Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей29Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4
Показано с 11 по 20 из 39.
    Завсідник

Re: Полтавська музика: сам собі гробокопатєль

про это уже было сказано в другой теме http://www.poltavaforum.com/klub-sha...l#.T2xLh4jn5Ro
    и мне кажется сама Полтава не хочет слушать полтавский рок

Пророк

Ответ Сообщение от Андр. Посмотреть сообщение
    про это уже было сказано в другой теме http://www.poltavaforum.com/klub-sha...l#.T2xLh4jn5Ro
    и мне кажется сама Полтава не хочет слушать полтавский рок
    до чого тут полтавський/не полтавський? сама Полтава не хочет слушать что попало, ведь от того, что он просто "полтавский" увы качества не прибавляется ни на грамм.
    Выдадут что-то интересное, будет слушать и Полтава и все остальные с удовольствием.
    2.0

Ответ Сообщение от Андр. Посмотреть сообщение
    Полтава не хочет слушать полтавский рок
    не буду розписуватися за усю Полтаву, але я не хочу слухати місцеву музику (не тільки рок) у тому вигляді, яка вона є зараз. і коли мені один з полтавських гуртів впарює інформацію "для просування", але звучить він жахливо, то я не буду рекомендувати це нікому, а тим більше, показувати це людям на якихось платформах. я краще піду послухаю молоду піаністку Альону Боряк і у мене округляться очі від того, як вона виконує музику.

от така група з Маріуполя. взагалі невідома нікому, і якість запису наближається до фейлу, але помойму вони обалденні по багатьом пунктам

http://vk.com/video14220767_160896115?hd=-1&t=3s
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    от така група з Маріуполя. взагалі невідома нікому, і якість запису наближається до фейлу, але помойму вони обалденні по багатьом пунктам
    http://vk.com/video14220767_160896115?hd=-1&t=3s
    да, симпатично ))
    ЗЫ Может и обалденно, но просто текст не весь разобрала..
    2.0

Lera, та можна пошукати ці "Краплі дощу" - в контакті є. голос у хлопця видно академічно поставлений. плюс природні дані. але теж концертують ледь не по підвалах.
    Пророк

язвиняюсь, но в полтаві таких груп (однаковісіньких! тих шо їх навіть назв не розрізняєш) - хоч греблю гати, хоч жопой жуй. похвально шо пацани намагаються шось робити але я не понімаю, чим це краще за полтавські, просто від того шо маріупольске? на концерт такої групи я б пішла тільки раз - перший і останній (не буду дуже категоричною, може, просто запис неудачний)
    тут все питання в музичних смаках, нік. кожна свиня своє музикальне болото тойво етого. і це ... ну, не так шоб дуже нормально, але, принаймні, зрозуміло.
    наприклад, для мене скай - просто попсня, нехай і якісна. я їх не слухатиму навіть якшо приплатять. якісної попси багато, і я не заперечую шо там рівень музикантів, продюсування і прочого зашкалює - але я це не слухатиму, тому шо це не моє. я не піду на оті групи шо ти виставила в сусідній темі (конкретно - Інший день і Яка існує, хоч останню я в дєцтві і слухала і вони мені дорогі як память гггг). мені це просто скучно... і ці групи так само схожі на сотні інших груп, когось копіюють і наслідують, тому шо кожен має свій смак, і групи, на музиці яких він виховувався і став тим, ким став. І якшо ДМЦ виросло на ДДТ і Каліновом мостє - то їхня музика і буде близька шанувальникам цих груп. Якшо Майор пронін любить Аукцион - то я слухатиму і Майор пронін, через їхні рвані 5/4 чи скіки там. Якшо я люблю етніку і спів сільських баб, драйву у яких можна позаздрити любим дісторшнам, то я залюбки послухаю Стрибожих внуць, які зберегли традиції своїх бабусь в своїх голосах і інструментах. для мене воно не пєрдєлки і кряхтєлки, і не шароварщина, а енергетика з народу (якого правди сила і далі по тексту). ну і так далі.

те шо пугачова метр і кілометр - це коню понятно, але я не піду на її концерт за тисячу дєнєг. не моє.
    2.0

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    наприклад, для мене скай - просто попсня, нехай і якісна. я їх не слухатиму навіть якшо приплатять.
    для мене Даніела Стіл не письменниця, і читать я її не буду за великі гроші. Але поки в нас не буде власного продукту, який був би конкурентний цій ніші, продукт письменництва буде високоінтелектуальним чтивом для вибраних. ну це з серії, шоб прастітутки говорили українською, яка казав покійний Пако.

я просто про шо веду, що у нас є пєрвоє, второє і кампот. а хотілося б, шоб додалися лазанья, таранька, чупа-чупс і біг-мак. цього нема, бо мабуть виконавцям це не цікаво. але так само і те, що вони виконують, цікаво вибраним групам людей. тоді якого ображатися, що на них не ходить кількість народу, що дорівнює палацу дозвілля Листопад?
    Пророк

Та о чем тут говорить. В таком городе как Полтава, выстрелить на всю страну способен исполнитель с периодичностью раз этак в 15 лет, а то и реже, в силу объективных причин. И я уверен, в остальных городах с таким населением ситуация ничем особо не отличается. А "духовна столыця" - не более чем пиар или типа того. Разве что отсылки к истории, с натяжкой, вытаскивают этот "бренд". Так что требовать, чтобы полтавские исполнители по три раза на неделю собирали тысячник - как минимум, странно.

По-поводу кондиционеров и туалетов. Автор статьи посмешил. Сам, по-юности, участвовал в группе и могу сказать точно - качество сортира на качество игры влияет мало. А вот на счет "буде ходити в драних штанях, натомість придбає за зароблені гроші якусь музичну примочку" полностью согласен, сам первую официальную зарплату под чистую на это дело спустил.

Еще от предыдущих постов сложилось впечатления, что общественность просто обижена на полтавских музыкантов за низкий проф уровень и скудость выбора по стилям)) Но, надо быть, хоть как-то, объективным. Вы берете все разнообразии мировой сцены с её сотнями тысяч исполнителей и сравниваете со сценой одного провинциального городка? К сожалению у нас только семь нот, и рифмы не безграничны, и за время своего существования человечество перетасовало их немеряное количество раз, и чем дальше, тем труднее будет музыкантам найти что-то новое, оригинальное и красивое, как в Полтаве, так и в остальном мире. Я вот, например, исполнителей чьи альбомы после 2000 года еще меня могут заинтересовать по пальцам пересчитываю, а за Украину и Россию вообще молчу - тут мне ловить абсолютно нечего.
    Пророк

лазанья, таранька, чупа-чупс і біг-мак
    окей, нема лазаньї і ще якогось там торта
    але шо імено тобі треба? мені наче в полтаві повно всякого грають, може, просто не показують або шо

цього нема, бо мабуть виконавцям це не цікаво
    шо імено? не цікаво грати в різних стилях? чи нецікаво грати в тих стилях, які подобаються тобі і з тією якістю, яку ти від них вимагаєш? вибачте, а де тут творчість?)) якшо музиканти будуть вичисляти, яка музична ніша в місті не занята і чімбаріть те, шо хочуть чути маси. ясно шо всі музиканти думають про своїх слухачів, коли починають грати (хотілося б думати), але і прогибатись під коньюнктуру - повний не ок, як по мені
    тоді якого ображатися, що на них не ходить кількість народу, що дорівнює палацу дозвілля Листопад?
    ніколи не чула шоб хтось з полтавських музикантів бідкався шо не збере листопад) нік, а ти?
    2.0

ніколи не чула шоб хтось з полтавських музикантів бідкався шо не збере листопад) нік, а ти?
    та Стас он жеж збиткується! йде в перший мій пост і читай його бложик.
    в полтаві повно всякого грають
    та повно. але я ніколи від того не ловила кайфу. згадую пріснопамятнйи концерт Mamasweed - одна і та сама апаратура, один і той самий гнидник, але яка колосальна різниця звуку і виконання. а вони ж майже ровесники з Онейроїдами по часу існування. При чому, тоді я їх почула вперше, і після того ніколи не слухала, але у мене відпала щелепа, як вони подають себе і як рубають.
    крім того я і гурт Тартак не дуже тойво, але коли я бачу ЯК вони грають на сцені, у мене теж настає легкий ступінь офігіння. більше того, я дуже не тойво Скрипку, але його харизма походу збирає Листопад.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4