Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей32Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5
Показано с 31 по 40 из 49.
    То тут, то там:)

Re: Мэр Полтавы - Андрей Матковский: "Легенда об Упыре"

Слышала на днях что дорогу собираются делать от Пушкаревской до Навроцкого (это за памятником скорбящей матери). Небось с соображений удобного подьезда к местам застройки бывшей воинской части

Серега...

Лучше бы они г...оны в порядок действующие дороги привели, а потом бы "замахивались" на несуществующие!!!....
    скажений гинеколог

Никакой дороги там не планируется. Просто Водоканал там возится со своим коллектором. А люди увидели там технику и подумали бог весть что.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Мер повинен бути господарником, а не шоуменом

Сергій Ясинський | Фото надане прес-службою Полтавської обласної ради

Міцний господарник не піариться на телебаченні, а працює над комунальними та соціальними проблемами територіальної громади, — розповів в інтерв’ю «Полтавщині» заступник Полтавської облдержадміністрації Сергій Ясинський, доносячи своє власне бачення ролі та місця мера обласного центру. Подамо цю думку у вигляді прямої мови.

— Участь міської влади в розважальних заходах... Якщо це шоумен, то я не заперечую. Але ще раз скажу, я хочу, щоб мене правильно зрозуміли. Моє особисте ставлення до міської влади, звичайно, нецікаве мешканцям Полтави чи Києва, але просто господар так не поступає. Я виріс у господарський сім’ї, у приватному будинку, то у нас не могло бути нерозчищених доріжок чи завалених парканів. Тобто, господаря оцінюють по господарству.
    Так само міський голова — це господар міста. Він повинен ходити у тому, у чому ходять весь час комунальні служби і шукати разом із ними якісь недопрацювання. Парадний костюм у нього може бути тільки лише для офіційних заходів чи прийомів. Увесь інший час він повинен носити робочий костюм. Зводити собі розкіш може дозволити лише київській міській голова, тому що поряд із управлінськими функціями, він має представницькі функції голови столиці — зустрічати іноземні делегації, брати участь у державних протокольних заходах. Такого не має голова обласного центру. Він має перейматися виключно комунальними службами, виключно дорожнім господарством, виключно дитячими садочками, школами. Ось цим, а не усілякими помпезними заходами. І не піаритися кожного дня на телебаченні. Для цього він може найняти собі прекрасного прес-секретаря, речника, красиву молоду людину, яка буде подобатись людям на екрані і буде сповіщати про те, що робить міська громада. Оце моє власне бачення ролі і місця господаря міста, — підсумував Сергій Ясинський.

Ян ПРУГЛО
    Інтернет-видання "Полтавщина"
    Серега...

Вопрос............
    А что он сделал???
    Серега...

Если бы я шел в меры...................)))))))))
    -я бы одел жилетки со своим именем на нанятых людей, дал бы им в руки лопаты и ломы и сказал бы им чистить дороги и тротуары....;
    -пустил бы пару-тройку бесплатных автобусов, но не по кольцу, а в отдаленные районы города;
    -как Мамай покормил бы "пшенкой", но с заносом на дом , а без "показухи" ;
    -и самое главное, наверное, я бы их (избирателей) любил...........ИМХО
    бог

no coments
    Частий гість

Сука.....
    Я его понял!
    Мы сделали выводы!!!
    Sky
    Небо в твоїх очах ©