Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей296Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 30 из 47
Показано с 291 по 300 из 468.
    Пророк

Re: Нарушители ПДД Полтавы

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    А еще добавлю - что пока никто из мне известных пострадавших оспорить не смог. Все заплатили.
    Я оспорил на месте, при спуске с моста на м.Бирюзова со стороны Зыгина. Точнее в районе первой остановки транспорта после моста, не помню как она называется. Там в правом ряду была практически "стиральная доска". Просто пообщались расслаблено минуты три и я уехал с рекомендациями

Пророк

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Я оспорил на месте
    Ну это да. Так "оспариваются" порой и действительные нарушения :)

А вот если штраф уже вкатали - то пока ни одного не знаю, кто бы смог оспорить. Всем вердикт однозначный.
    Пророк

А вот если штраф уже вкатали
    предпочитаю до этого не доводить
    Пророк

Офтоп:
    КОроче, я тут в соседнем топике занят одним персонажем.

Пророк

А пассажиров они там высаживают всегда, кстати. Вы этого могли не знать только если вы не местный.
    Передивився відео ще раз, думаю, може що перепутав.
    Так ні, все вірно - місце зупинки маршрутних ТЗ вже далеко позаду.
    Так підозрюю, що мала місце приблизно наступна ситуація:
    - перед підйомом на камінку хтось із пасажирів крикнув: "На Пєрвомайской, пожалуста!"
    - водій або ж не почув, або ж забив (як це досить часто буаває на цій зупинці)
    - в кінці кінців розлючений пасажир таки добився, щоб водій почув його вимогу, і автобус різко звернув вправо, щоб випустити пасажира. Звісно, подивитися що робиться в правому ряду, це вже справа остання.

Я колись писав, що в Полтаві їздити в крайньому правому ряді - собі дорожче. Замахаєшся розминатися із маршрутками.
    Цю фразу я писав керуючись старим досвідом. Бо останні десь років 5 я був пішоходом.
    Місяців 2 тому я знову став водієм Полтави.
    Тепер додам, що в Полтаві через маршрутки небезпечно їздити не тільки в першому (правому) ряду, а ще й в другому. Адже ці маршрутчики в 90% випадків не вмикають поворотів перед перестроюванням, а просто на морозі "випригують" із першого ряду в другий. Звісно, що пропускати ТЗ, що рухаються в другому ряді, це не для наших маршрутчиків.

Коротше кажучи, страшно їздити. Пішоходом якось спокійніше було )
    Пророк

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    Адже ці маршрутчики в 90% випадків не вмикають поворотів перед перестроюванням, а просто на морозі "випригують" із першого ряду в другий.
    На "Шевченка", біля базару, вони й в третій ряд виїзджають.
    Але це лише "одна сторона медалі".

З другого боку, подивись, скільки бидлоїдів або ставить машину прямо на зупинці з "аварійкою" (варіант "я-на-мінуточку-сігарьєткупіть"), або взагалі паркують машину там на тривалий час (варіант "я-на-вас-болтложив").
    Новачок

Можно было бы испытать настоящую гордость за инспекторов, если бы этот ролик не был бы хорошо разыгранным спектаклем.

Частий гість

Пророк

То "успьєшні".
    Вони багато "добилися в жизні" і "їм можна".
    А хто не согласЬєн - той "завіснік" і його "давЕ жаба".
    модератор

Малюсіньке есе...
    Учора ввечері на перехресті Енгельса і Артема. Усіх знаків там не роздивився (темно) і йшов пішки, але прикольно водії там більше хвилини простояли, перекинувшись кількома фразами.
    Ситуація така. Світлофори вимкнені. По Енгельса з боку Юрівки (головна дорога) їде ланос, за ним скутер і ще кілька машин. Ланос зупиняється на перехресті (нафіга?!), ззаду до нього підтягуються ще машини. По Артема їхали по три-чотири машини прямо і одна калина (з боку поліклініки) повертає наліво на Юрівку. Усі вони зупинилися - бо другорядна. Ця німа сценка тривала секунд 20-30. Тоді у водія калини здають нерви, і він по малому радіусу (по зустрічній) об"їжджає тих придурків і поверта наліво. Решта сигналять/блимають, поки водію ланоса не доходе, що він на головній і потрібно звільнити перехрестя. Ланос проїжджає прямо, ті, що за ним були - об"їжджають скутериста і їдуть прямо. Машини по Артема досі стоять і пропускають скутериста. Він їм щось махає руками типу "давай, я тебе пропускаю", хоча сам козел виїхав майже на середину перехрестя. Після цього - кілька фальстартів з обох боків, потім кілька матюків на адресу неадекватного скутериста (який можливо і не знає про існування ПДР). Нарешті, усі водії забивають на нього і роз"їжджаються, скутерист стоїть ще секунд 15 вшокє, і потім розганяється і їде собі далі по Енгельса.
    Нагадаю, це все було пізно увечорі, коли машин на дорогах майже немає, і ситуацій із роз"їздом на нерегульованих перехрестях стає разів у 10 менше...
+ Ответить в теме
Страница 30 из 47