Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 13.
 1. #1

  Де у Полтаві можна вивчитись на программіста?


  Вітаю всіх! У мене є таке питання . Де в Полтаві можна вивчитись на программіста чи може де є курси щодо вивчення мов программування Javascript , DHTML, HTML ? Допоможіть , будь ласка.

 2. #2
  Offline
  part of me

  Re: Здрастуй рідне Місто!


  HTML - це досить просто. Javascript, DHTML - трішки складніше.
  Раджу тові знайти, а краще придбати книжки для вивчення HTML, CSS. А от мови програмування раджу починати вчити з Pascal, потім C (C++). З цим базисом буде дуже легко опанувати будь-яку з сучасних популярних мов програмування для Веб: PHP, Ruby, C#.

  Я вивчав спочатку Basic (почав з Sinclair, БК-0011, IBM PC), потім Pascal, потім C++, потім Delphi, потім HTML, потім PHP та MySQL, потім удосконалив CSS з HTML. Все це я вчив майже без вчителів і курсів. Книжки і Інтернет - цього достатньо. Я вчився на конкретних задачах, тобто мені щось потрібно було зробити і шукав, як це зробити. В цього методу є і погана сторона - буває я чогось не знаю, досить елементарного для того, наприклад, хто вчився в технічному вузі.
 3. #3

  Re: Здрастуй рідне Місто!


  Ну , якщо хтось вчився у технічному ВУЗі то це ще не значить що він щось знає, наприклад кожен вчить англійську в школі але ніхто її достовбіса і не знає як слід. Я до чого веду, що поки сам не візьмешся ,в голову знання не влізуть ,скільки б ти штани у вузі не протирав . А от книжки ,я усю Полтаву оббігав пок не знайшов підручник по Java script.Нічого складного немає треба тільки трохи думалку врубати. А от С++ щось ніде не бачив. А ще мені цікаво чи можливо самотужки вивчивши мови программування десь влаштуватися на роботу припустимо HTML верстальником?
 4. #4
  Offline
  .

  Re: Здрастуй рідне Місто!


  ШАГ, Котляревского 1\27, 5-й этаж. За 1,5 года получите старт, потом сами. Но учтите, помимо занятий нужно еще 2-3 часа в день тратить на самостоятельное обучение, иначе деньги на ветер.

  Раньше там сильные преподы встречались, как сейчас не знаю, мы давно себе новых программеров не набирали.
 5. #5
  Offline
  part of me

  Re: Здрастуй рідне Місто!


  Ответ Сообщение от Полтавський кіт Посмотреть сообщение
  А от книжки ,я усю Полтаву оббігав пок не знайшов підручник по Java script.Нічого складного немає треба тільки трохи думалку врубати. А от С++ щось ніде не бачив. А ще мені цікаво чи можливо самотужки вивчивши мови программування десь влаштуватися на роботу припустимо HTML верстальником?
  Дуже дивно, наразі такої проблеми немає. Є магазин книжок на ринку, помоєму, імені Шевченка (забув точну назву, але знайти його дуже легко - вхід на ринок зі сторони нашого Біг Бена ). В ньому є будь-які книжки і по досить реальній ціні, мені раніше за книжками потрібно було їздити в Києв на Петрівку. Так що, якщо дійсно хочеш вчитися - книжку знайти не проблема.
 6. #6
  тут нещодавно

  Re: Здрастуй рідне Місто!


  Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
  Є магазин книжок на ринку, помоєму, імені Шевченка (забув точну назву, але знайти його дуже легко - вхід на ринок зі сторони нашого Біг Бена )
  То є книжковий супермаркет "МІКС". Я нещодавно заходив туди. Є і по HTML і по CSS, також для чайників по мережам, по 3DS MAX та дуже-дуже багато чого іншого. Правда, ціни не дуже око милують...
  А скільки коштує навчання в ШАГ?
 7. #7
  bvn
  Offline
  йог на танке

  Re: Де у Полтаві можна вивчитись на программіста?


  Навчитись программувати самостійно можна, сам так вчився, приблизно в тому ж напрямку, що і fragov:
  basic (на Радио-РК86, потім на ZX-Spectrum aka Sinclair, потім на PC), asm ВМ(Z)80, потім Pascal, Delphi, Free Pascal... Потім html, perl, PHP і те де...
  І що хотів сказати, навіть вибір мови, з якої починати вичення я вважаю не принциповим, але те, чому не кожен відразу самостійно навчиться - це різні алгоритми для роботи з структурами данних та паттерни проектування... Як пізніше з'ясувалося цих знань мені дуже частенько бракує...
  Наприклад, зовсім недавно я взнав про такий чудовий алгоритм, як Nested Set та деякі інші, без яких обробляти ієрархічні набори данних дуже не практично. І хто зна, скільки ще є більш-менш типових випадків, з якими доведеться стикатися і кожного разу, щось вигадувати, доки не взнаєш, як це робиться по уму :)
 8. #8
  Offline
  Инвалид умственного труда

  Re: Де у Полтаві можна вивчитись на программіста?


  Чтобы писать программы, надо ЗНАТЬ математику. Иметь опредеенный склад ума. И видеть в компе то что видет плотник в топоре.
  Ну и законспектировать вот эту книжку выполнив все упражнения и примеры.
 9. #9
  Offline
  Пивовар

  Re: Де у Полтаві можна вивчитись на программіста?


  rust, не так математику, как логику
 10. #10
  Offline
  Инвалид умственного труда

  Re: Де у Полтаві можна вивчитись на программіста?


  а где в математике нет логики?
  "Есть только одна наука - математика. Остальное колекционирование марок." (с)
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

 1. а шо міністру можна а мені нильзя!
  Meladon в разделе Політика та Історія
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 30.01.2008, 18:17
 2. mamanet в Полтаві
  duemir в разделе Музика
  Ответов: 2
  Последнее сообщение: 24.01.2008, 10:15
 3. Ответов: 7
  Последнее сообщение: 08.01.2008, 15:33
 4. Ответов: 1
  Последнее сообщение: 28.09.2007, 21:49

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов