабуть на сріблястих клавах ноутбуків Apple Macintosh, бо там оригінальні букви в темноті підсвічуються з середини. А на звичайних клава - то справжнє уродство.
    part of me

В мене теж клавіатура на ноуті без кирилиці, але я не переймаюся.
    stamina.ru/
    Дуже раджу: 1) не потрібні більше наліпки на клавіатуру - будь-які; 2) набагато краще набирати тексти.

А щодо наліпок: 1) прозорі, з жовтим кольором літер (тільки кирилиця) продавалися в СпецВузАвтоматиці; 2) непрозорі, чорного кольору, жовтим латиниця, синім кирилиця продавалися в МКС.
    Миниатюры Миниатюры specvuz_nal.jpg   mks_nal.jpg  
    Пророк

а зачем на клавиатуре наклейки? не проще новую грн за 20-30 купить?
    part of me

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    не проще новую грн за 20-30 купить?
    Я так не думаю :
    Філін

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    а зачем на клавиатуре наклейки? не проще новую грн за 20-30 купить?
    Якщо клавіатура ноутбучна, то нова коштує мінумум на порядок більше, при умові що взагалі можливо таку знайти в україні.
    Пророк

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    В мене теж клавіатура на ноуті без кирилиці, але я не переймаюся.
    stamina.ru/
    Дуже раджу: 1) не потрібні більше наліпки на клавіатуру - будь-які; 2) набагато краще набирати тексти.

А щодо наліпок: 1) прозорі, з жовтим кольором літер (тільки кирилиця) продавалися в СпецВузАвтоматиці; 2) непрозорі, чорного кольору, жовтим латиниця, синім кирилиця продавалися в МКС.
    Ф, от я так і знала, що ти порадиш десятипальцевий сліпий. Я вже й сама над цим задумувалася :). Коли починаю друкувати - виходить нормально, а як тільки подумаю: ой! як це я так друкую! - одразу починаю шукати літери.
    В спецвуз ніяк не можу потрапити - не співпадають в нас графіки життя.
    Буду ще пробувати.
    Пророк

Ответ Сообщение от Mr. dUSHA Посмотреть сообщение
    Якщо клавіатура ноутбучна, то нова коштує мінумум на порядок більше, при умові що взагалі можливо таку знайти в україні.
    ну если ноутбучная, то тогда понятно сложнее. но вродьбы ж вопрос про обычную был?
+ Ответить в теме

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов