Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей9Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 17.
    Новачок

Re: WeAreTheSun - проект електронної музики.

Тема чомусь не працює. Спроба № 5 залишити хоча б посилання на сайт. Тиць!

оО Запрацювало! )

Назва: We Are The Sun
    Жанр: Електронна
    Дислокація: м.Полтава

бог

Moolookoo,

...вот перл электронной музыки, а We Are The Sun-это хорошая попытка, но увы... слабовато.

Пророк

Ответ Сообщение от Moolookoo Посмотреть сообщение
    Назва: We Are The Sun
    Жанр: Електронна
    Дислокація: м.Полтава
    Мне понравилось ))))
    Новачок

Я пишу у розділі "Полтавские группы", а не у "Найкраща музика" =) Я знаю безліч музики, що краще за нашу....але і стільки ж у кількості, що краще за викладену Вами)

Проте, щиро вдячний за думку)
    Пророк

що краще за нашу....
    Музичну освіту хтось з "ваших/наших" має? (школа/училище/більше?)
    Новачок

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Музичну освіту хтось з "ваших/наших" має? (школа/училище/більше?)
    Ні. Проект взіагалі не комерційний. У вільний від роботи час, як хоббі) А дуже-дуже помітно?)))

Ой! Хоббі - не точне визначення, скоріше - захоплення)

Мені цікава мета даного питання, якщо після відповіді на нього не пішла критика =)
    Пророк

Ні. Проект взіагалі не комерційний.
    А яке значення має "комерційність" до "музичної освіти"? Взагалі не бачу "паралелей"? Бува і так, і так. І навпаки.

Ой! Хоббі - не точне визначення, скоріше - захоплення)
    Щось на зразок "іграшки"?

Мені цікава мета даного питання, якщо після відповіді на нього не пішла критика =)
    Та десь року з 1990-го так, не проти "погратися"..... Тільки все то "ніколи", то "пізно". Може до пенсії дотягну, онуків глядітиму, тоді буду "гратися".

Просто цікавить сам "процес", бо, як розумію, люди просто "ріжуть", потім "зклеюють", "накладують". Але це все звучить як "набір".
    А от з мелодією, яка "пронизує" від початку до кінця - тут якось не дуже чути. Тому й спитав.
    Мабуть для цього все-таки треба якоїсь профільної освіти, аби розбиратися у тому, що саме хочеш створити.
    Новачок

З нуля складно пояснити. Скажімо так - композицій We Are The Sun не ремікси, не мікси і не мешап.

Композиція створюється як і в будь-якій студії звукозапису. Там як? Приходять музиканти і кожен окремо записує свій інструмент. Після чого, приміром 12 записаних матеріалів (доріжок) ложать на тайм-лайн програми для зведення, як правило допрацьовують звучання. Що таке аранжування, зведення та мастеринг пояснювати не буду ... є вікі).

Тут теж саме, тільки замість гітариста, басиста, барабнщіка, піаніста і т.д. (до нескінченності) э ми з товаришем і програми для відтворення звуку. Приміром партію піаніно можна записати за допомогою синтезатора, або створити в міді, задаючи одному / декільком / квадрат звуку (семпл) ноту, тональність, силу натискання безпосередньо у програмі. Першопочатково можна брати і семпли мелодій (однієї з доріжок) і переробляти його до невпізнання, або не обробляти ...... тут вже все залежить від виконавця. Після чого йде зведення та мастеринг (див. вище).

В нашому випадку використовується багато різних програм, але кінцевою є «Ableton». Якщо Вам погратися - трохи легше працювати в FL Studio - ним користується більшість. Для обох програм можна знайти купу учбових матеріалів на Ютюбі і т.д.
    В інших програмах кінцевий результат звучить смішно, незалежно від автора (хоча, як на мене - і FL Studio звучить аж надто пластмасово).

Я дуже сумніваюсь, що ви будете намагатись щось створити таким чином, і у тому, що у Вас щось вийде, якщо наважитесь (це не спроба образити, просто інтуіція - можу помилятися). Проте відверто бажаю набратись сміливості хоча б спробувати. Нам теж - то "ніколи", то "піздно" )

Роботи з семплами на прикладі відомої композиції.

Спробуйте "погратися" )

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: відео може бути цікавим лише музикантам та особам з підвищенним рівнем допитливості)
    Пророк

Приміром партію піаніно можна записати за допомогою синтезатора, або створити в міді
    Для старту й цікавить саме створення (своєї) мелодії для піаніно (органу), а потім ту мелодію "обв'язати" іншими інструментами.

P.S.
    Просто взяти чуже, "нарізати", "обробити" - ні, такий варіант не цікавить.
    Новачок

Ну, або робиться у "міді" та потім обробляється ефектами, або типу

, якшо не маєте клавіатури - віртуальні синтезатори. Але у них мінус. Дуже важко буде відтворити щось з репертуару Ludovico Einaudi, так як, якщо ви серйозно володієте піано, то знаєте краще за мене, що знання нот, почуття темпу и точне виконанн клавішної партії нічого не варте без унікальності сили і довжини натиску на клавіші. І у программі відтворити це - важче ніж реально.

Також, після "обвьязати" треба виводити кожну доріжку - починаючи з того, щоб усі доріжки було чійко чути, баланс гучності і т.д.

В інтернеті є купа уроків, у т.ч. відео і якщо Ваша мета діалогу - посадити мене у лужу як музичну бездарність із-за того, що я не лабаю у живу - гугл Вам у допомогу)

Доречі, стосовно відео про створення "Voodoo People". Це лише приклад. Данну мелодію можна відтворити іншими семплами, або взагалі самостійно усе награти, включно з барабанними партіями і потім обробити кожен звук. Але це - мазохізм)) Межі визначаэ лише свідомість )
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя