Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 7
Показано с 41 по 50 из 69.
    Пророк

Re: Про професійність в Полтавській музиці

Ялина, а чи можна трохи детальніше? де, коли грають, де послухати треки? якщо в Полтаві десь грають джаз і блюз... не насмілююсь і мріяти. я навіть не знаю що таке екватор і що таке конкорд...
    Очеретяного кота Скрипка регулярно світить в Києві на вечорницях, а Перкалаба (вперше чув) годину грала на розігріві перед Братами Гадюкіними - "10 років по тому". мені тоді дуже кортіло купити їх диск. Аж поки не заграли Гади:)

Пророк

Victorious, точно сказати не можу коли, треба вияснити. ось тут (http://jtherapy.profmusic.net/) можна почитати/послухати.
    екватор - це отой величезний торговий і розважальний на половках, де каток і кишеня і всьо шо хош. ну і джаз теж. на дверях там висів розклад, здається.
    у перкалаби є кавер на червону фіру гадів. :)
    2.0

не стала мухи плутати до котлет, але концерт Мамасвід є кричущим підтвердженням "способностєй" місцевих гударів. При чому Онейроїд, як не крути, а одні з кращих, хоча б зважаючи на стаж і на цікаву подачу свого сценічного образу. Але, як жеж так треба грати, щоб вокал топився в музиці? Німці вивалили вокал нормально, при тому, що звукарь їхній "матню чухав" і тріпався з аборігєнами.
    Ялина, ти там був! от блін, нема в наших душі чи шо... при тому, що вони по суті непогані. але не то... клоповнік то один, але за дєржаву як і раніше абідно. При чому німців в хатніх умовах я б певно шо не слухала - не моє воно тріхо. але ж рвуть пацани публіку і не напрягаються...
    Новачок

Прекрасные есть в Полтаве профессиональные музыканты!
    Например Отец и Сын Буторины!!!
    Разнообразные направления и стили музыки!
    Отец, Андрей Буторин = один из лучших джаз музыкантов на украине.
    Сын, Павел Буторин = создал своё трио "Jazz Therapy". 13-14.02. на этих выходных играл в Конкорде. Возможно многие посетители и слышали.
    Я получил огромное эстетическо-качественное удовольствие и отснял прекрасный репортаж!
    Хорошая Тема!
    Пророк

Ответ Сообщение от Indeyceff Посмотреть сообщение
    Прекрасные есть в Полтаве профессиональные музыканты!
    Например Отец и Сын Буторины!!!
    Разнообразные направления и стили музыки!
    Отец, Андрей Буторин = один из лучших джаз музыкантов на украине.
    Сын, Павел Буторин = создал своё трио "Jazz Therapy". 13-14.02. на этих выходных играл в Конкорде. Возможно многие посетители и слышали.
    Я получил огромное эстетическо-качественное удовольствие и отснял прекрасный репортаж!
    Хорошая Тема!
    про таких людей было сказано выше
    Ответ Сообщение от Ктулху Посмотреть сообщение
    Проф. музыканты играют по кабакам, срубают грин, и не парят никому мозги своими сочинениями))
    опять таки у них у обоих присутствует муз. образование + сын (насколько я знаю из достоверных источников) каждый день играет по несколько часов = отсюда и результат
    Пророк

Re: Про професійність

Вибачте, але я знов про своє. що спровокувало шквал емоцій? пост пана Андр. Трохи раніше він публічно звертався до Mario Action, якого ви всі знаєте, з такою ідеєю:
    "Мы давно ищем человека, для реализации такой идеи: поэтическое гонево под бас и ударные с вкраплениями электроники(надеюсь, что экспериментальной). Увидел твои видео и твое выступление - очень впечатлило. Хотелось бы пообщаться, может тебя это заинтересует". Коли він це виклав ще раз на форумі, у відповідь було багато написано, зокрема
    Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Чогось в мене таке враження, що місцеві митці мають шось спільне з митцями Леся Подеревянського. ... У нас дуже, ну ДуууууууЖе багато талантів. Вони риг.. пишуть по 15 треків вдень, тащуться од власної геніальності і чомусь думають, шо всі, хто це почув повинні падать штабелями і корчитися в екстазі. Слухають ці, не побоюсь слова, генії, третьосорну какашку, од якої вуха в’януть зі швидкістю ламборджині, якйи рулює по дойче дорогах. Ні якості запису, ні елементарної мелодики. Воплі і всьо тут. Це навіть не гроул, це надривання зв'язок після стакану 40градусної.
    вибачте, шановна Aneisha, може це не дуже чемно з мого боку, з нас двох дівчина безперечно ви, але ну не можна за це накидатись на людину і звинувачувати її в усіх гріхах. це щонайменше несправедливо. нехай навіть ви пізніше написали, що не його конкретно мали на увазі. поставте себе на його місце. до того ж, в ідеї нема нічого фантастичного.
    це раз.
    далі.
    Ник, прочел статью. И знаешь чего подумал. Что все альбомы любимых Аквариума, ДДТ, Сплинов, Пикника и т.д. всегда слушал не как музыку. Абсолютно точно. Скорее как хорошую, качественно записанную аудиокнигу,с фоновым музыкальным оформлением, без лишних притязаний на музыкальную гениальность...)
    - пор. з написаним Андр.
    Але йдемо ще далі! і як я пропустив?
    Такого явления, как украинский рок, изучать тягостно. Все потому - из за "вторичной вторичности". Но ИМХО, они, наряду с русскими, не пишут музыки.
    Я не бачу нічого тягосного у ВВ, чи Братів Гадюкіних, чи ОЕ. Мені важко погодитись, що вони не пишуть чи не писали музики. І я не вважаю їх неоригінальними. Вони стоять на міцному грунті. в їхній музиці є те, чого не буде в угорському, шотландському, російському чи німецькому року, і навпаки. Вони, як будь-яка хороша музика незалежно від стилю, спираються на музичну традицію, як свою, так і класичну міжнародну. Всяка музика до певної міри вторинна, і Вівальді, і Луї Армстронг, і Бітлз. Рубінштейн був предтечею Чайковського. Таке життя!

Ну і нарешті. Крім уміння грати, ще є драйв. Ранні Бітлз грали набагато гірше за Бітлз 1970-го року, але, як вчить Лао Цзи, молоде й слабке перемагає, а старе й міцне вмирає. У ВВ часів "Танців" не було нормального звуку ні гітари, ні труби, ні баяна, але саме тоді вони зробили собі ім'я.
    В музиці іноді примітивний повтор значить більше за віртуозність виконання. Візьміть "Музику дику" ВВ - найбільше заворожують чотири ноти на денцівці чи баяні. Найближчий (для мене) аналог, за цим прийомом - Rolling Stones i Buddy Guy, "Champagne and Reefer" - такий самий до безкінечності повторюваний примітивний програш. Суперхіт.
    Боббі Фішер колись про Міхаїла Таля, здається, казав, що коли той став чемпіоном світу з шахів, він (Таль) не вмів грати, але вмів вигравати. У Піросмані в живописі більше експресії за академіків. Це не значить, що не треба вчитись, боже збав! але драйв має дуже велике значення. Та що там казати, хто був на концерті Mamasweed, погоджуються, що вони не великі музиканти, але ж - усіх порвали.
    До чого це я? до того, що якщо жити з установкою, що на нашому грунті нічого доброго вродити не може, то воно і не вродить.
    Плюк .№ 215 в Тентуре.

Victorious, позвольте отвечу за Ктулху, как его правопреемник.

Хочу добавить, что не Вы один читали Дао-дэ-цзын. Лаоцзы также писал, что сильные и воинственные проигрывают битвы слабым и хилым. Океан Эльзы - чисто девичье явление, да там еще и Папа; о ВВ вообще умолчу, поскольку постольку это свадебные парубки, и таких апологетов много. То что у Океанов был хороший (не отличный, а хороший) гитарист, еще не доказывает его гениальности.

Гении - это битлз, пинк-флойд, роллинг-стоунз, лед-зеппелин, рэйдиохэд, дип-перпл и т.п.. Ежели они отражали чью-то суть (пинк-флойд косили под битлз, пока не стали столпом всего арт-рока, как частный пример). Именно они, эти бомбы, породили после себя, как после взрыва, много музыкальных кратеров, в воронки которых ДО СИХ ПОР скатывается современная индустрия. ОЭ и ВВ - такие же скатившиеся, а вторым - так и подучиться играть не помешало бы) Личности и их отражения - вот в чем разница. Вы - один. А Ваших отражений будет ровно сколько, сколько зеркал вокруг. Разница между покупателем в магазине, и законодателем мод огромна. Законодатель - это структура, покупатель - это пьяный жираф.. куда пошатнуло после трех пива - туда и съехал. А если еще не прочел этот жираф инструкции по технике безопасности использования своей трехметровой шеи, то куда ему уходить в стороны от этой структуры, увольте, ему мечтается в нее попасть. Ни о каком уходе в сторону речи не идет.

Уродить то уродит. Но только образование музыкальное приветствуется. А также открытая верхняя чакра для связи с космосом...

Еще допишу. Когда-то в далеком детстве впервые услышал ГАдюкиных, ВВ (от подруги с запада Украины, где все это круто котировалось)... первичная реакция - резкое отторжение. Как чаю хлебнул "не в то горло". Я тогда не знал еще, что их будут показывать по ящику, крутить по радио. Все случилось потом.
    Пророк

Пришелец-прораб, ви могли написати коротше: мене (вас) нудить від ВВ, Братів Гадюкіних і Океану Ельзи. Взагалі-то, що називається, справа смаку, але у вас ще цікаві проговори, тіпа "услышал от подруги с запада Украины, где все это круто котировалось". такий собі натяк на чиюсь неповноцінність. Це метод не новий, але він не робить кращим того, хто до нього вдається.
    Навішування ярликів (свадебные парубки) теж не замінить аргументів.
    Цікаво, що би ви сказали про Наталку-Полтавку, поставлену за часів Лисенка чи зараз в театрі Франка Скрипкою.
    Послухаю і Ктулху, звичайно.
    змія болотяна ОЧКОва

Victorious, im sorry, але ото шо Ви виклали, я бачу вперше. зокрема, заклики про поетиче гоніво. мій пост жодним чином не стосувався отої людини яка когось там шукає. мені пофігу хто кого і де шукає. чого це я виправдовуюсь, собсно?

тільки от мені не зрозуміло якого Ви мій пост сюди приплели, якшо він стосується мого приватного ставлення до отого андергаунду епохи соціалізма з чілавєчіскім ліццом? це раз.
    Два, я нікого на своє місце стати не прошу. Ні Вас, ні ще когось, тому увольте мене будь ласка, він нотацій і нравоучєній. Ок?
    Тикніть мені пажалстьа пальцем де я когось звинуватила! тоді я дам Вам право у чомусь звинувачувати мене.

ЗІ: може Ви сьогодні не з тої ноги встали, ще 10 хв тому, я мала про Вас, Victorious, значно кращу думку.
    Пророк

Офтоп:
    приплели, бо ви саме цій людині писали і саме з цього приводу, хіба ні? прошу не сприймати це як наїзд.
    а по нотації - це не до мене)

ага, ви ще й встигаєте дописувати.
    якщо хочете, можете вважати, що ви в мені помилялись. але я не бачив причин переходити на особистості.

+ Ответить в теме
Страница 5 из 7

Теги для этой темы