Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей7Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 12.
 1. #1
  Offline
  part of me

  Полтава 9 мая (10.05.2009)


  Позор, конечно. Но я никогда не был в Полтаве, хоть до нее 100 километров. Экскурсия в далеком детстве и короткие визиты на машине, когда ничего увидеть не возможно, не в счет.

  Решили восполнить этот пробел и скатались в Полтаву на автобусе. Что дало возможность побродить по городу, проехаться на городском транспорте вдоль и поперек… Впечатления только приятные. Компактный, чистый, красивый городок. Жить в нем должно быть удобно.

  Много старых домов в отличном состоянии. Зеленые газоны. Красивые деревья, которые никто не обкарнывает под корень…

  В принципе, основной целью визита было открытие Музея Полтавского авиаполка дальней авиации и музей авиации, туда тоже попали, но об этом - позже.

  Взято отсюда 2. #2
  Offline
  Пророк

  Re: Полтава 9 мая (10.05.2009)


  Славні ублюдки - https://www.youtube.com/watch?v=YrIdMexuERk

  Гастролі Бампера і Суса. Квитки вже у продажу
  18.05 - Кременчук - https://kremenchug.karabas.com/petro-... + https://kremenchug.internet-bilet.ua/...
  19.05 - Полтава - https://poltava.karabas.com/petro-bam... + https://poltava.internet-bilet.ua/eve...
  ........................
  19.06 - Харків - https://kharkov.internet-bilet.ua/eve...
 3. #3
  Offline
  Banned

  Re: Полтава 9 мая (10.05.2009)


  Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
  Бампер
  Дно...
 4. #4
  Offline
  Пророк

  Re: Полтава 9 мая (10.05.2009)


  Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
  Славні ублюдки - https://www.youtube.com/watch?v=YrIdMexuERk

  Гастролі Бампера і Суса. Квитки вже у продажу
  18.05 - Кременчук - https://kremenchug.karabas.com/petro-... + https://kremenchug.internet-bilet.ua/...
  19.05 - Полтава - https://poltava.karabas.com/petro-bam... + https://poltava.internet-bilet.ua/eve...
  ........................
  19.06 - Харків - https://kharkov.internet-bilet.ua/eve...
  Глядачі прийдуть послухати мати за гроші???!!!
 5. #5
  Offline
  Banned

  Re: Полтава 9 мая (10.05.2009) 6. #6
  Offline
  Пророк

  Re: Полтава 9 мая (10.05.2009)


  Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
  https://scontent.fhrk5-2.fna.fbcdn.n...d4&oe=60BBCACD
  это точно ветеран?
 7. #7
  Offline
  Пророк

  Re: Полтава 9 мая (10.05.2009)


  Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
  https://www.youtube.com/watch?v=1RTM9D2jdUo

  https://scontent.fhrk5-1.fna.fbcdn.n...99&oe=60BE7AEE
  https://scontent.fhrk5-2.fna.fbcdn.n...20&oe=60BD7AFB
  https://scontent.fhrk5-2.fna.fbcdn.n...1e&oe=60BDB403
  https://scontent.fhrk5-2.fna.fbcdn.n...d4&oe=60BBCACD
  На перший погляд - там десь 3-4 сотні людей з 300-тисячного міста зібралося у гарний весняний день (включно з тими, хто прийшов «по роботі»).
  Той випадок, коли загальний по%уїзм полтавчан мені до вподоби: землякам, в масі своїй, нас%ати на усе, і на побєдобєсіє - зокрема...
 8. #8
  Offline
  Пророк

  Re: Полтава 9 мая (10.05.2009)


  Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
  ........https://scontent.fhrk5-2.fna.fbcdn.n...d4&oe=60BBCACD
  Родзинкою заходу, яка зайняла дві третини усього часу ,став виступ Олександра Мамая з трибуни:

  — Дорогі полтавці! Кожного року я повторюю ці слова: «історія завжди пишається переможцями». Наші діди, прадіди, вибороли перемогу у Великій Вітчизняній війні і вважали 9 травня Днем Перемоги. Наше з вами завдання — пам’ятати нашу історію і не переписувати її, бути патріотами своєї країни, дивитися у майбутнє, але і пам’ятати своє минуле.

  У цей день з цієї ж трибуни 3 роки тому я дав обіцянку, що робитиму все для того, аби на цьому священному місці ніколи не порушувалися традиції вшанування Дня Великої Перемоги, підкреслюю, у Великій Вітчизняній війні. І я дотримуюся цієї обіцянки. Зараз ми з вами зібралися, щоби вшанувати полеглих у тій війні дідів і прадідів та подякувати їм за перемогу.

  Сьогодні певні політичні сили намагаються спаплюжити історію нашої держави, але викинути свято перемоги, яке дороге кожному українцю, з людської пам’яті не зможе ніхто. 9 травня — день великої перемоги над фашизмом. Це наша історія і другої нам не потрібно. Декілька років тому ми слухали пісню «День победы» і виходили з портретами наших дідів. Що змінилося сьогодні? А ось що — намагання розставити невірні акценти і, що найстрашніше, викривити правду нашого з вами життя. Зараз діє термін «Друга Світова війна», але в мене запитання: всі, хто відстоює цей термін, знають точну дату її початку і закінчення? А чи співпадає ця дата з датою Великої Вітчизняної війни?

  Я твердо знаю, що для мого діда Артема, для мого діда Григорія та для мого батька і для мене особисто, впевнений, для більшості з вас це була Велика Вітчизняна війна. Її дата нам відома і вона незмінна. Ми зібралися на цьому, без перебільшення, святому місці, щоби відзначити саме День Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

  Це свято, хоча зі сльозами на очах. Понад 8 мільйонів українців не повернулися до своїх домівок, захищаючи честь і гідність нашої з вами Батьківщини. Мільйони українських сімей не дочекалися повернення з фронту свого батька, свого чоловіка, брата чи сина. Втрати не оминули, мабуть, жодну українську родину. Моя родина також несла тягар війни — обидва мої діди не повернулися з фронту. Вони боролися з фашизмом — з тим явищем, яке нині стало об’єктом політичних спекуляцій — намірів, які породжують ненависть і, найстрашніше, розкол між нами — між українцями.

  Я особисто вважаю, що перемога у цій війні — це перемога першочергово над фашизмом. Належить вона усім, хто виборював її на фронтах і в тилу. Цю перемогу щороку ми вшановуємо біля Меморіалу Солдатської слави. Для мене особисто це свята площа. Мене ще зовсім маленького у День Великої Перемоги сюди приводили мої батьки. Тут я отримав значок жовтеняти, піонера, а потім і комсомольця. Також це історія, але хто дав нам право її паплюжити? Я кожного року повторюю ці слова: у нас ніколи не буде нової історії, якщо ми будемо переписувати існуючу.

  Я не порушую родинних традицій і щороку приводжу сюди своїх синів. І сьогодні вони зі мною в цій колоні. Я їх виховую так, щоб вони привели до цього меморіалу і моїх онуків і правнуків. Це місце символічне. Воно об’єднує всі без виключення покоління. І я знаю, що День Перемоги буде незмінним і дорогим святом для кожного українця, яке і надалі єднатиме нас.
 9. #9
  Offline
  Пророк

  Re: Полтава 9 мая (10.05.2009)


  Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
  ........https://scontent.fhrk5-2.fna.fbcdn.n...d4&oe=60BBCACD
  Україна — це країна нашого з вами дитинства, це країна юності, країна зростання. Ми демократичним шляхом обираємо владу, яка не завжди виправдовує наші сподівання, указуючи нам, як ставитися до 9 травня, змушуючи перейменовувати вулиці, і найголовніше — насаджуючи нових героїв, які для наших предків були ворогами, проти яких вони воювали. Сьогодні ми схиляємо голови у хвилині мовчання за тими, хто залишився на полі бою, розділяємо біль скорботи за ветеранами, які пішли у вічність у післявоєнні роки.

  Дорогі ветерани, учасники бойових дій, діти війни, працівники тилу! Стояти сьогодні поручи з вами — для мене велика честь. Ви не лише вибороли перемогу, а й відбудували з руїн післявоєнну країну, виховували підростаюче покоління. Ви своїм прикладом вчили на с дружно жити і цінувати найголовніше — це мир. У вас ми вчилися патріотизму, єдності, любові до рідної землі.

  Я дуже вдячний всім батькам, які привели сюди своїх дітей і розповідають їм історію Великої Вітчизняної війни, не зміщуючи акцентів. Подякуйте своїм рідним за виборону перемогу і пронесіть спогади про неї крізь роки.

  Я впевнений, що душі тих, хто загинув в роки Великої Вітчизняної війни, зараз над нами і дивляться, як ми тут живемо. Дякують нам за те, що ми прийшли вшанувати їх пам’ять саме сьогодні, 9 травня — в День Перемоги, день великого свята, хоча зі сльозами на очах. І як нам має бути перед пам’яттю загиблих за нинішню наругу і трактування Дня перемоги певними політичними силами. Скажу чесно — мені соромно. Тож публічно прошу вибачення за помилки, можливо й не до кінця усвідомлені, інших людей. На мою думку, це свято повинно бути припинити днем розбрату, а знову стати об’єднуючим для людей. Для цього політики повинні забути про свої чари (чвари — ред.), об’єднатися заради розквіту нашої держави, миру в країні і злагоди між нами всіма.

  Дорогі ветерани, дорогі працівники тилу — свідки тих страшних подій! Доземний уклін вам за вільну землю, за честь і відданість Батьківщині! За небо, поля, ліси і ріки, які ви зберегли для нас. Бажаю вам здоров’я на довгі роки, радості і миру, вдячних онуків, правнуків та лише приємних вражень. Ви і зараз стоїте на варті нашого життя. Своїм прикладом вчите, в першу чергу, людяності, основам дружби, любові, відваги і самопожертви. Сам там, на війні, і проявлялася справжня сутність людини. Під час Великої Вітчизняної війни наші предки проявили героїзм і мужність. Тут я погоджуюся зі словами славетного Володимира Висоцького: «Сегодня мой друг защищает мне спину, а значит и шансы равны».

  Я дякую вам, ветерани, за те, що ви прийшли і знаходитеся сьогодні поруч з нами. Я дякую всім полтавцям, для яких День Перемоги — таке ж близьке серцю свято, як і для мене. Ніколи б не подумав, що колись настільки змістяться акценти і я буду дякувати своїм землякам за мужність. За мужність прийти 9 травня до Меморіалу Солдатської слави. Ви теж знаєте, що ніхто не має права забороняти нам вшановувати рідних і пишатися перемогою своїх дідів і своїх прадідів.

  Говорячи про патріотизм і любов до Батьківщини, я хочу, аби цими словами ніхто не спекулював заради вдоволення особистих чи політичних амбіцій. Справжній патріот, на мою думку — це той, хто і зараз боронить свою країну у воєнних окопах. Це той, хто чесно працює, сплачує податки, береже природу, поважає закони України та шанує найбільшу цінність, яка визначена у Конституції України — людину, її життя та здоров’я, честь і гідність.

  Ми зараз з вами пишемо сучасну історію. Я вважаю, що сьогодні історію мають право писати тільки ті, хто обороняє нашу державу, а не псевдопатріоти, єдиний подвиг яких — це майоріння прапором України та одягання вишиванки. Вони були на фронті? Вони зробили хоча б щось для захисту і розквіту України? Крім паплюження національних символів, я не бачу нічого в їхніх діях.

  Слава нашим захисникам! Слава героям, які полягли у Великій Вітчизняній війні! Влада змінюється, а пам’ять про вас і ваш подвиг завжди залишається в наших серцях. Сьогодні ви — творці нашого сьогодення. Також дякую нашим захисникам, які зараз боронять кордони нашої країни. Ви — творці нашого майбутнього. Доземний уклін вам і вдячність. Слава Україні! Слава полеглим героям!

  Я кожного року повторюю одні і ті ж слова. Повторю їх і сьогодні, тому що в цих реченнях сказано все. Є вічні істини: людина живе доти, доки про неї пам’ятають. Сьогодні ваш подвиг, дорогі ветерани, ми будемо пам’ятати завжди.

  Зі святом, Україно! З Днем перемоги над фашизмом!

  Після цих слів міський голова повернувся до колони, віддав аркуші з промовою Світлані Тарашевській, а потім поклав квіти до Вічного вогню.  Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
  На перший погляд - там десь 3-4 сотні людей з 300-тисячного міста зібралося у гарний весняний день (включно з тими, хто прийшов «по роботі»).................
  На свята короновірус же відмінили ......... ))))

 10. #10
  Offline
  Пророк

  Re: Полтава 9 мая (10.05.2009)


  Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
  пишатися перемогою своїх дідів і своїх прадідів
  Не надто багато честі - завалити своїми трупами пів-Європи.
  Вчилися б краще в американців. Ті практично самі здолали Японію (одночасно допомагаючи при цьому союзникам по всьому світу) і втратили на всіх фронтах Другої світової лише трохи більше 400000 бійців. Такою перемогою варто пишатись. Не кажучи вже про те, що окупація американцями немало допомогла Японії стати потім однією з найпотужніших економік світу. Ті ж, кого "звільнив" СРСР - досі розгрібають економічні наслідки радянської окупації і "допомоги".

+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

 1. Полтава, около Диканьки (02.05.2009)
  admin в разделе Полтава туристична
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 06.05.2009, 13:17
 2. Онероїд (Полтава, клуб «Браво», 3.01.2009)
  admin в разделе Полтава Відео
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 08.01.2009, 20:09

Теги для этой темы