Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 13.

Де у Полтаві можна вивчитись на программіста?

Вітаю всіх! У мене є таке питання . Де в Полтаві можна вивчитись на программіста чи може де є курси щодо вивчення мов программування Javascript , DHTML, HTML ? Допоможіть , будь ласка.

part of me

Re: Здрастуй рідне Місто!

HTML - це досить просто. Javascript, DHTML - трішки складніше.
    Раджу тові знайти, а краще придбати книжки для вивчення HTML, CSS. А от мови програмування раджу починати вчити з Pascal, потім C (C++). З цим базисом буде дуже легко опанувати будь-яку з сучасних популярних мов програмування для Веб: PHP, Ruby, C#.

Я вивчав спочатку Basic (почав з Sinclair, БК-0011, IBM PC), потім Pascal, потім C++, потім Delphi, потім HTML, потім PHP та MySQL, потім удосконалив CSS з HTML. Все це я вчив майже без вчителів і курсів. Книжки і Інтернет - цього достатньо. Я вчився на конкретних задачах, тобто мені щось потрібно було зробити і шукав, як це зробити. В цього методу є і погана сторона - буває я чогось не знаю, досить елементарного для того, наприклад, хто вчився в технічному вузі.

Ну , якщо хтось вчився у технічному ВУЗі то це ще не значить що він щось знає, наприклад кожен вчить англійську в школі але ніхто її достовбіса і не знає як слід. Я до чого веду, що поки сам не візьмешся ,в голову знання не влізуть ,скільки б ти штани у вузі не протирав . А от книжки ,я усю Полтаву оббігав пок не знайшов підручник по Java script.Нічого складного немає треба тільки трохи думалку врубати. А от С++ щось ніде не бачив. А ще мені цікаво чи можливо самотужки вивчивши мови программування десь влаштуватися на роботу припустимо HTML верстальником?
    .

ШАГ, Котляревского 1\27, 5-й этаж. За 1,5 года получите старт, потом сами. Но учтите, помимо занятий нужно еще 2-3 часа в день тратить на самостоятельное обучение, иначе деньги на ветер.

Раньше там сильные преподы встречались, как сейчас не знаю, мы давно себе новых программеров не набирали.
    part of me

Ответ Сообщение от Полтавський кіт Посмотреть сообщение
    А от книжки ,я усю Полтаву оббігав пок не знайшов підручник по Java script.Нічого складного немає треба тільки трохи думалку врубати. А от С++ щось ніде не бачив. А ще мені цікаво чи можливо самотужки вивчивши мови программування десь влаштуватися на роботу припустимо HTML верстальником?
    Дуже дивно, наразі такої проблеми немає. Є магазин книжок на ринку, помоєму, імені Шевченка (забув точну назву, але знайти його дуже легко - вхід на ринок зі сторони нашого Біг Бена ). В ньому є будь-які книжки і по досить реальній ціні, мені раніше за книжками потрібно було їздити в Києв на Петрівку. Так що, якщо дійсно хочеш вчитися - книжку знайти не проблема.
    тут нещодавно

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Є магазин книжок на ринку, помоєму, імені Шевченка (забув точну назву, але знайти його дуже легко - вхід на ринок зі сторони нашого Біг Бена )
    То є книжковий супермаркет "МІКС". Я нещодавно заходив туди. Є і по HTML і по CSS, також для чайників по мережам, по 3DS MAX та дуже-дуже багато чого іншого. Правда, ціни не дуже око милують...
    А скільки коштує навчання в ШАГ?
    bvn
    йог на танке

Re: Де у Полтаві можна вивчитись на программіста?

Навчитись программувати самостійно можна, сам так вчився, приблизно в тому ж напрямку, що і fragov:
    basic (на Радио-РК86, потім на ZX-Spectrum aka Sinclair, потім на PC), asm ВМ(Z)80, потім Pascal, Delphi, Free Pascal... Потім html, perl, PHP і те де...
    І що хотів сказати, навіть вибір мови, з якої починати вичення я вважаю не принциповим, але те, чому не кожен відразу самостійно навчиться - це різні алгоритми для роботи з структурами данних та паттерни проектування... Як пізніше з'ясувалося цих знань мені дуже частенько бракує...
    Наприклад, зовсім недавно я взнав про такий чудовий алгоритм, як Nested Set та деякі інші, без яких обробляти ієрархічні набори данних дуже не практично. І хто зна, скільки ще є більш-менш типових випадків, з якими доведеться стикатися і кожного разу, щось вигадувати, доки не взнаєш, як це робиться по уму :)
    Инвалид умственного труда

Чтобы писать программы, надо ЗНАТЬ математику. Иметь опредеенный склад ума. И видеть в компе то что видет плотник в топоре.
    Ну и законспектировать вот эту книжку выполнив все упражнения и примеры.
    Пивовар

rust, не так математику, как логику
    Инвалид умственного труда

а где в математике нет логики?
    "Есть только одна наука - математика. Остальное колекционирование марок." (с)
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя