Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 16.
    ALIEN
    Гість

Полтавская кидс-панк группа Кids room 402

Собственно вот:

История группы:
    История группы Kids room (402) Положила свое начало в далеком 2003 году. Основатели группы Романов Иван и Дербин Алекс. С чего же все началось? А все началось неожиданно и глупо, просто кто то из нас сказал "ХОЧУ СОЗДАТЬ ГРУППУ", просто до этого мы ударились в музыку окончательно и бесповоротно . Мы начали свое творчество вдвоем, Дербин Алекс- в качестве гитариста, Романов Иван, как не странно, тоже (на данный момент - барабанщик группы). Мы имели множество названий, не будем говорить каких, это не важно, ну и остановились на этом самом. Почему Kids room 402?? Спросите вы... Ну так уж получилось, когда мы начали играть, мы были еще дети, (по 15 лет), а 402 это так, если что звонить четыре раза по телефону 02, иначе никто не приедет . Так вот, а потом мы подумали, нам же все таки басист нужен!! Да и в правду нужен, мы не долго думая повесили обьявление в одном из рок-магазинов города Полтава, на тот момент их было всего "1" . Ну вот откликнулся Роман Кософский, (кстати очень талантливый музыкант). Вот тогда пошло-поехало. Первый концерт группы состоялся 2 апреля 2004 года, интересная дата правда?? Почти первое, а веть концерт был посвящен дню дураков, так что можно сказать что наше день рожденья 2-го апреля(Кстати скоро нам два года, ждем подарков )Позже бас-гитарист Косовский Роман покинул группу по необъяснимым обстоятельствам, на его место пришел, экс бас-гитарист группы "Линки" Белый Алексей!

Контакты:
    e-mail: kidsroom402@mail.ru
    tel: +38066 892 53 34

Офф сайт:
    http://kidsroom402.com
    Сайт открыт, вся информация, файлы, новости будут там!

Последние концерты:
    PUNK ROCK SEASON :: PART I
    25 марта (воскресенье)
    клуб Churchill's (Харьков)
    Kids Room 402 (поп панк, Полтава)
    Дитячий Садок (поп панк, Житомир)
    Li.Me (поп панк, Донецк)

Kids room 402 birthday!
    Переносится на конец апреля или начало мая!
    клуб "22" (г.Полтава)
    начало в 19:00 - конец, когда захотим :spiteful:
    Празднуют:
    Kids room 402 (г.Полтава)
    Поздравляют:
    Li.Me (г.Донецк)
    Metter of Course (г.Полтава)
    Приглашаются ВСЕ! :)

Частий гість
    Що я можу сказати....якщо я можу взагалі щось казати тут, а точніш написати.......поздоровлень чекаєте...дай Боже....дай Боже.....шоб хтось поп-панків та й поздоровив......тимбільш полтавських...скоріш за все..мені так чомусь здається вас тіко поп-панки і поздоровлять....яке цікаве саме слово ПОП.треба розібраться з його істинним походженням.....вибачте відволікаюсь......послухайте рєбята альбом гурту "The Monks" - Black Monk Time (1966 року випуску!!!!єдиний альбом цього бенду) і зрозумійте суть панку нарешті!!! "зри в корень"!!!!!-сказав колись один розумний мужичок (один?) щасти!!!! Пост Скріптум - нє не буду нічого я вже тут писать!!!повторююсь-щасти вам!!
    ALIEN
    Гість
    Ответ Сообщение от mozok Посмотреть сообщение
    Що я можу сказати....якщо я можу взагалі щось казати тут, а точніш написати.......поздоровлень чекаєте...дай Боже....дай Боже.....шоб хтось поп-панків та й поздоровив......тимбільш полтавських...скоріш за все..мені так чомусь здається вас тіко поп-панки і поздоровлять....яке цікаве саме слово ПОП.треба розібраться з його істинним походженням.....вибачте відволікаюсь......послухайте рєбята альбом гурту "The Monks" - Black Monk Time (1966 року випуску!!!!єдиний альбом цього бенду) і зрозумійте суть панку нарешті!!! "зри в корень"!!!!!-сказав колись один розумний мужичок (один?) щасти!!!! Пост Скріптум - нє не буду нічого я вже тут писать!!!повторююсь-щасти вам!!
    Вооще мы играем не поп-панк :) Ето просто Харьковские организаторы так написали... Да, мы играем какуюто разновидность позитивного панка, но вот какую уже решать вам (слушателям)! Мы играем то что нравится нам, я думаю остальным тоже понравится! :scenic:
    mozok, Спасибо за критику и пожелания! :) Так как любая критика полезна, а пожелания - просто приятны! :)

Спс! :)
    Частий гість
    я й не очікував на таку відповідь.....на таку культурну відповідь (сподіваюсь) культурної людини! далі хочу сказати наступне: саме ваше існування говорить про існування (заплановане повторювання слів) якоїсь та й сфери ваших захоплень!!
    ви у якомусь відношенні являєтесь альтернативою гоп-братії! і навіть тільки за це вам слід дякувать! якщо ви не ПОП-бенд - то це ще краще!Скільки б тут , у Полтаві людей не було, але не слід уподібнюваться до яскравих представників комерційної сторони МУЗИКОМЕЙКЕРСТВА!! ці гурти я називати не буду...а тимбільш загальноукраїнського масштабу....ви всьо знаєте й самі..... Щасти! як буде в мене час і гроші то може й підійду вас привітать.
    Повторююсь: послухайте, будь-ласка "The Monks" - Black Monk Time (1966 року випуску!!!!єдиний альбом цього бенду)!!! я сам не являюсь так щоб дуже феном панку, але мені цікавий сам феномен !! бо ж ця музика лунала задовго до Секс Пістолс які заявили світу про себе у кінці 70-их........УСПІХІВ ВАМ!!
    ALIEN
    Гість
    Повторююсь: послухайте, будь-ласка "The Monks" - Black Monk Time (1966 року випуску!!!!єдиний альбом цього бенду)!!! я сам не являюсь так щоб дуже феном панку, але мені цікавий сам феномен !! бо ж ця музика лунала задовго до Секс Пістолс які заявили світу про себе у кінці 70-их........УСПІХІВ ВАМ!!
    Еще раз спасибо за пожелания! Обязательно послушаем все вышеуказаное :)
    Частий гість
    не хочу вам нічо зайвого нав`язувать, але мені здається що саме в The Stooges є той драйв....є ще той панковий заряд...олдскуловий панк...що так само корисно буде вам послухать!!!!! альбоми:1969.The Stooges і 1970. Funhouse ....відчувається ще той - перший панк! пока.
    Пророк
    мені так чомусь здається вас тіко поп-панки і поздоровлять....яке цікаве саме слово ПОП.треба розібраться з його істинним походженням.....
    Та-а-ак! А хто там про поп-рок демагогію розводив?:butcher: Знову ж таки - поп і панк:resent:
    Частий гість
    ииииииииии.........може б ти мене, шановний Tail і підловив у цьому розділі.........але ти знаєш....НЄ!!! при всій повазі до тебе.....поп-панк це тема інша!!!!!! куди там бріт - попу до КАЛІФОРНЯКА!!!!!До каліфорнійського хвастливого панку!!дитячого панку (гурти називать не буду)!! власне з останнього (КАЛІФОРНЯКА) всьо пошло-поєхаллло!!!!!!от це мене в поп-панку і кумарить!!! А саме: краватки (дорогі, татусеві), сопливі тексти, цих тіпа панків, які не знають справжньої житухи, а співають про то шоб усі забили на школу і потягували пивце..(як приклад)...т.д. Суть інша!!!!----------- Панк це бунт!!!!!! Це емоції!!! Це правда!!!!!!як на мене так повинно буть..........в ПОП усьо по-іншому!!!!! Там, тобто з ОКЕАНАМИ всьо інакше - правдиво ллються соплі...признання у вічній любові в сотий раз, який там у сотий??? - коханій гєрлі...музика дещо продуманіша (!).....принаймні там пафосу менше!!!! Надіюся на розуміння! Га?
    Пророк
    А саме: краватки (дорогі, татусеві), сопливі тексти, цих тіпа панків, які не знають справжньої житухи, а співають про то шоб усі забили на школу і потягували пивце..(як приклад)...т.д. ?
    Чим не попса?Рок (як і панк) це ж не просто, коли збираються волохаті хіпани і за призначенням використовують певну сукупність інструментів. Це, перш за все, ідея. Так шо ОЕ нє тяніт мазу:)

Там, тобто з ОКЕАНАМИ всьо інакше - правдиво ллються соплі...признання у вічній любові в сотий раз, який там у сотий??? - коханій гєрлі...?
    Ну дик - попс:stink:
    KvaZi
    Гість
    Я вижу тут такая дискуссия образовалась что мне со своей репликой и не влезть! но все равно!
    Панк - тема под пиво вообще яд
    Я не слушаю панк 70 -60 -80 годов
    я слушаю нынешнее ТАРАКАНЫ НАИВ и все такое! много щас пошло закосов под американ панк мативчик прикольный но много это уже Через чур!
    А вообще псиХея рулит
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя