Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей313Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 45 из 56
Показано с 441 по 450 из 558.
    Пророк

Re: Беспредел ГАИ г.Полтава

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Саша ніс службу. Зараз він загинув.
    Блюстітєлі йопт, моралізатори хєрові, - пацану було 22.
    Вы знаете подробности? Пожалуйста!
    Почему на гражданских тойотах преследуются машины?
    Вы знаете, что преследовать нарушителей имеют право уполномоченные сотрудники гаи, которых этому должны обучать?!
    Теперь у нас любой доморощенный активист будет прыгать в свою тойоту и "преследовать нарушителей"?
    В 22 года во многих в голове ветер и желание порисоваться. Это одна из частых причин ДТП...
    Или теперь, если ты молод, то тебе все позволительно?!

ри?

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Вы знаете подробности? Пожалуйста!
    Знаю.

Вы знаете, что преследовать нарушителей имеют право уполномоченные сотрудники гаи, которых этому должны обучать?!
    Ви знаєте, що на вимогу працівника ДПС треба зупинятися? При цьому співробітник ДПС представляється, показує документи і так далі. Знаєте? На цьому фоні Ваші отмазки "ойойой, скоко бандюков - не будем зупинятися" виглядають безглуздо.

Хлопець виконував свою роботу. Влітку планував одружитися. Завтра його ховають. Тому поплюйтеся ядом деінде.
    Пророк

Ви знаєте, що на вимогу працівника ДПС треба зупинятися?
    Безумовно. У вас є до мене претензії, що я не зупинявся?

На цьому фоні Ваші отмазки "ойойой, скоко бандюков - не будем зупинятися" виглядають безглуздо.
    1. Що це за таких міфічний блок пост у Полтаві (чи під Полтавою), про який ніхто не знає?! Де зупиняли «порушника»? Ще не придумали?

2. З якої пори на «блок постах» стоїть один даїшник без автомобіля?

3. Так, коли на трасі стоїть компанія чоловіків та крута машина, а серед них один у міліцейські формі намагається вас запинити, це виглядає саме як напад.

4. Я впевнений, що згідно інструкцій, даїшник не мав права сідати у сторонній автомобіль, та вимагати, щоб водій розпочав переслідування. Максимум, що він повинен був зробити, це передати данні про порушника черговому.

Хлопець виконував свою роботу. Влітку планував одружитися. Завтра його ховають. Тому поплюйтеся ядом деінде.
    Н А К А З 27.03.2009 N 111
    16. Дії працівників підрозділів ДПС під час переслідування транспортних засобів

16.3. З метою забезпечення під час переслідування власної безпеки і безпеки інших учасників дорожнього руху працівник підрозділу ДПС повинен:
    16.3.2. Використовувати гучномовний пристрій патрульного автомобіля для попередження інших учасників дорожнього руху про можливу небезпеку.
    16.3.3. Під час переслідування постійно тримати ввімкненими ближнє світло фар, спеціальні звукові і світлові сигнали, встановлені на патрульному автомобілі.
    16.3.4. Обирати безпечну швидкість руху автомобіля (мотоцикла) виходячи з конкретних умов, з урахуванням забезпечення максимальної безпеки інших учасників дорожнього руху.
    16.3.5. Бути максимально уважним до дій водія та пасажирів переслідуваного транспортного засобу та інших учасників дорожнього руху, запобігати створенню аварійних обстановок.
    16.3.6. При переслідуванні правопорушника водій патрульного автомобіля безпосередньо контролює дорожню обстановку, враховує поведінку переслідуваного автомобіля, забезпечуючи при цьому
    максимально можливу безпеку інших учасників руху. Працівник підрозділу ДПС, який перебуває на пасажирському сидінні, контролює рух автомобіля правопорушника (напрямок руху, маршрут), веде
    переговори з черговим по радіозв'язку, інформує водія про зміну дорожньої обстановки.

16.3.9. Не проводиться переслідування водіїв, які допустили незначні порушення правил або коли небезпека порушення минула. У таких випадках про порушення повідомляється на наступний за
    напрямком руху порушника маршрут патрулювання (пост). Про вчинене правопорушення складається рапорт, який по закінченні роботи передається до підрозділу з адміністративної практики для
    відповідного реагування.

16.4. Категорично забороняється переслідування: на службових автомобілях (автобусах, мотоциклах), які не мають спеціальних світлових та звукових пристроїв, на власних або приватних транспортних засобах;

* * *

Підсумую.
    1. Хлопців, що загинули, жалко. Люба смерть, тим більше наших громадян і земляків, це горе.
    2. Все це сталося не з великого розуму, та через порушення працівником ДАЇ, та хлопцями ПС, інструкцій, які писалися не просто так.
    Пророк

Я так понял патрулька была у них..это на копылах. Только почему сел туда не понятно. Не остановился на жезл это и у меня было когда т,.я просто гаишника не увидел меня догнали через километр. Наказать никак не смогли. Но это ладно. Я заправлялся на заправке ..увидел столб пыли проезжал там минут через 15 была патрулька машины остановившиеся ,ровер стоял причем рядом. Я не в курсе.но если бы человек решил уехать он бы уехал .Жаль парней конечно
    а шо тут песать?

Ответ Сообщение от alexx76 Посмотреть сообщение
    Оказывается это был правый сектор.Я вот конечно ничего не имею против но я знал эту машину вечно проезжающую вместо номеров надпись правый сектор.хотя закон должен быть для всех.По человеческих жаль людей
    я сегодня между 12 и 13 часов дня, проезжая мимо 20-го завода, видел черную машину с вместо номеров надписью "Правый сектор", с двух сторон заблокированную машинами дпс. Так что такие надписи есть у многих?
    Пророк

Ответ Сообщение от pokemon Посмотреть сообщение
    я сегодня между 12 и 13 часов дня, проезжая мимо 20-го завода, видел черную машину с вместо номеров надписью "Правый сектор".... Так что такие надписи есть у многих?
    Под патриотический шумок появилось много желающих получить неприкосновенность....
    а шо тут песать?

Под патриотический шумок появилось много желающих получить неприкосновенность....
    это что реально иметь идентичные надписи или там ньюансы в шрифтах и тд?
    Пророк

я сегодня между 12 и 13 часов дня, проезжая мимо 20-го завода, видел черную машину с вместо номеров надписью "Правый сектор", с двух сторон заблокированную машинами дпс. Так что такие надписи есть у многих?
    может и ошибся что видел именно ! эту но тойоту видел . законы не работают можно делать че хочешь
    Пророк

это что реально иметь идентичные надписи или там ньюансы в шрифтах и тд?
    Если речь идет о настоящих номерах, то возможны два варианта:
    1. Номера с цифровым кодом региона. В таком случае именные номера могут повторяться, но отличать их будет регион, в котором они выданы (цифры на номере).
    2. Именные номера нового образца (без цифр номера области) могут быть в единственном варианте на всю страну.

Проблема в том, что многие делки тупо клеят на место номеров наклейку типа ПТН-ПНХ и катаются. Видел в Полтаве такую машинку. И тогда можно от ментов сбегать и с места дтп, и концов не найдешь.
    а шо тут песать?

Ответ Сообщение от alexx76 Посмотреть сообщение
    может и ошибся что видел именно ! эту но тойоту видел . законы не работают можно делать че хочешь
    я не успел увидеть точно ли была тойота, но черная точно. просто мимо проезжал, увидел из далека кучку дпс, подумал может авария и в заднее загляделся -- увидел целую черную машину с надписью вместо номеров и людей в камуфляже и милицейском..
+ Ответить в теме
Страница 45 из 56