Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3
Показано с 21 по 25 из 25.
    Пророк

Re: Интернет-магазин Вещички Handmade - Полтава. Ручная работа

nevodka, роботи цікаві, але я б не купила. дуже масивне таке все, на любітіля. хоча подивитись є на що, ніхто ж не споре)

2.0

Офтоп:
    nevodka, ох жеж йопт! красіві зараза, але як на мене, з них прям валить якийсь енергетичний посил... такі вони, сильні. особливо оці

я б і купила, і носила б, але дорогувато мальоха, хоча воно того варте. але не забувайтеся, це дужечко авангардно для Полтави. мені особисто воно всьо нагадало прикраси Гігера.
    Постійний відвідувач

ИМХО. Для меня эти украшения очень тяжелые на выд, и я б на себя никогда б их не одела. Хотя вещи там действительно симпатичные и интересные, но все же цена.... кусается
    2.0

Алина_21, ну вони по-перше, круті. по-друге з металом працювати, не в однім місці колупатися, важко як-не-як. і по-третє, сама камінці мабуть чогось коштують. так шо ціна, в приницпі,виправдана, але не в наших польових умовах.
    і звісно ж "на вкус і цвєт", бо я б особисто, навряд чи одягла біжутерію зі скла і полімерної глини, дуже вона наівна...хоча іноді має непоганий вигляд.
    а ще, якщо чесно, не все зроблене вручну, насотане духом творця. інода береш річ, ніби і гарна, ніби і аффтарська, а все одно думаєш про гламур і ширнепотріб. а от береш наприклад грубезну опішнянську таріль і так тобі добре... так тепло на душі... от хз чого так...але я мабуть оффтоплю. пробачте, коли шо.
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    по-друге з металом працювати, не в однім місці колупатися, важко як-не-як
    согласна, сложно, сложно и еще раз сложно, никто не спорит, НО все жу "тяжеловато" смотрится.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3