Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 19.
    part of me

Сайт, присвячений Пам'яті жертв терору та голодомору на Полтавщині

Комуністичний терор в Совєтському Союзі був планований на державному рівні, забезпечувався ідеологічно теорією Марксизму-Ленінізму про класову боротьбу. Ось одне із рішень ЦК ВКП(б) від 2 липня 1937 року “Про антирадянські елементи”. Телеграма, направлена секретарям обкомів, крайкомів, ЦК нацкомпартій, наказувала “ (...) взяти на облік усіх куркулів, які повернулися на батьківщину, та кримінальні елементи для того, щоб найбільш ворожі із них були негайно розстріляні в порядку адміністративного проведення їхніх справ через трійки, а інші, менш активні, але все ж таки ворожі елементи, були б переписані і вислані в райони за вказівкою НКВС. ЦК ВК(б) пропонує в п’ятиденний термін представити в ЦК склад трійок, кількість людей, які підлягають розстрілу, а також і кількість людей, що підлягають виселенню”.
    Перейти до сайту, присвячений Пам'яті жертв терору та голодомору на Полтавщині

Постійний відвідувач

Re: Сайт, присвячений Пам'яті жертв терору та голодомору на Полтавщині

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение

читаю сайт. печально. главное не допускать этого в нашем будущем и не уподобляться уродам творившим такое.8
    Вепр
    Гість

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение

Чи можлииве використання матеріалів з сайту у прсвітницькій діяльності?
    part of me

Автор сайту на зв'язок чомусь не виходить, але на сайті внизу є примітка:
    Передрук дозволяється лише з посиланням на сайт.
    Odo
    -

Ланка до теми: http://5.ua/newsline/251/0/45767/
    ри?

Про голодомор ми повинні пам’ятати до скону. Українців хотіли винищити як націю. Мільйони людей загинули через комуністичну владу. Сьогодні о 16.00 відбувся виступ президента всія України, який оголосив хвилину мовчання і запалив свічку пам’яті по душам загиблих.
    Напередодні мені до рук потрапив буклет, у якому закликалося о 16 годині запалити вдома свічку і поставити її на вікні, щоби було видно знадвору. Свічку, яка символізує нашу пам’ять тих, кого засудили до смерті комуністи.
    Запалила дві...

Найбільше мене вразило те, що у навколишніх будинках лиш де-не-де горіли свічки. Нарахувала всього 6 вікон.
    Невже так мало людей знає і пам’ятає? Невже всім байдуже?
    Дуже сумно стало, сумно за наш народ. Мабуть, ми заслуговуємо на те, що відбувається в нашій країні, якщо навіть такої малості не можемо зробити. Якщо настільки черстві і бездушні!
    Вепр
    Гість

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Про голодомор ми повинні пам’ятати до скону. Українців хотіли винищити як націю. Мільйони людей загинули через комуністичну владу. Сьогодні о 16.00 відбувся виступ президента всія України, який оголосив хвилину мовчання і запалив свічку пам’яті по душам загиблих.
    Напередодні мені до рук потрапив буклет, у якому закликалося о 16 годині запалити вдома свічку і поставити її на вікні, щоби було видно знадвору. Свічку, яка символізує нашу пам’ять тих, кого засудили до смерті комуністи.
    Запалила дві...

Найбільше мене вразило те, що у навколишніх будинках лиш де-не-де горіли свічки. Нарахувала всього 6 вікон.
    Невже так мало людей знає і пам’ятає? Невже всім байдуже?
    Дуже сумно стало, сумно за наш народ. Мабуть, ми заслуговуємо на те, що відбувається в нашій країні, якщо навіть такої малості не можемо зробити. Якщо настільки черстві і бездушні!
    Ми відродимось.
    Повинні відродитись.

Сьогодні сум стисає моє горло.
    Я хочу мстити. Але реально назвали тільки комун.партію.
    Але не назвали тих, хто був там в данний момент.
    Але для мене все зрозуміло.
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение

А я три свічки нарахувала,дивлячись зі свого вікна.І це в багатоповерхових будинках.
    Запалила свічку,згадала,що мої дідусі і бабусі теж жили в ті жахливі роки...Намагаюся не думати про той час,на мене це дуже впливає.
    ...А неподалік гучно-весело гуляло традиційне українське весілля.
    .

Ответ Сообщение от Вепр Посмотреть сообщение
    Я хочу мстити. Але реально назвали тільки комун.партію. Але не назвали тих, хто був там в данний момент.
    И кому мстить?
    ри?

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    А я три свічки нарахувала,дивлячись зі свого вікна.І це в багатоповерхових будинках.
    Запалила свічку,згадала,що мої дідусі і бабусі теж жили в ті жахливі роки...Намагаюся не думати про той час,на мене це дуже впливає.
    ...А неподалік гучно-весело гуляло традиційне українське весілля.

:( Мені бабця розповідала про голодомор, вона його пережила. А її сестра менша - ні. Не хотіла дитина їсти кислого молока, яке інколи приносила мати, і ошурки з картоплі переварені теж не хотіла їсти, і щавель з кропивою....
    Це страшно - розуміти, шо ти вмираєш від голоду, коли земля родить, а врожай відбирають до зернини. І переробляють на спирт....

Ответ Сообщение от Вепр Посмотреть сообщение
    Ми відродимось.
    Повинні відродитись.
    Сьогодні сум стисає моє горло.
    Я хочу мстити. Але реально назвали тільки комун.партію.
    Але не назвали тих, хто був там в данний момент.
    Про відродження навіть не мрію - не думаю, що таке коли-небуть буде. А мститись...Як сказав Подеревянський: "Не можемо ми мститись, повинні ми любить всім п""сів, злодіїв й убивць..." А якшо серйозно, то нема кому мститись, лише знати, як може бути, і не допускати цього більше ніколи в житті. Шоб не бачити, як діти пухнуть і помирають від голоду...
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя