Компанія Microsoft та американська благодійна організація PH International представили у Полтаві освітній центр IDEA - проект по навчанню інформаційним технічним навичкам соціально незахищених людей.
Центр відкрили на базі Полтавського навчально-методичного центру інформаційних технологій «Політех».

Співпрацюють спеціалісти центру не тільки соціально незахищеними, а й тими, хто сам себе не може підтримати в освіті, навчанні, в пошуках роботи.

-- Всі вимагають від свої працівників знання комп'ютеру, але дехто не в змозі заплатити за курси, ְ-- говорить Олег Давиденко, директор IDEA проекту відкритий світ інформаційних технологій в Україні. -- Тому в Україні на базі громадських організації почали працювати такі центри по навчанню. Ми даємо універсальну програму, а потім «на місцях» її корегують.

У Полтаві основний акцент на безробітних. З ними проведуть роботу стосовно того, як працевлаштуватися та скласти резюме.

- Ми також надамо базові навички роботи з комп'ютером, -- говорить Олег Демиденко. -- По закінченню -- кожен отримає сертифікат Microsoft. Також ми надамо кожному можливість користуватися Інтернетом. І третє -- спеціальні тренінги з працевлаштування.