Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 7
Показано с 61 по 69 из 69.
    Пророк

Re: Про професійність в Полтавській музиці

Пришелец-прораб, здається, шо адекватне обговорення неможлве через небажання виглянути за рамки своєї зашореності, дослухатися до інших.
    здається, смаки і вподобання не дають нам цього зробити. шкода.

2.0

Ялина, харашо, підем от протівного. наші гурти професійні. тоді чому я від полтавських сейшенів тікаю? чому постійно завалений вокал і каша-малаша з звуків муз.інструментів? чому одиниці з наших груп (і то далеко не кращі) мають нормальний запис, шоб людям показати, а не такого "на хаті" писаного? скажеш, бабла нема. да, нема. но якби вони були такі круті, думаю шо бабло б найшлося. ладно, акустіка, то і в польових умовах можна записати, але ж і акустіки мало в кого такої-сякої є. Слава кабанам, Контрабасюки і ДМЦ мають вже альбоми. За скіки років діяльності? і чи не останні. Тоєсть все це безпееречно, харашо. Але я не дивуюся, чого на сейшени ходить малолітня пьянь, бо їм похєру шо там лабає. Главно під шось ужраться. А от на сестер Тельнюк прийшло 30 чоловік. Чого - не знаю. Мабуть не привикли до якісної музики.
    І ще, те про шо я говорю. В нас нема різноманіття. Скрім, етно і джаз. Навіть якщо взяти до увагу смак, мене це не влаштовує. Ваще.
    І взагалі про це все говорити нада під хароше таке пиво, з сушеною рибою... якщо взагалі варто говорити.
    Пророк

хочу все-таки вияснити шо ти маєш на увазі кажучи про професійність
    Новачок

nickeler, собственно кроме кучи бабла нужно ещё ой как много всего...
    хотя бабло могло бы решить довольнотаки много вопросов (начиная от нормальных инструментов и оборудования и заканчивая режисурой и прочей дребеденью...)
    лично я не в курсе событий ,потому что оторвался от музыкальной жизни лет так на 8 , но я не думаю что за это время что то существенно поменялось в полтаве...
    1. достаточно заглянуть в музыкальный магазин и посмотреть на асортимент и становится ясно на чём играют сейчас...
    2. мне хорошо запомнился петя победа (как один из лучших звукорежисёров полтавы в то время...) особенно запомнилось то , что в миксе ничего толком не звучало... и откуда ,позвольте спросить , появились бы нормальные звукорежисёры , которые могли бы вызвучить концерты на которые вы ходите ?! вот и получается каша (точнее кака-фония =) )
    3. вы говорите о записях ?! если о кухонных - то их сделать несложно ... если говорить о нормальных,профессиональных записях , то я думаю что это для многих просто нереальная задача =)
    мало того что это стоит уйму денег и времени (умолчим об интеллекте,чтобы оформить задуманное должным образом в музыкальном и эстетическом плане и о звуорежисёрах умеющих хорошо писать) , так ещё и попробуйте найдите в полтаве музыкантов которые ровно играют ... поэтому то,что с успехом "замыливается" на опенэйре конкретно вылазит со всех сторон при записи (кстати записи ваших самородков тоже до такой степени бедны и слабы,что покупать их как то совсем не хочется )
    4. и вообще я не думаю что в нашей с вами стране (не говоря уже о городе) есть такая штука, как музыкальная культура ... что то осталось с совковых времён (что то бесформенное,потому что цензура не позволяла проникать всей музыке мира в страну), что то уверенно насаждается сейчас (а насаждается комерческая музыка , та ,которая приносит доход ) к сожаления культурой назвать всё это сложно...

и ещё вот интересно ... а чего вы собирались добиться своими "воплями в пустыне" ??? что товарищи музыканты и им подобные дружно начнут шевелить булками и будут стремиться к чему то светлому и возвышенному ?? не думаю.
    2.0

isiong, а у нас, міжжупрочім, висловлюватися ніхто не забороняє. тому це не воплі, а просто я заявляю про те, що мені не подобається і всьо це фекалія. ви ж тоже тут рознесли всьо. а петя победа хоть і лажає, но по ходу дєла його все рівно звуть на визвучку. чого? питання до музикантів.
    а те, що комерційна музика погана, я не погоджуся. Металліка хіба не стала комерційною? Сістем оф е Даун всякий... Лімп Бізкіт і таке інше. Той таки Річі Блекмор хіба не заробляв бабки в різних проектах, або можу Квін не був фінансово успішним? Хіба це погана музика? вони вилизана і вичищена, її слухають мільйони. А ті, хто не може добитися такого звучання сидять в підвалах і дрочать, шо сирий звук це рулллз. Херня все це, неспроможність визнати свою немічність, не більше...
    Зануда

Був учора на репетиції "Дельтори". Враження гарні, не "гаражні" або "підвальні". Зіграно, виразно, професійно.
    Бажаю гурту успіхів та натхнення. Не зупиняйтеся, працюйте.
    Дмитро.
    Серега...

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Був учора на репетиції "Дельтори". Враження гарні, не "гаражні" або "підвальні". Зіграно, виразно, професійно.
    Бажаю гурту успіхів та натхнення. Не зупиняйтеся, працюйте.
    Дмитро.
    ОППА!!! А где Женька нынче репетирует? 100 лет его не бачив)
    2.0

Вопрос номер два - Де ваще щас Женька?
    а репетірують мать як всігда на прастітуті связі.
    Здібна учениця

Офтоп:
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    на прастітуті связі
    ну нашо ж так)))

раніше, проходячи повз їхню "студію", часто чула репетиції, а зараз глухо
+ Ответить в теме
Страница 7 из 7

Теги для этой темы