Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей294Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 33 из 47
Показано с 321 по 330 из 463.
    Пророк

Re: Нарушители ПДД Полтавы

Ответ Сообщение от tayatlas Посмотреть сообщение
    Эти ямы какой то доброхот посыпал белым песочком - чтобы водители видели их издалека.
    У нас, на Леваді, ями на дорозі глибиною сантиметрів 15.
    Ще з осені.
    Так оце тільки 2тижні тому їх засипали якоюсь білою фігнею з будівельним сміттям - камінці, пилюка, уламки плитки та цегли. Тіпа відремонтували.
    Після позавчорашніх дощів "ремонт" змило нафіг.
    Знову ями по 15 см.
    А ми й далі платимо податки.

япатріот ))

Пророк

то скорее местные засыпали, или кому-то мусор строительный некуда было деть. Я не знаю чем думают они, но опять пахнет тем, что никто нифига ремонтировать не будет. Спонту разметку освежили и забили. Ездяйте, дорогие автомобилисты, и копите на новую ходовую.
    Пророк

Ответ Сообщение от froguz Посмотреть сообщение
    или кому-то мусор строительный некуда было деть
    Та ні, це явище з таким "ремонтом" як у нас на Леваді спостерігається і в інших районах містах, а також і по всій країні.
    Зокрема на сайті http://4road.net/ неоднократно читав про це.
    Пророк

Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
    за кировоградское направление не скажу, а вот от полтавы до зенькова, до котельвы, от киевской трассы до градежска (через глобино) местные дороги нормального качества
    Все відносно...З огляду на те, з чим саме порівнювати.

Я не знаю чем думают они, но опять пахнет тем, что никто нифига ремонтировать не будет. Спонту разметку освежили и забили.
    Нінада!
    У минулому році було ж сказано, що дороги полтавцям не потрібні! Потрібні "десять тролейбусів".
    Тепер їжте, не обляпуйтесь!
    Пророк

Пора покупать баллон с белой краской и ездить по городу, ямы по периметру обрисовывать. Слышал, есть такая практика. Сам не раз в солнечный день попадаю часто в одну и ту же ямку перед ост. Карла, когда на работу еду. Уж больно ее в тени листвы не видно.
    Пророк

Ями на дорозі сумісно з тінню від листя - це взагалі жесть.
    Їзда навпомацки.

Думаю, болюче питання з дорогами набирає обертів і вже виходить за межі порушень ПДР.
    Може модератори виділять для цього питання окрему тему, де можа буде це активно обговорювати?
    Пророк

Пора покупать баллон с белой краской и ездить по городу, ямы по периметру обрисовывать. Слышал, есть такая практика
    Я зробив простіше: взяв та й позасипав ті, які знаходяться поруч з будинком. Вже півтора місяці тримаються, не провалюються далі.
    Хоча, взимку розіб'ються скоріш за все...
    Пророк

Що цікаво: контроль за станом доріг ледь не лягає на плечі самих водіїв.
    Як не дивно, але це так.
    Хоча, ми живемо в країні маразмів, і тут дивуватися насправді нічому.
    Читаємо ПДР:
    Код:
    2.3. Для   забезпечення   безпеки   дорожнього   руху   водій зобов'язаний: 
    ...
    е) повідомляти  дорожньо-експлуатаційним   організаціям   або Державтоінспекції  
    про  виявлені  факти  створення  перешкод  для дорожнього  руху;  
    {  Пункт  2.3 доповнено підпунктом "е" згідно з Постановою КМ N 263 ( 263-2007-п ) 
    від 21.02.2007 }
    Зокрема на сайті http://4road.net/ є купа шаблонів більш-менш грамотного (хоча, все-таки, нюанси є, але їх легко виправити) складання заяв до органів та організацій, із повідомлем про виявлені "факти створення перешкод для дорожнього руху", до яких також відностяться і ями.
    Після цих заяв відповідні органи зобов"язані вжити всіх заходів по усуненню цих перешкод.
    Там ціла купа однодумців, що таким чином боряться за якість доріг, але як показує практика, досить часто ми замість відремонтованих ямок бачимо ті ж самі ями засипані якимсь сміттям із буд.відходів, яке змивається при першому ж дощу.
    Мені цікаво, чи подавав хтось із полтавчан подібні заяви, і який їх результат?
    Частий гість

Новачок

Шумахер на зеленой копейке с ул.Фрунзе повернул на ул.Красина из крайнего левого ряда, создав аварийную ситуацию.
+ Ответить в теме
Страница 33 из 47