Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей19Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3
Показано с 21 по 30 из 30.
    Пророк

Re: Ту-22М3 (Полтава)

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    И народ жеж эту канхфетку хавает. Лепота.
    вы что ж,не верите ,что последние 1000 лет москали нас гнобили и угнетали и следующие 500 лет только они будут виноваты во всех наших проблемах?
    какой то это махровый непатриотизм

Пророк

Ответ Сообщение от МедведьЗлой Посмотреть сообщение
    вы что ж,не верите ,что последние 1000 лет москали нас гнобили и угнетали и следующие 500 лет только они будут виноваты во всех наших проблемах?
    а до них еще эти гадские татаро монголы безчинствовали, так что не удивительно, что армия развалилась практически
    Пророк

Ответ Сообщение от МедведьЗлой Посмотреть сообщение
    МедведьЗлой,здались вам те москали? Написано же, виноваты "американские тягачи, пилы, флаги". Механоиды короче. Вот есть где развернуться немахровому патриотизму.
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    а до них еще эти гадские татаро монголы безчинствовали
    та перестаньте, кого волнуют эти монголы?
    Вот москали - они везде!

МедведьЗлой,здались вам те москали?
    ну как это? Какие американцы, все проблемы у страны исключительно от москалей! А американцы хорошие, вон кредиты нам дают. Вы их не обижайте, пожалуйста
    Пророк

Офтоп:
    Что за пунктик у вас с теми москалями. Пхаете их в тему и не в тему. Они наши браты и точка. Эта тема про американские пилы, напавшие на наши самолеты.
    Пророк

Офтоп:
    Что за пунктик у вас с теми москалями.
    В том-то и дело, что пунктик не у меня... )))
    Пророк

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    В том-то и дело, что пунктик не у меня... )))
    Вы про допыс номер 21 с которого тут начались стенания по кацапам?Ну хоть вы то не обращайте на это внимания.
    Новачок

Гірка правда у тому, що дійсно, наші північні брати, при всій до них повазі, завжди вважали нас "малоросами" (почасти по нашій вині (згадайте Шевченківське - ...раби, підніжки, грязь Москви, Варшавське сміття ваші пани, ясновельможнії гетьмани...)) і під час розвалу Союзу, із-за страху (а може і ще із-за чогось) не дали нам коди доступу до ядерних боєголовок. А що таке ракети без кодів? Виникає питання, а для чого тоді літаки? Усе це - ланки одного ланцюга. Шкода літаків, шкода льотчиків (стільки людських трагедій - сам колись мріяв поступити в льотне ( не дозволило здоров'я ). А стільки праці наших батьків і дідів? Хто тепер і чим захистить дані нам Богом чорноземи? Правду хтось тут сказав - годі плакати. Дай Бог, щоб наших дітей так не ошукали, як нас свого часу...
    Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    та перестаньте, кого волнуют эти монголы?
    Вот москали - они везде!

ну как это? Какие американцы, все проблемы у страны исключительно от москалей! А американцы хорошие, вон кредиты нам дают. Вы их не обижайте, пожалуйста
    Пророк

Ответ Сообщение от Backfire Посмотреть сообщение
    і під час розвалу Союзу, із-за страху (а може і ще із-за чогось) не дали нам коди доступу до ядерних боєголовок. А що таке ракети без кодів? Виникає питання, а для чого тоді літаки?
    1) ну как бы они не только ракеты с ядерным зарядом были способны нести
    2) при большом желании можно было озадачить наши КБ созданием ракеты аналогичной.
    Новачок

Я очікував такої відповіді. Це правда, можна було створити щось аналогічне. Я сам про це завжди думав і усім говорив. Та навіть біля 20 т звичайних бомб, це не фантики. Або звичайні ракети з великим радіусом дії. Я є великим прихильником цих літаків почасти по тому, що писав вище, а ще по тому, що під Житомиром (у м.Озерному) стояв полк таких літаків. І усе моє дитинство вони літали прямо над моєю хатою (правда, це були ще старенькі Ту-22М). А десь у 80-х ми з братом вперше побачили Ту-22М3. Оце гарна машина. Проста і довершена. І прикро те, що ми мали в Україні не один полк і не самих старих літаків. По деяких даних, багато літаків не мали і десятка годин нальоту. А тепер немає взагалі нічого, навіть тренажери знищили (тут требі віддати належне американцям (і, думаю, не тільки їм). Нищити, так під корінь. Щоб і сліду не залишилось. Я переглядав ролик "Кладбище былого могущества". Сумна картина. Якщо ми і далі так будемо нищити свої збройні сили, то незабаром з'явиться ще одна табличка - "В пам'ять про тих, хто тут жив і обробляв цю землю" (Хто переглядав ролик, зрозуміє, про що я...
    Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    1) ну как бы они не только ракеты с ядерным зарядом были способны нести
    2) при большом желании можно было озадачить наши КБ созданием ракеты аналогичной.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3