Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей296Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 38 из 47
Показано с 371 по 380 из 468.
    Пророк

Re: Нарушители ПДД Полтавы

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Показчик повороту можна увімкнути метрів за 200, то й "на хвіст сідати" не будуть.
    Кроме правил, и законов, общество живет еще и традициями. Традиционно, там не разворачиваются, отсюда и непонимание и агрессия.

Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Кроме правил, и законов, общество живет еще и традициями. Традиционно, там не разворачиваются, отсюда и непонимание и агрессия.
    З одного боку, моє "общество" традиціями живе. Але закони теж "чтіт".
    Тому, якщо хтось "затупив" і "сів на хвіст" автомобілю, який рухається з включеним показчиком повороту, то це його особисті проблеми.....
    "Що робити" у такому випадку, це вирішувати тому, хто "затупив". Можна почекати, поки "впєрЬєдістоящий" розвернеться, а.....можна й перестрибнути, і "полетіти далі"...Звісно, "якщо получиЦЦя"...

Мені, наприклад, більше "везе" на клоунів, для яких зелена стрілка на картонній табличці це одне й те ж саме з додатковою секцією ("стрілкою") світлофора.
    Деякі такі клоуни ще можуть підійти і починають розказувати, що водій транспортного засобу, який стоїть на "червоному" (і чекає "зеленого" для руху прямо) зобов'язаний повернути направо, бо позаду "відітЬє лі" стоїть "вонО", і ти "йому мішаєш"....

Тільки такі "чудіки" забувають, що картонна стрілка "надає йому право повернути направо" (якщо він під'їхав на таке перехрестя першим), але "не зобов'язує" іншого учасника руху. Точніше сказати, вони не "забувають", вони просто ПДР толком і не знають.

Щодо цього - короткий анекдот (від "блондинок":
    На дорогах сейчас такой беспредел творится! Страшно права покупать!
    Пророк

Ти мав би простояти там на "червоному"...
    та я вже розумію, що мав би.
    Наступного разу як проїжджатиму там, треба буде звернути увагу на наявність/відсутність стоп-лінії та знаку "Стоп".
    Пророк

Мені, наприклад, більше "везе" на клоунів, для яких зелена стрілка на картонній табличці це одне й те ж саме з додатковою секцією ("стрілкою") світлофора.
    Деякі такі клоуни ще можуть підійти і починають розказувати, що водій транспортного засобу, який стоїть на "червоному" (і чекає "зеленого" для руху прямо) зобов'язаний повернути направо, бо позаду "відітЬє лі" стоїть "вонО", і ти "йому мішаєш"....

Тільки такі "чудіки" забувають, що картонна стрілка "надає йому право повернути направо" (якщо він під'їхав на таке перехрестя першим), але "не зобов'язує" іншого учасника руху. Точніше сказати, вони не "забувають", вони просто ПДР толком і не знають
    16.9. ...Під час руху в напрямку стрілки зеленого кольору на таблиці, встановленій на рівні червоного сигналу світлофора із вертикальним розташуванням сигналів, водій повинен зайняти крайню праву (ліву) смугу руху та дати дорогу транспортним засобам і пішоходам, що рухаються з інших напрямків.
    Пророк

Ну так це стосується тих, хто "виявляє бажання" (має потребу) повернути (направо/наліво). Тобто "дає право" (за певних умов, пропустивши інших).
    Того, хто рухається "прямо" і в даний момент стоїть на "червоний", картонна стрілка не зобов'язує повертати направо. Мова саме про це.
    Пророк

Мова йде про пункт правил 16.10. Тут говориться про додаткову секцію, а не про табличку. Думаю, vladd має на увазі саме цей пункт правил.
    16.10. На перехресті, де рух регулюється світлофором з додатковою секцією, водій, який перебуває на смузі, з якої робиться поворот, повинен продовжувати рух у напрямку, що вказує стрілка, ввімкнута в додатковій секції, якщо його зупинка на заборонний сигнал світлофора створить перешкоди транспортним засобам, що рухаються за ним по тій самій смузі.
    Пророк

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    Повертав на своє зелене світло, і продовжив рух далі по сінній, не зупиняючись на перехресті з вул. Енгельса. Чому були дуже здивовані водії, що їхали з Енгельса направо на Сінну.
    Може у мене лобове скло запотіло, а може я неуважний? Але я не помітив там ні "стоп-лінії" (яка, теоретично може бути під калюжею), ні знаку "Стоп".
    Судячи з того, що мені весело "бібікали", то я таки мав би зупинитися і надати перевагу автомобілям, що їхали з Енгельса.
    А с чего Вы решили, что это единый перекресток, а не ДВА НЕЗАВИСИМЫХ друг от друга ?
    Первый перекресток - это ул. Чапаева/Сенная, второй Сенная/Энгельса. И сигналы светофора надо выполнять на КАЖДОМ перекрестке, а не выборочно.
    Пророк

Ну так це стосується тих, хто "виявляє бажання" (має потребу) повернути (направо/наліво). Тобто "дає право" (за певних умов, пропустивши інших).
    Того, хто рухається "прямо" і в даний момент стоїть на "червоний", картонна стрілка не зобов'язує повертати направо. Мова саме про це.
    "То есть включенная зеленая стрелка дополнительной секции светофора обязывает водителя пропустить другие ТС, осуществляющие поворот. Подобного требования по поводу зеленых стрелок на табличках нет. Поэтому вы имеете право не уступать дорогу водителям, собирающимся повернуть, а дождаться включения основного сигнала светофора и продолжить движение в разрешенном направлении. Другой вопрос – культура поведения на дороге. Водителям, подъезжающим к перекрестку, где стоит светофор с зеленой табличкой, желательно занимать те полосы, которые позволили бы другим участникам движения воспользоваться возможностью повернуть на зеленую стрелочку".
    voditel.org.ua
    Пророк

tayatlas, я вже зрозумів свою неправоту.
    "Віноват! Ісправлюсь!"
    Добре, що все обійшлося.
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Водителям, подъезжающим к перекрестку, где стоит светофор с зеленой табличкой, желательно занимать те полосы, которые позволили бы другим участникам движения воспользоваться возможностью повернуть на зеленую стрелочку".
    Спробуй це "желательно" "апробіровать", рухаючись з Південного вокзалу у напрямку зупинки "вулиця Богдана Хмельницького" на перехресті у період з 7-ї до 8-ї ранку по будням.
    Лівий ряд стоїть "наліво" (на Леваду), при цьому. А "хвіст" черги може закінчуватись метрів за 100-150 перед перехрестям....
    При цьому, я стою у правій смузі і мені "прямо"...

Чомусь, коли мені "направо" (під картонну стрілку), то я спокійно стою собі і чутко розумію, що вона лише "надає право, можливість".....
    Але людина, яка стоїть попереду не зобов'язана кудись подітися за принципом:
    "Розступися море, я йду!"

Нажаль, бидлоти за кермом, стає з кожним днем все більше та більше...як і у житті.
    Гондурас, Гондурас,
    Мы с тобой в тревожный час!
    Гондурас, Гондурас,
    В сердце каждого из нас!
+ Ответить в теме
Страница 38 из 47