Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 7
Показано с 21 по 30 из 69.
    Пророк

Re: Про професійність

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Victorious, ок, тоді який стосунок має Майор Пронин, наприклад композиція "Знай наших" до музики взагалі? Мабуть такий як Євген Юхніца до поезії.
    я ніколи її не чув і тому не можу відповісти на ваше запитання.

2.0

Re: Про професійність

Victorious, ясно, я думала ви шанувальник... але я розумію вашу позицію, ви захищаєте полтавське бо воно рідне? вгадала? але давайте дивитися правді у вічі....
    Пророк

Re: Про професійність в Полтавській музиці

Навожу цитату з самого себе з попередньої сторінки:
    "В плеєрі у мене Подорож Майора Проніна - дуже мобілізує; ще ніхто мені не сказав, що це поганий трек".
    Там у мене ще три приклади; я сподіваюсь, ви це помітили.
    2.0

ну, те що ніхто не сказав що поганий трек... ай, не хочу аби за мій скепсис в галузі місцевого музла ображалися, просто воно все якесь безперспективне...

оффтоп про мистецтво і втрати: сьогодні помер Павло Загребельний, на 85 році життя...
    Пророк

про професійність: слушаю Башлачева "Время колокольчиков" - 2 аккорда, простенький бой, но имхо мега бомбезно + цепляет...парадокс
    Завсідник

nickeler, я не пойму почему тебя так задело мое объявление и к чему?
    что в том плохого, что я кого-то ищу? Что в том плохого, что я смотрю на свое ТВОРЧЕСТВО, по своему, не так как Вы, думаю по другому, и хочу развивать себя, выплескивая свою негативную энергию в музыку. Когда мне грустно или нет настроения, когда я злюсь или мне хреново, я не иду бить морды, я не утопаю во лжи наркотиков, не напиваюсь, я беру в руки гитару и играю, и то что наболело и то что есть во мне, мое видение моего дня, моей жизни и есть моя музыка, так я показываю свою жизнь, через музыку. Ведь каждый художник, фотограф, столяр, токарь, пекарь, подходит к своему делу творчески и только тогда он и есть человек. И что плого что я ищу людей может так же думающих, как я.
    Но да я забыл...
    змія болотяна ОЧКОва

Андр., не до мене, але можна, спробую? справа в тому, що не у вас справа. Знаєте, іноді чиєсь слово одненьке наштовхує на думку глобальну. от і тут так. Нік, знала і до Вашого повідомлення дуже добре про музичні справи краян (прашу не путать з ВІА), а от Ваш допис став ніим більшим ніж поштовхом до появи теми. усьо. це нормальна практика. і це не значить, шо ми усі три сторінки персонально Вас обкакуємо. не всі навіть знали, хто то шукає вокаліста, який не вміє співати.
    Пророк

Бачте, якщо постійно бити людей по голові, то можна дуже довго дивуватись, що у них не все добре виходить.
    2.0

Андр., ви розумієте, якраз напередодні вашої об"яви ми з товаристовом обговорювали сабж. а перед тим я ледь не ригала на концерті до дня Тетяни. я просто спостерігаю за оцим всим, і мені не радісно, знаєте. вчора читала текст про Паганіні, його ганяли як сидорову козу, жрать не давали, аби він вчився на скрипці. я розумію, щас дуже модній особистісний підхід, я теж схильна до цього. але, добровільно чомусь мало хто хоче шось робить. тоєсть мені в голову стукнуло я буду робит то то і то то. воно харашо, але одного "та кльово всьо чувак" замало якось. а з чого тоді нашому юнацтву смак розвивати? з Аматорі чи Слота? спростуйте, якщо на місцевій сцені ви бачите достойних! обгрунтуйте, чому ви їх такими вважаєте. Ктулху гарно казав про кальку з кальки, шоб у нас була людина яка співала б як Патрисія Каас, чи як МАдонна, чи як Мілєн... та ні в жисть! це ж попсня! нада скрімом, це вялікіє іскуство. і ще можна в задумі почитать тексти під музику. Але то вже слем або поезія з музичною підкладкою... імхо

Victorious, шо ви так зразу, по голові б"ють... диви які всі ніжні. ви знаєте яка фігня, коли ти вилазиш на публіку, маєш бути готовим до всього. це стомлює, це ламає, але є і стимулом до самовдосконалення. мені ж не впідлу похвалить щось дійсно хороше, от тільки нічого. Може Андр. створить мега гурт, який порушить мої уявлення про прекрасне...
    До слова, Прокофьєва зарубала ідеологічна махіна, панімаєш лі гомо совєтікусам не потрібнє буржуйське музло. А Муслім Магомаєв виконував тільки те, що хотів. Настільки великим був його авторитет. робіть висновки...
    Пророк

Я думаю, що трохи доброзичливості не завадить у будь-якому випадку.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 7

Теги для этой темы