Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей313Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 39 из 56
Показано с 381 по 390 из 558.
    Пророк

Re: Беспредел ГАИ г.Полтава

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    з точки зору "букви закону" © мусоров с видео можно по трём статьям минимум года на три упрятать, но "кто ж его посадит? он же памятник!" ©
    (не смотря на не полную адекватность водителя и пассажира)
    Що таке "причина", а що "наслідки", маю надію, пояснювати не треба?

У дитячому садочку все було набагато доступніше, коли вихователька питала:
    "Хто перший почав?"

P.S.
    Дещо безглуздо жалітися на собаку з гострими зубами, яка тебе покусала на вулиці.
    І при цьому "промовчати" той момент, що спочатку ти ту собаку пробував "буцнути" ногою чи огріти палицею. Чи не так?

Нервова, курррва

23q, )))). Колись їхала з Криму за кермом. І вже перед самим домом завтикала на свілтофорі, через втому прогледіла "зелене" світло. Вони їхали назустріч, була десь година друга ночі. Вони на розворот, по мигалкам і зупинили. Так настільки чемно спілкувались! Коли пояснила ситуацію, навіть запропонували супровід до стоянки!)
    Пророк

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    23q, )))). Колись їхала з Криму за кермом. І вже перед самим домом завтикала на свілтофорі, через втому прогледіла "зелене" світло. Вони їхали назустріч, була десь година друга ночі. Вони на розворот, по мигалкам і зупинили. Так настільки чемно спілкувались! Коли пояснила ситуацію, навіть запропонували супровід до стоянки!)
    та прямо няшечки! как же им, бедным, тяжело живётся
    вот только что-то пачек заявлений на увольнение как-то не видно, да?
    Гуру

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    навіть запропонували супровід до стоянки!
    о_О ну це взагалі, як із закордонних фільмів
    Нервова, курррва

Lindorie, Да-да! Було) не брешу) "А далеко вам ще? Так може за вами проїхати?")))
    andy, Я не казала, шо вони бідненькі! А говорила, шо хами не траплялися жодного разу!
    Новачок

sharasha, Ну если есть желание ютуб в помощь, там масса роликов про хамоватых гайцев. В некоторых случаях они закипают настолько что вытаскивают водителей из машины без законных оснований. В совсем запредельных они этих водителей бьют.

вот например.

vladd, давайТЕ общаться вежливо? На вы? Помнится вы говорили что с богом на ты. Это ваше личное дело, если у бога нет претензий я думаю никто не против. Но мне неприятно.
    Нервова, курррва

Condor, і ви туди ж? Я ж не писала, шо не вірю. Чи, шо таких не буває.
    Я написала, шо таких не зустрічала!!! Нашо мені ті поп-роліки? Чи мені на хамство ніде більше подивитись?
    Я вам навіть більше скажу: була в моєму житті ситуація, коли я не могла їхати через істерику. Стала біля гайців і сказала, шо не бачу тупо дороги. Мені допомогли. Не футболили, не засуджували, не дивились, як на шизіка. А просто поставились по-людськи. (от не хотіла ж розповідати...)
    Новачок

sharasha, Значит я неверно интерпетировал подтекст вашего завления. Мне казалось что вы подразумеваете очень малое количество инспекторов-хамов потому что с ними не сталкивались. Поскольку уже организовываются группы сопротивления такие как дорожный контроль, не дай ДАЇ и прочие это дает основание полагать что в нашей стране назрела проблема с данной структурой. Но раз вы не сомневаетесь значит вы хотели сказать именно что сказали - что вам они не попадались. Хотя нужно также отметить тот факт что вы девушка, и хочется верить что зачатков их интеллекта и воспитания хватает чтобы хотя бы к женщинам относиться более вежливо.
    Нервова, курррва

Condor, зірвали з язика про жінку. Теж думаю, що до жінок трохи інше ставлення. Але ДК давно вже існує і трохи їх дисциплінував, як би не було.

І ще: скільки б не дивилась відео такого, завжди цікаво де такі ідіоти беруться?
    Пророк

Не Полтава, но поучительно

+ Ответить в теме
Страница 39 из 56