Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей313Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 44 из 56
Показано с 431 по 440 из 558.
    Пророк

Re: Беспредел ГАИ г.Полтава

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    у нас постійно поліція партулює на цивільних авто і без форми
    а у нас нет

23q
    23-й участник

у нас постійно поліція партулює на цивільних авто і без форми
    шото не вериться!
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Ihor, а як з дотриманням правил дорожнього руху у Фінляндії ? Там взагалі ДТП бувають ? І ще велике прохання. Можете зробити тему про життя у Фінляндії ? Гадаю, багатьом буде цікаво. Бо ми повземо у Європу, а що і як там не всі уявляють.
    Офтоп:
    ось яскравий приклад соціальної справедливості> нещодавно один місцевий мільйонер перевищів швидкість на 21км на годину, і отримав штраф 54000 євро, мені б за таке дали б мабуть десь 500 євро штрафа

ну років 150-200 може й вистачить доповзти, бо усі хотять жити як у Європі, но ні хто не хоче жити за правилами

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    шото не вериться!
    спочатку у гугл напиши siviilipoliisiauto, а потім читай за допомогою гугл транслейт
    المزيد من النفط

Офтоп:
    ось яскравий приклад соціальної справедливості> нещодавно один місцевий мільйонер перевищів швидкість на 21км на годину, і отримав штраф 54000 євро, мені б за таке дали б мабуть десь 500 євро штрафа

ну років 150-200 може й вистачить доповзти, бо усі хотять жити як у Європі, но ні хто не хоче жити за правилами
    І де ж тут соціальна справедливість ? Чого це ви маєте платити менше ? Тільки тому, що цей мільйонер більше за вас працює і відповідно більше заробляє ? Я більш ніж здивована. У вас там геноцид мільйонерів ?
    Пророк

А где это у нас блокпост??. И если действительно была не патрулька то ..какого хера они гнались..??
    Пророк

І де ж тут соціальна справедливість ? Чого це ви маєте платити менше ? Тільки тому, що цей мільйонер більше за вас працює і відповідно більше заробляє ? Я більш ніж здивована. У вас там геноцид мільйонерів ?
    ні, справедливість у тому, шо якщо і для них будуть такі самі штрафи, то вони платитимуть по 500е і їздитимуть як їм заманеться, бо для них то копійки
    المزيد من النفط

бо усі хотять жити як у Європі, но ні хто не хоче жити за правилами
    Тобто фінські мільйонери чхають на правила. І оце якби не великі штрафи, їздили б , як хотіли. А як же європейське мислення, до якого нам ще 200 років повзти ?

Офтоп:
    Ihor, без теми про життя у Європі ми не розберемося ні у європейському мисленні, ні у житті за правилами.
    Пророк

Тобто фінські мільйонери чхають на правила. І оце якби не великі штрафи, їздили б , як хотіли. А як же європейське мислення, до якого нам ще 200 років повзти ?
    аби не було покарання за злочини, усі б стали злочинцями?
    певний стримуючий фактор завжди має бути, а чхають на правила чи ні з'ясовувати не мені
    Пророк

Оказывается это был правый сектор.Я вот конечно ничего не имею против но я знал эту машину вечно проезжающую вместо номеров надпись правый сектор.хотя закон должен быть для всех.По человеческих жаль людей
    ри?

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Отмазывают.
    Саша ніс службу. Зараз він загинув.
    Блюстітєлі йопт, моралізатори хєрові, - пацану було 22.
+ Ответить в теме
Страница 44 из 56