Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей294Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 39 из 47
Показано с 381 по 390 из 463.
    Пророк

Re: Нарушители ПДД Полтавы

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Спробуй це "желательно" "апробіровать", рухаючись з Південного вокзалу у напрямку зупинки "вулиця Богдана Хмельницького" на перехресті у період з 7-ї до 8-ї ранку по будням.
    Лівий ряд стоїть "наліво" (на Леваду), при цьому. А "хвіст" черги може закінчуватись метрів за 100-150 перед перехрестям....
    При цьому, я стою у правій смузі і мені "прямо"...
    Согласен, там ужасное место.

Пивовар

В предыдущей версии пдд было требование повернуть направо из правого ряда, если висит картонная дурилка стрелка. В нынешней версии это требование убрали.
    Пророк

ПДР та КУпАП - це дві книжки, які завжди є "на борту" кожного з мого автомобілів (разом з аптечками/вогнегасниками).
    Змінюю їх - кожного року на нові. У кожній є "закладки на різноманітну тематику".
    До того ж, тему "картонної зеленої стрілки" обговорювали вже не один раз на різноманітних форумах автомобільної тематики.
    Так от "зобов'язувати" вона нікого не "зобов'язувала" з самого початку. А тільки "давала право". Не більше, не менше.

Але у нас часто плутали і плутають картонну стрілку з секцією світлофора....
    Навіть деякі горе-інструктори автошкол "вчать", що картонна стрілка це одне й те ж, що зелена секція світлофора...

А оскільки водіїв, які "права купіл, єздіть нЬє купіл", стає все більше, то я навіть роздрукував витяг з різних пунктів на формат А-5 та "особо нЬєрвним", коли "дістають", вручаю в руки, або кладу під щітку склоочисника.

Звучить так:
    16.10. На перехресті, де рух регулюється світлофором з додатковою секцією, водій, який перебуває на смузі, з якої робиться поворот, повинен продовжувати рух у напрямку, що вказує стрілка, ввімкнута в додатковій секції, якщо його зупинка на заборонний сигнал світлофора створить перешкоди транспортним засобам, що рухаються за ним по тій само смузі.

8.7 "На рівні червоного сигналу світлофора із вертикальним розташуванням сигналів може встановлюватися табличка білого кольору із нанесеною на ній стрілкою зеленого кольору,";

8.7.3 "Стрілка зеленого кольору на табличці, встановленій на рівні червоного сигналу світлофора з вертикальним розташуванням сигналів, дозволяє рух у зазначеному напрямку при увімкненому червоному сигналі світлофора за умови надання переваги в русі іншим його учасникам;";
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Р О З ’ Я С Н Е Н Н Я
    Зелена картонна стрілка не зобов’язує і не надає переваги, а лише дозволяє проїзд/поворот на червоний сигнал світлофора, за умови що водій не створює перешкод іншим учасникам руху (пішоходам, велосипедистам і іншим), У ТОМУ ЧИСЛІ Й ВОДІЮ АВТОМОБІЛЯ, ЩО ЗНАХОДИТЬСЯ ПОПЕРЕДУ!
    Пророк

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    Я от, сьогодні, схоже, теж до порушників записався.
    Повертав із вул. Чапаєва на Сінну наліво.
    Не на белой 99-й или типа того?
    Видел сегодня такие финты там где-то в половине первого дня
    Пророк

Sir_2006, ні.
    Пророк

Щас ми бистрінько всіх "лахоФФ" об'їдемо....
    (....нехай стоять далі!)
    Миниатюры Миниатюры переїзд-1.JPG   переїзд-2.JPG  
    Пророк

vladd, да ехал бы сразу, чо он ждал? Поезд? Притомозит, фигли...
    Пророк

Всяко буває:
    http://ru.tsn.ua/foto/odin-iz-krupne...to-314875.html
    Пивовар

Сегодня вот таких "спешащих" штук 5 стояло после зеньковского переезда (в сторону зыгина, перед заправкой) "в ряд перед гаерами"
    Пророк

Паук, там еще гайцы принимают тех, кто направо поворачивает с мясокомбината стороны.
+ Ответить в теме
Страница 39 из 47