Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 19 из 19.
    avtor_saitu
    Гість

Re: Сайт, присвячений Пам'яті жертв терору та голодомору на Полтавщині

Лише сьогодні побачив, що є форум на мій сайт. Взагалі я гадав, що ця інформація нікого не зацікавить, крім мене. Над сайтом я працюю один без жодної допомоги держави, організацій та окремих осіб (передусім фінансової). Я не знаю, чи соромно за це нашій державі, а мені за неї соромно. Принаймні всі мої звернення до полтавської міської (в лиці управління культури Валентина Вождаєнко) та обласної влади (в лиці Олега Пустовгара) завершилися нічім.

Якщо у Вас є якась інформаціія, спогади, дослідження чи фотографії по темі - прошу - пишить на адресу stranadko@ukr.net

З повагою,
    автор сайту
    Едуард Странадко

part of me

Ответ Сообщение от avtor_saitu Посмотреть сообщение
    Лише сьогодні побачив, що є форум на мій сайт. Взагалі я гадав, що ця інформація нікого не зацікавить, крім мене. Над сайтом я працюю один без жодної допомоги держави, організацій та окремих осіб (передусім фінансової). Я не знаю, чи соромно за це нашій державі, а мені за неї соромно. Принаймні всі мої звернення до полтавської міської (в лиці управління культури Валентина Вождаєнко) та обласної влади (в лиці Олега Пустовгара) завершилися нічім.

Якщо у Вас є якась інформаціія, спогади, дослідження чи фотографії по темі - прошу - пишить на адресу stranadko@ukr.net

З повагою,
    автор сайту
    Едуард Странадко
    Едуарде, можу допомогти нормальним хостингом - пишіть на fragov@gmail.com
    .

Офф.

Эдуард, а у Вас не сохранился тот сайт, что делался в 98 или 99 году с Вашими работами?
    avtor_saitu
    Гість

Дякую всім за увагу. Це, дійсно, для мене несподіванка. Звісне, всі матеріали з сайту можуть бути використані вільно і безкоштовно. Якщо буде ваша ласка, то згадайте електронну адресу сайту.

Стосовно хостинга. Чи є він швидким та безкоштовним? Ось, що мене хвилює насамперед. На сьогодні сайт має більше 70 мегабайт. Дуже хотілося б помістити і фільм "Голод 33", кадри з якого використовуються мною у заставці. Перемовини із авторами ведуться, але поку без успіху. Чи буде там достатньо місця? Олесь Янчук талановитий режисер, але що не подобається у його творчості - це песимізм у трактуванні української історії. Недавно бачив фільм де героями є казаки-характерники, ефект зворотньо-вражаючий.

Розміщення на Народ ру мене поки задовольняє. Там є можливості для гостьової книги, форуму і примитивної статистики відвідувань. Раніше сайт був на repres.iatp.org.ua . Там все начебто нормально було, але з Америки були листи, що дуже повільно працює...

Якщо хтось цікавиться моєю фотографічною творчістю, то прошу на сайт http://stranadko.iatp.org.ua
    Якщо мова йде про сайт, який створив Dess у названі Вами роки, то копія його у мене є вдома. Зараз він опікується сайтом http://stranadko.narod.ru

З повагою до всіх

Едуард Странадко
    part of me

Едуарт, хостинг той самий на якому знаходиться цей форум, з Америки завантажується непогано, вже перевіряли. Місця на фотоматеріали вистачить. Думаю скоро буде достатньо місця і для фільму, так що, якщо автори згодяться то зможемо розмістити.
    З гостьовою книгою, статистикою і форумом - допоможу.

P.S. Чому обрали таке псевдо? Якщо виникне бажання зміминити - напишіть.

Зв'яжіться зі мною по icq: 26973356, або e-mail: fragov@gmail.com
    avtor_saitu
    Гість

Шановний admin!
    Дякую за пропозицію. Поки що на Народі все працює як треба, але якщо вони почнуть працювати як два роки тому, то я скористаюся Вашим запрошенням.
    Псевдо "автор сайту", якщо вже зареєструвався, нехай буде. Бо "автор сайту" про репресії та Голодомор.
    З повагою,
    Едуард Странадко
    ри?

Сьогодні День пам’яті жертв голодомору 33-го року...
    О 16 годині виступить президент з промовою, а потім по всій Україні запалають свічки...

Поставити свічку на підвіконня опісля четвертої вечора - і цим самим вшанувати тих, хто був закатований Сталінським режимом.
    Постійний відвідувач

Кремль шантажував президента Азербайджану Нагірним Карабахом, аби той в ООН не визнавав Голодомор геноцидом українців.

Оприлюднені файли листування американських дипломатів на веб-сайті Wikileaks виявили досі невідомий факт щодо втручання Росії у кампанію України за міжнародне визнання Голодомору 1932-33 років геноцидом українського народу.

Йдеться про те, що Кремль шантажував президента Азербайджану Ільхама Алієва у питанні Нагірного Карабаху, щоби підштовхнути його не визнавати Голодомор 1932-33 років актом геноциду.

Так, згідно з оприлюдненим на веб-сайті документом, цю історію розповів сам Алієв британському Принцу Ендрю:

"Алієв отримав листа від президента Медвєдєва, в якому зазначено, що якщо Азербайджан підтримає визнання більшовицького штучного голоду в Україні геноцидом в ООН, то він "має забути про Нагірний Карабах взагалі".

"Принц Ендрю підтвердив, що всі інші президенти регіону Кавказу і Центральної Азії розповідали йому, що отримували від Москви відповідні "директиви", і поцікавився у посла США в Киргизії, чи відомо їй про подібні вимоги на адресу Бакієва. Однак посол не знала про це".

Росія послідовно виступала проти визнання Голодомору в Україні геноцидом на міжнародному рівні, оскільки це потенційно могло б зробити її вразливою до вимог виплати компенсацій потерпілим.

Російська Федерація оголосила себе правонаступницею СРСР, але досі не було відомо фактів відвертого тиску на міжнародній арені задля применшення злочинів тоталітаризму.

Президент Медвєдєв намагається представити себе більш ліберальним лідером, ніж прем’єр-міністр Владімір Путін. Під його керівництвом російський парламент нарешті визнав відповідальність СРСР, і особисто Сталіна, за вбивство тисяч польських військовослужбовців у Катині у часи Другої світової війни. Як і у випадку з Голодомором, російська влада відмовляється визнавати той злочин актом геноциду, як того вимагають у Польщі.

Нові факти прихованої діяльності президента Медвєдєва у справі Голодомору засвідчують, що особливої різниці між його підходом і позицією Владіміра Путіна немає.

Як випливає з іншого оприлюдненого на Wikileaks фрагменту листування американських дипломатів, у Вашингтоні вважають, що Дмітрій Медвєдєв виконує роль "помічника-Робіна" у "Путіна- Бетмена".

Звідси
    Пророк

так признал азербайджан голодомор геноцидом или нет?
    з.ы. а геноцид армян?
    а украина геноцид армян?
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2