Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей36Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 6
Показано с 21 по 30 из 54.
    Пророк

Re: Мэр города Полтавы А. Мамай перелазит через забор

Ответ Сообщение от froguz Посмотреть сообщение
    За счет этого базара кучу людей себе наработало и квартирки, и машинки, и детей пристроили (если хозяин, разумеется).
    Так це добре чи погано?

А за рахунок магазину чи торговельного центру якщо куча людей "наработали" великі квартири і заміський будинок, трое-четверо великих машин з катером на причепі, та діточок прилаштували в Кембрідж.....Це як добре чи погано?

На мій погляд - звичайний "великий пЕрЕдЄл", не більше.

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    Так что с базарами у нас как-то все туго, очень туго. Весь смысл базара давно испарился, и сами базары выродились в черт-те-что.
    Підтримую думку. На авторинку майже нічого не купую вже досить давно.
    Ціна - то пів-біди. Інша річ, що на авторинку часто торгують тим, чим вигідніше "щоб продатЬ".
    А чи працюватиме та деталь - справа інша, продавців не цікавить (за деяким виключенням, всіх "під один гребінець стригти" не буду).
    На продовольчому ринку та ж сама історія повторюється.
    Наприклад лубенське молоко 2,8% вартує приблизно 8,40.
    В той же час у "Велмарті" молоко 3,2% буде коштувати приблизно 7,60.
    Зараз, правда, ціни знову піднялись, тому не маю точної інформації. Але принцип залишається - на базарі дорожче.

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    Імхо, нікуди ці ринки не дінуться - занадто вже ласий шматок бабла.
    Що перенести кудись збираються - таке чув. Так це вже хтозна скільки років збираються, ніяк не зберуться. А от, щоб взагалі не стало - в таке не вірю.
    Так одна рука дає, а інша забирає. Це, щоби бидло бачило наглядно, що влада "печеться про проблеми простого люду".
    Звісно, що нікуди не дінуться, просто місце може змінять "на більш організоване".

Взяти хоча б той же авторинок, коли продавців "нагнули" на встановлення "євросараїв", обшитих пластиком.
    Продавці позалізали в кредити, а потім.........на товар ціни стали більшими, та й годі.
    І витрати "на будівництво" були не в один раз більше, аніж на ринку будівельних послуг. Але "будувала" теж "своя компанія", а не якийсь "сірий злидень".
    Багацько "панів та пінпанків" пасуться з ринків та навколо них, так що будуть вони ще не один день працювати.

Пророк

Ответ Сообщение от Mihey Посмотреть сообщение
    Enter, он вор, как по мне....
    +1

Жаль, что не навернулось оно с того забора...
    Пророк

Базар - крупнейший "работодатель" Полтавы. Только центральный рынок дает средства к существованию порядка 7 тыс. людей (сам базар - хозяева+реализаторы+носильщики+"чай, кофе, капучино", магазинчики вокруг, "камеры хранения" и т.п.). Убрать базар и куда всей этой массе народа деваться ? А вместе с районными и прочими рынками общее число таких людей доходит до 10 тыс. (кто не поленится - может сам посчитать-прикинуть)

Предложения типа "прикрыть" базар напоминает "шариковщину". Ну действительно, вы же не предлагаете закрыть, например, Турбомех только по той простой причине, что лично вам не требуются турбины для атомных электростанций ?
    Пророк

Ответ Сообщение от tayatlas Посмотреть сообщение
    Предложения типа "прикрыть" базар напоминает "шариковщину". Ну действительно, вы же не предлагаете закрыть, например, Турбомех только по той простой причине, что лично вам не требуются турбины для атомных электростанций ?
    Я лично не предлагаю тупо закрыть. Я предлагаю сделать из него действительно базар, а не пристанище для непонятно кого. Это реально просто гныднык. Такое ощущение, что покупатели там как бы и не нужны вовсе - торгаши там варятся тупо сами с собой в собственном соку. Че там делать на том базаре? Чем дальше - тем хуже. Скоро туда за покупками будут ходить одни бабки, покупающие тухлую курицу и гнилую картошку. Значительная часть торговцев там и не зарабатывает толком - для них базар является просто стилем жизни: потусить, побухать, постоять чтобы дома не сидеть.
    Пророк

Не було б покупців - не стало б уже давним давно того базару. Сам по собі зникнув би, нічого й робити не довелося б.
    А так, раз базар є, значить хтось там ще щось купує.
    Пророк

Не було б покупців - не стало б уже давним давно того базару. Сам по собі зникнув би, нічого й робити не довелося б.
    А так, раз базар є, значить хтось там ще щось купує.
    Как правильно было подмечено выше - а куда деваться 10 тысячам народу? Вот и ходят туда каждый день - потому что всю жизнь ходили. Ну а поскольку базар большой, то и прохожие туда заглядывают от скуки.

p.s. Да и где еще типичная полтавская блондинка может себе купить спортивный костюм с полосками и шапочку? :D
    Пророк

Проблема Полтави полягає в тому, що магазинів (наприклад зі шмотками), вроді, як і багато, а кинешся купити щось собі одягтися - а обрати то і ні з чого. Або дуже дорого, або Г таке, що соромно на себе й одягати.
    p.s. Да и где еще типичная полтавская блондинка может себе купить спортивный костюм с полосками и шапочку? :D
    Не буду ручатися за всіх типових і нетипових блондинок Полтави, просто розповім свою історію.

На осінній період захотілося мені купити пару гольфів з воротником під горло.
    В магазинах гольфи знайшов лише в двох (зараз уже не пригадаю, в яких саме, бо обійшов якщо не всі, то 90% точно). В одному не було мого розміру, в іншому ціна щось порядку 300 грн, що в принципі, мені трішки було не по-бюджету.
    На базарі вже не був років 3, але діватися було нікуди, довелося йти, так як гольф дуже хотілося, а поїздки в Харків/Київ найближчим часом не планувалося.

І, Ви не повірите, знайшов на базарі, майже одразу, такий гольф, як мені подобається, виміряв свій розмір, і купив одразу два (різних кольорів), так як ціна була 125 грн.

Я це все до чого: немає в Полтаві стільки магазинів з таким асортиментом, щоб задовольнити всі потреби в шмотках.
    Тому, альтернатива або Харків/Київ, або базар.
    Пророк

І, Ви не повірите, знайшов на базарі, майже одразу, такий гольф, як мені подобається, виміряв свій розмір, і купив одразу два (різних кольорів), так як ціна була 125 грн.
    А у меня вот проблема с зимней обувью - свежекупленная еле-еле доживает до конца сезона. Каждый год покупаю новую. И в магазине покупал, и на базаре - пофигу. В конечном итоге купил в интернете... И таки знаете шо я вам скажу? Доволен.

Я це все до чого: немає в Полтаві стільки магазинів з таким асортиментом, щоб задовольнити всі потреби в шмотках.
    Тому, альтернатива або Харків/Київ, або базар.
    Уверен, что совпадение. Просто вот именно в этот раз "ваш" гольф вас ждал именно на базаре. Т.е. делать выводы на этом примере, я считаю, не стоит. А в общем и целом, как я уже писал, базар уже не базар - а странный гныднык, где иногда еще можно что-то найти, но ради этого "иногда" его держать нет смысла. Поэтому переполовинить базар и часть площади зарядить под очередной мега-супер-пупер-ТРЦ - возможно, вполне здравая идея.
    Пророк

А у меня вот проблема с зимней обувью - свежекупленная еле-еле доживает до конца сезона. Каждый год покупаю новую. И в магазине покупал, и на базаре - пофигу.
    Та ж сама проблема у дружини. Новий сезон - нова пара взуття. Нажаль, через певні обставини, не можемо купувати їй взуття в Інтернеті, так як без примірки ніяк не можна
    Цього року вже не витримав, кажу, що начхати на суму, пішли купимо ECCO. Ці точно будуть нормально і триматися, і зручні ходити.
    І що? Думаєте в Полтаві можна купити ЕССО? Фігтам. На вибір аж 5 (П"ЯТЬ!!!) моделей, жодна не підійшла

Таке хоч бери, і їздь до інших міст скуплятися.

Т.е. делать выводы на этом примере, я считаю, не стоит.
    я й не роблю ніяких висновкіів, просто говорю, що:
    1. всякі випадки бувають
    2. нормального вибору шмоток в Полтаві немає
    Пророк

Как правильно было подмечено выше - а куда деваться 10 тысячам народу? Вот и ходят туда каждый день - потому что всю жизнь ходили. Ну а поскольку базар большой, то и прохожие туда заглядывают от скуки.

Неужели так высоко летаете, что хороших знакомых с рынка нет? Ну тогда хотя бы у людей поинтересовались, где и КЕМ они работали до 98-го года. И как они на рынке оказались. И почему не уходят. По крайней мере значительная часть торгующих!
+ Ответить в теме
Страница 3 из 6