Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 7
Показано с 51 по 60 из 69.
    2.0

Re: Про професійність в Полтавській музиці

Victorious, а кого з отих всіх ОЕ, "гадів" і те де знають десь за межами нашої рідної батьківщини, га? Причина канешно банальна - ми не хочем вчити агліцкій. Але є і приклади "на противагу. "Чого Мілєн Фармер співає на френч, а її знає весь світ? Чого Рамштайн шпрехає на дойче, і їх слухають всі? Катання Скрипки до етноменшин Франції "не в щот", бо там його хавають тіки етноменшини, яким в принципі сидіть за бугром і плакать про долю нені-України шось на зразок концепції. Єсть такий торрент "Мінінова". Міжнародний. Який хост не знаю, але ясно шо не СНД. ТО там є Ані Лорак, Холодне Сонце і Руслана. Тобто я хочу сказати, що наша музична братва при всій своїй геніальності приречена на містечковий синдром. Я по собі знаю як це, коли ти шось робиш і розумієш його безглуздість. Бо ти не готовий вкалувати над цим 25 годин на добу, а інакше знаєш шо ніц не вийде. І теліпаєшся, як "шось" вополонці. Попсячі "Гуаш" вже прохавали шо робить, і вчать інтернаціональну мову. Сопливо, але якось знаєте... перспектівненько.
    "Кому вниз" он мабуть більше товчуться за межами, аніж тут. Бо шо їм тут? В принципі, в нас, якщо на те пішло, і субкультурні рухи не розвинені, але про це я можу говорити дуже багато, і це буде зовсім інша тема.

ПиСи: Чад Крюгер о современной рок-музыке: "Создается такое впечатление, что сейчас большинство групп не пишет куплеты, припевы -то есть собственно, песни. Кажется, что они напишут один гитарный риф, и нам приходится слушать, как он повторяется снова и снова на протяжении всей песни. Мне хотелось бы, чтобы люди вновь вернулись к написанию хороших качественных песен".
    Накопала тут випадково... прям не в бровь, а в глаз. Згодна на всі сто!

Плюк .№ 215 в Тентуре.

Re: Про професійність

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Пришелец-прораб, ви могли написати коротше: мене (вас) нудить від ВВ, Братів Гадюкіних і Океану Ельзи. Взагалі-то, що називається, справа смаку, але у вас ще цікаві проговори, тіпа "услышал от подруги с запада Украины, где все это круто котировалось". такий собі натяк на чиюсь неповноцінність. Це метод не новий, але він не робить кращим того, хто до нього вдається.
    Навішування ярликів (свадебные парубки) теж не замінить аргументів.
    Цікаво, що би ви сказали про Наталку-Полтавку, поставлену за часів Лисенка чи зараз в театрі Франка Скрипкою.
    Послухаю і Ктулху, звичайно.
    На мой пост Вы ответили не по сути, изложенной абзацем выше, а по "процедуре" описания субъектива - ощущений от первой встречи с явлением украинского "рока", уместившегося в три строки нижнего абзаца. Субъектив он на то и субъектив, чтобы отражать личный слой восприятия отдельно взятого прораба-пришельца.
    По поводу "не новых методов" и намёков - извольте, не стоит. Какая мне с того печаль, унижать-то? Межстрочный интервал пуст. Излишних возмущений никто не создавал.
    2.0

Пришелец-прораб, ви могли написати коротше: мене (вас) нудить від ВВ, Братів Гадюкіних і Океану Ельзи. Взагалі-то, що називається, справа смаку, але у вас ще цікаві проговори, тіпа "услышал от подруги с запада Украины, где все это круто котировалось". такий собі натяк на чиюсь неповноцінність. Це метод не новий, але він не робить кращим того, хто до нього вдається.
    Навішування ярликів (свадебные парубки) теж не замінить аргументів.
    Цікаво, що би ви сказали про Наталку-Полтавку, поставлену за часів Лисенка чи зараз в театрі Франка Скрипкою.
    Послухаю і Ктулху, звичайно.
    і на оце вам не можу не відповісти. в мене немає поділу на Схід_Захід, але саме там "дах зносило" від Сестрички Віки, "гадів", Ніагари і Крихітки Цахес (при тому, шо остання взагалі маскалька). Це типу андеграцнд такий, який і досі тут, Центр_Схід не всі прохавали. І не прохавають. Я Віку Врадій обожнюю, слухаю вдома, але "чіста паржать", бо це не музика, а "ПТУшний гранж". А про Скрипку, хоч ви мене застрельте, я не поміняю думку, весільний парубок, точно сказано. Це якщо в контексті ВВ. В контексті його громадянської позиції, Країни Мрій і культурно-мистецького розвитку країни я його поважаю. Але ВВ і громадянська позиція Скрипки абсолютно нетотожні речі. З іншого боку, як багато ви знаєте гуртів, які ЛИШЕ НА ЕТНІЦІ своєї країни виперлися в люди? Ці гурти на вузькопрофільного шанувальника і ніколи не будуть касовими, як ті ж Бітлз чи Лед Зеппелін. Уловлюєте? Придумати, розвинути, відполірувати, продати - ось такі ланки шляху до слави. В нас застряли на першому, найпрогресивніші рвонули на другий і там окуклилися нахрін. А далі?
    Плюк .№ 215 в Тентуре.

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Victorious, Тобто я хочу сказати, що наша музична братва при всій своїй геніальності приречена на містечковий синдром.
    Согласен.
    Скажем есть у меня 2 диска.

Диск № 1. "Тибетские бубенчики - монотонные".
    Диск № 2. Океан Эльзы.

Я сделаю выбор # 1, отдавая дань аутентичности (пусть и суровой) чем терзать ухи ОЭ - мелодичной калькой с дип-перпл, куин и шут знает чего еще.
    Пророк

Victorious, а кого з отих всіх ОЕ, "гадів" і те де знають десь за межами нашої рідної батьківщини, га? Причина канешно банальна - ми не хочем вчити агліцкій. Але є і приклади "на противагу. "Чого Мілєн Фармер співає на френч, а її знає весь світ? Чого Рамштайн шпрехає на дойче, і їх слухають всі? Катання Скрипки до етноменшин Франції "не в щот", бо там його хавають тіки етноменшини, яким в принципі сидіть за бугром і плакать про долю нені-України шось на зразок концепції. Єсть такий торрент "Мінінова". Міжнародний. Який хост не знаю, але ясно шо не СНД. ТО там є Ані Лорак, Холодне Сонце і Руслана.
    і на оце вам не можу не відповісти. в мене немає поділу на Схід_Захід, але саме там "дах зносило" від Сестрички Віки, "гадів", Ніагари і Крихітки Цахес (при тому, шо остання взагалі маскалька). Це типу андеграцнд такий, який і досі тут, Центр_Схід не всі прохавали. І не прохавають. Я Віку Врадій обожнюю, слухаю вдома, але "чіста паржать", бо це не музика, а "ПТУшний гранж". А про Скрипку, хоч ви мене застрельте, я не поміняю думку, весільний парубок, точно сказано. Це якщо в контексті ВВ. В контексті його громадянської позиції, Країни Мрій і культурно-мистецького розвитку країни я його поважаю. Але ВВ і громадянська позиція Скрипки абсолютно нетотожні речі. З іншого боку, як багато ви знаєте гуртів, які ЛИШЕ НА ЕТНІЦІ своєї країни виперлися в люди? Ці гурти на вузькопрофільного шанувальника і ніколи не будуть касовими, як ті ж Бітлз чи Лед Зеппелін. Уловлюєте? Придумати, розвинути, відполірувати, продати - ось такі ланки шляху до слави. В нас застряли на першому, найпрогресивніші рвонули на другий і там окуклилися нахрін. А далі?
    ми говоримо про різні речі. ви наводите касовість як синонім успіху, а я вбачаю мінімальний зв'язок між ними. від ТАТУ кінчали в америці і японії, і бабок вони гребли неміряно, але я їх від того більше не полюбив. Мене не дуже обходить, знають ОЕ за межами чи ні (хоча кілька років тому вони в москві лунали з кожного другого музичного кіоску, разом з Вєркою. До речі! от вам і успішний приклад))). з іншого боку, ті ж BEATLES не стали знаменитими в один день; до них англійську музику взагалі ніхто слухав. це вони зробили популярною англійську мову, а не навпаки.

Що ж стосується ВВ і т.ін. - це справа вподобань; але я би не став відокремлювати музику ВВ від Країни мрій. Чому? які на те підстави? це все йде в одному напрямку.

Що стосується кар'єри лише на етніці, то слово "лише" до сучасної музики мало пасує, бо в чистому вигляді майже нічого не лишилось, хіба опера. Але ПЕРЕВАЖНО на етніці - будь ласка, Zbob si Zdub.
    2.0

Victorious, найшли тоже приклад, у маскалів лунало! От якби ви сказали у Швеції, в Англії чи в Японії, я б задумалася. А так... Колись дуже гарно нахитнулися на Гринджолах - думали, шо Європа вкурить великий смисл пісні, а по суті випхали містечкову, та ще й ситуативно актуальну групу "на подіум" і отримали по рогам.
    А Тату, знаєте лі, то канешна справа смаку, але обробка іхнього музла воістину якісна. Попитайте денс-поціновувачів, скіки на їхні теми понаробляли міксів? Цеабсолютно інших пласт, а ми ж типу про рок говоримо? Може дівки і не Монтсеррат Кабальє, але ті хто за ними стояв, починаючи з продюсерів і закінчуючи музикантами, свою справу зробили на ура. Саунд трек до Гранд Тефт Ауто 3 - Продіджі плюс ТАТУ... то нічо, нє? ну і шо, шо робили міксолюби, а не самі Продіджі, але як вам парочка: чи не найкраща команда альтернативи і дєвачкі, які вам хоч і не подобаються, але слухати це можна! реально!
    а от уявіть ВВ чи ОЕ плюс Апокаліптіка (вони зазвичай беруть запрошених артистів на вокал). При тому шо ОЕ в цілому я поважаю.
    Переважно на етніці Gurt'yo'Ghurt і хто його знає? там щоправда не наша тубільна етніка, а таке, волиночки бла-бла, але. так шо нінада. Коли хоч хтось з наших вєліких генії продаватимуть тиражі за кордоном хоча б у мільйон копій дисків, тоді я вам почну вірити, що вони мега виняткові.
    Пророк

Victorious, найшли тоже приклад, у маскалів лунало! От якби ви сказали у Швеції, в Англії чи в Японії, я б задумалася. А так... Колись дуже гарно нахитнулися на Гринджолах - думали, шо Європа вкурить великий смисл пісні, а по суті випхали містечкову, та ще й ситуативно актуальну групу "на подіум" і отримали по рогам.
    А Тату, знаєте лі, то канешна справа смаку, але обробка іхнього музла воістину якісна. Попитайте денс-поціновувачів, скіки на їхні теми понаробляли міксів? Цеабсолютно інших пласт, а ми ж типу про рок говоримо? Може дівки і не Монтсеррат Кабальє, але ті хто за ними стояв, починаючи з продюсерів і закінчуючи музикантами, свою справу зробили на ура. Саунд трек до Гранд Тефт Ауто 3 - Продіджі плюс ТАТУ... то нічо, нє? ну і шо, шо робили міксолюби, а не самі Продіджі, але як вам парочка: чи не найкраща команда альтернативи і дєвачкі, які вам хоч і не подобаються, але слухати це можна! реально!
    а от уявіть ВВ чи ОЕ плюс Апокаліптіка (вони зазвичай беруть запрошених артистів на вокал). При тому шо ОЕ в цілому я поважаю.
    Переважно на етніці Gurt'yo'Ghurt і хто його знає? там щоправда не наша тубільна етніка, а таке, волиночки бла-бла, але. так шо нінада. Коли хоч хтось з наших вєліких генії продаватимуть тиражі за кордоном хоча б у мільйон копій дисків, тоді я вам почну вірити, що вони мега виняткові.
    - Gurt'yo'Ghurt і хто його знає? - я знаю! але вони мені трохи занудні і не чіпляють, хоч і подобаються.
    А Тату - насамперед тіпа лесбійки, от вам і фішка.
    ви мені все про тиражі, а я вам про смаки. ми так ніколи не домовимось)
    тиражі, чи принаймні фейс на європейських екранах, давала Сердючка. Може, це й не найгірший приклад (ну, у нас же ціла тема була).
    А Русланчини Wild dances мені шведка співала в Стокгольмі, в ресторані. я маю навіть живих свідків. але все одно, вона мені не подобається...
    кароче! моє резюме таке:
    - на вкус і цвєт, самі знаєте.
    - варто критикувати все.
    - але не варто відмітати своє, лише тому що воно своє. хай буде.
    PS запрошую до Києва на Наталку Полтавку в Скрипчиній постановці.
    змія болотяна ОЧКОва

Офтоп:

Офтоп:
    приплели, бо ви саме цій людині писали і саме з цього приводу, хіба ні? прошу не сприймати це як наїзд.

Тему створила нікелер! я відповідала саме їй, а не комусь, про кого там Ви подумали. Запитання там було, вона хотіла почути думки. вона їх почула. Чи Ви проти?
    можливо, я і погарячкувала, але дуже не люблю, коли мої слова використовують непойми як.
    Пророк

шось товаріщі я все ніяк не пойму шо ми тут обговорюємо, їй-Бо.
    нік, якшо невлом, роз’ясни шо ти під професійністю маєш на увазі. вміння музлом заробляти на життя? якість цього музла? музична освіта, диплом піаніста??? знання сольфеджіо? ну я не знаю шо ще.... популярність? продаваємість дисків? кількість концертів на місяць? шо?
    коли ви вперше чуєте групу, ви знаєте, професійна вона чи ні?
    і якшо вже ми скотились до взагалі українських гуртів, не кажучи про полтавські, то можна згадати і Гайдамаків, які регулярно мають собі тури європою, і ДахуБраху, яку вже почали запрошувати на різні міжнародні фести. Перкалаба мала декілька успішних турів європою (німеччина, автрія, данія, польша самособой).
    нащот агліцької. будь-яка іноземна мова, це, безперечно, класно. знати вміти висловити свою думку і в сенсі порозуміння з іноземцями це прекрасно. але я не люблю, коли групи/співаки починають випускати англомовні ольбоми, якоби розраховані на захід. начебто от їхньою рідною мовою - це нікому ненада. англомовні альбоми зачасту набагато гірші, ібо завєдомо розраховані на комерцію, в них найменше відчувається "аутентичність", особливість і бажання робити шось своє. своє то - не продаси мільонним тиражем. а мільонний тираж нам нада кровзноса. без платиновго диску - воно ж не жизнь. і митець нічо не вартий, якшо лежить на поличці за 20 см від полу. хто його там побаче, хто купить????
    просто так робити музику вже невпирає. я вас правильно розумію?
    Плюк .№ 215 в Тентуре.

Ялина, все просто. Тему уже обсудили. После вытащили на свет божий пару цитат, невпопад причем - и пошел второй виток обсуждения. Пересмотр сабжа во второй инстанции))
    Гайдамаков зря упомянули. Это цвайба почище цвайбовых парубков В.В. Скрипка хоть, как ни крути кота за дроссель, петь умеет))
+ Ответить в теме
Страница 6 из 7

Теги для этой темы