Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей17Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4
Показано с 11 по 20 из 32.
    Пророк

Re: OLX

Ответ Сообщение от Rumata Посмотреть сообщение
    потім передзвонять начебто з "банку" і спитають термін дії карти і cvv код, або тупо ПІН... далі можете прощатися з грошима
    це хіба на якусь бабусю розраховано )

бог
    Cool

Ответ Сообщение от Rumata Посмотреть сообщение
    потім передзвонять начебто з "банку" і спитають термін дії карти і cvv код, або тупо ПІН... далі можете прощатися з грошима
    Это же каким нужно быть упоротым, чтоб рассказать всю информацию по карте не известно кому...представится можно кем угодно, позвонить с номера, который будет выглядеть как банковсккий... 21 век на дворе, а люди всё раздают свои кровные как в старые-"добрые" 90-е... по ходу лох вечен.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Merry Corpse, підвох в тому, що вони думають, що скинем ліву смс типу про зарахування суми на картку. Лохотронщиків чую нутром, вони дуже густо балакають. А цей цікавий. Спитав наче нормально про картку, я відповів нормально, що нажаль, але тільки зі зворотньою доставкою. Але такого я не чекав, думав і далі торочитиме про картку (стандартно питають, що може у вас у родичів чи у друзів є приватівська) чи торгуватиметься, щоб скинув на пересилку (я доволі часто скидаю певну суму, щоб покрити витрати на пересилання Новою поштою). А тут така різка зміна тону і посил матом.
    Пророк

Ну, а мой клиент так и не отозвался )
    Кстати, монитор никому не нужен? )))
    Пивовар

Sky, а чому не відкриєш віртуальний рахунок для торгівлі?
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Ну, а мой клиент так и не отозвался )
    Кстати, монитор никому не нужен? )))
    А что за монитор?
    Пророк

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    А что за монитор?
    +1 и цена
    Пророк

да, старенький асус
    http://hard.rozetka.com.ua/22110/p22110/
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Паук, коли працював з Дельтабанком, то там у мене була віртуальна картка. А з Приватом я не працюю, бо їхня маніра нав'язувати зайві сервіси мені не до вподоби.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Паук, коли працював з Дельтабанком, то там у мене була віртуальна картка. А з Приватом я не працюю, бо їхня маніра нав'язувати зайві сервіси мені не до вподоби.
    я отказываюсь, попробуйте.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4