Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 7 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 69.
 1. #1
  Offline
  2.0

  Про професійність в Полтавській музиці


  навіяно оцим
  Группа (Бас, ударные, электроника)ИЩЕТ ВОКАЛИСТА (от 20 лет) умение петь не обязательно. Приветствуется артистизм, свои тексты, хорошая дикция. Мы хотим делать не стандартную музыку в стиле: Звуки Му, Я и Друг мой грузовик, Joy Division, Ник Кейв.
  так от, чому Тернопіль має Скай і Ті що падають вгору, і Холодне сонце. Далі не памятаю хто звідки, але є група Вайт, є Карпа, є Плач Єремії, був Фарбований Лис (ніні фуфуфу група Кабли), була Інкунабула... Є Інферно...багато чого є... А у нас нема ніфіга. Окромя групи ДМЦ яку люблять в Харкові, а афіша львівського концерту потрапила в кадр у кліпі групи Яка ІснуЄ (екс-Брейк Ап). В принципі, хтось мене може спитати "хто всє еті люді"? ммм... явно що кращі , аніж наша місцеві.А, є ще Контрабас...але то теж на окремого виду шанувальників.
  А цікавить мене от що: чому в нас популярний стиль а-ля "дворовий рок", етно-рок, і ще ті стилі де є скрім і тріхо гроула? чому в нас ніхто не грає мелодики? це так важко, чи просто в нас всі люблять саме таку музику, яка наповнює місцеву сцену? Де наш "мейнстрім"? Може я шось пропустила, то ви скажіть...

  ПиСи: Адмін, не нада злицця, я не Гай Юлій Цезарь, не вспіла ...

 2. #2
  Offline
  Гуру

  Re: Про професійність


  Ник, а где, собственно, профессионализм у ДМЦ? Классные ребята, бесспорно, но ни одного _развернутого и внятного_ гитарного или скрипичного соло за 2 прослушанных живых концерта там не услышал (я не умаляю достоинств их музыки, мне несколько песен оч. нра.) Были группешки, богатые по мелодике и продуманности, но они мелькали быстро. "Долгожители", к сожалению, не блещут.Недавно, вот нарыл выступление в прямом эфире группы Трансформер на канале М1. Стыдно стало за свой город. Поэтому всяких трансформаторов и прочих терминаторов даже обсуждать лень.
  Проф. музыканты играют по кабакам, срубают грин, и не парят никому мозги своими сочинениями))
 3. #3
  Offline
  2.0

  Re: Про професійність


  Ктулху, я їх не хвалю... ДМЦ для мене це звіздєц з пулемьотом, але то більше особистісне. Але народ хаває, значить шось типу іскри в них єсть. Ой да, Трансформер це ваще капец.... гітарна музика+шансон вокал... от немає в нас нічого такого, шоб було не стидно сказать "це полтавське"... я маю на увазі музику. мені хздається, шо ніхто не хоче працювать. купа західних груп (і мій любімий Нікельбек в тому числі) вилізли з села та з *****. А нашим такая переспектіва тіки снилася. Шо у НИХ ТАМ не так, як у нас ТУТ?
 4. #4
  Offline
  Гуру

  Re: Про професійність


  nickeler, мне кажется, что в ситуации, которую ты описала нет ничего противоестественного. У них "там" - это то, под что весь мир косит (это не только к музыке относится). Наши деятели пытаются под русский рок наяривать, а это уже не то что вторичное, а "копия вторичного вторичного".
  А ежели создавать копию "вторичного вторичного", еще и играть не умеючи, то увольте - местный уровень налицо. Естественно, ИМХО.
  Отсюда и наблюдаем взаимовосхваливание и лобызание группами друг друга в реале и в интернете. Поддержание ЧСВ средствами подобием взаимообмена творческими узбеками.
 5. #5
  Offline
  2.0

  Re: Про професійність


  Ктулху, в мене концерти місцеві дрож в коленках викликають. я тепер туди ніяк не ходжу, кромя як по роботі чи по великій дружбі. ну не стачає мені нервів на то всьо... А у нас є Наташа Май і Таня Садохіна, ісконно полтавський феномен... ніхто їх не любить і добровольно альбомів не купує, но вони кругом і віздє...
  народ, а може ще хто шо скаже, а то ми тут такі солідарні, ДМЦ хаємо, полтавських музикантів...якшо ніхто не захищає, знач заслужено хаємо...
 6. #6
  Offline
  змія болотяна ОЧКОва

  Re: Про професійність


  я тут на дві хв. тому скажу коротко і ...
  Чогось в мене таке враження, що місцеві митці мають шось спільне з митцями Леся Подеревянського. Але то таке. Я тут нещодавно упражнялась на котиках і шо вияснила. У нас дуже, ну ДуууууууЖе багато талантів. Вони риг.. пишуть по 15 треків вдень, тащуться од власної геніальності і чомусь думають, шо всі, хто це почув повинні падать штабелями і корчитися в екстазі. Слухають ці, не побоюсь слова, генії, третьосорну какашку, од якої вуха в’януть зі швидкістю ламборджині, якйи рулює по дойче дорогах. Ні якості запису, ні елементарної мелодики. Воплі і всьо тут. Це навіть не гроул, це надривання зв'язок після стакану 40градусної.
  А так як зараз займатися музикою так само модно як і грати у хвудбол (для дівчаток варіант: зустрічатися (бути знайомою) з музикантом, хвудболістом), намагаються родіть шедевр усі, хто у музичному магазині може відрізнити гітару від тромбони. Звісно, ні елементарної музичної освіти, а подекуди слуху, пани не мають.
  От вам і результат. Суцільне ФЕЕЕЕЕЕЕ.
  Далі можна багато розмірковувати про феномен швидкого інкубаційного періоду зіркової хвориби, якість вірьовки, яка задирає носа куда повищще, жовтизни пісюх, шо їх дівчатка видають на гора під бринькання коханого і те де і те пе.
 7. #7
  Offline
  Пророк

  Re: Про професійність


  Ответ Сообщение от Ктулху Посмотреть сообщение
  Проф. музыканты играют по кабакам, срубают грин, и не парят никому мозги своими сочинениями))
  как не печально, но таки да. будем надеятся бабло победит зло рано или поздно
 8. #8
  Offline
  2.0

  Re: Про професійність


  сумно те, що ці люди не мають здорової самокритики і репетують про свою унікальність. але люди там є хороші, просто взялися тріхо не за те. я вірю, ба навіть знаю_бачила гірші часи нинішніх менстрім команд, не всі через то проходять. але відюха 12 річної давнини не можу зрівнятися з якістю нинішнього часу, а той таки Онейроїд - шо в них помінялося за роки існування, від першого концерту в генделику на Браїлках, про який я тіки чула, бо тоді ше пішки під стіл ходила. нічо не помінялося. Коли Хетфілд після десятки альбомів починає вчитися вокалу, або коли "бітли" ідуть в консерваторію - оце рівень. а все життя грати на "плошках" якось не тейто як його...
  статтю от хороша http://sm-rnr.mhost.ru/rusrok.html тіки від неї якось погано .. на душі. так враженя, шо у нас прям кромя галушок та Марусі Чурай ніц немає.
 9. #9
  Offline
  Гуру

  Re: Про професійність


  nickeler, Ник, прочел статью. И знаешь чего подумал. Что все альбомы любимых Аквариума, ДДТ, Сплинов, Пикника и т.д. всегда слушал не как музыку. Абсолютно точно. Скорее как хорошую, качественно записанную аудиокнигу, с фоновым музыкальным оформлением, без лишних притязаний на музыкальную гениальность.
  Что до "паха" (лирики), то в расейском роке- она прекрасна, и ей нет равных. Что до музыки - то она посредственна, вторична - и в этом этом тоже нет равных.

  Такого явления, как украинский рок, изучать тягостно. Все потому - из за "вторичной вторичности". Но ИМХО, они, наряду с русскими, не пишут музыки.
  И когда слышу нечто типа "Высоцкий - это российский Джон Леннон", или "Шклярский - это местный Дэвид Гилмор", становится грустно. Это настолько некорректные сравнения, что лучше уж сравнить украинский борщ с летающей тарелкой, одеть самурайские доспехи и шагнуть с балкона 11-го этажа и упасть в небо.

  Что до местных групп - то общался давно когда-то с одним гитаристом из местных (эта группа неоднократно обсуждалась на форуме). Говорю - есть у тебя фантазия. Надо ж поучиться, позаниматься - взять платные уроки, видеошкол в интернете миллион - научиться можно при желании. Нельзя же три ноты играть все время, это же стыдно. Знаете что он мне ответил? Дословно "Та, зачем?".
  В принципе, та же картина в целом по Украине, даже среди известных (не будем тыкать пальцами).
 10. #10
  Offline
  2.0

  Re: Про професійність


  Ктулху, так да, мені ось Кобі скинула группу "Ноль" (говорили тут про неї многа, мені нтересна стало) "Человек і Кошка". Кліп - мульт, пісня - російська народна. Я не кажу що це погано. Для мене лірика Янки значить надзвичайно багато, але одна така Янка, дві, і харе. Нє, у нас жеж треба конвеєр. Я читала шо по її смерті почали масово з"являтися клони. Те ж саме з усим. Це просто інший рівень, вище аніж дворовий, але збирати стадіони вони не будуть. а якщо і будуть, то тіки тих людей, яким похріну під шо гоцать, аби гітара була.
  Не хочу набивати ціну гр. Холодне Сонце, вони мене тріхо розчарували, але, ганяють на Кастл Паті до гоцької тусовки. А от СКАЙ (я тіки не поняла про їх звязки з церквою МП - формата) мені дуже симпатичний, хоча якщо ще один альбом в такім ключі я розстроюся, бо треба розвиватися. Тобто українська сцена більш різнобавна, але теж кустарна. Росія ж взяла одного бика на роги, до хвоста прикрутила хард, а на роги посадила Арію і думають шо всьо схвачено. ну то так канешна к слову....
+ Ответить в теме
Страница 1 из 7 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы