Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей10Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3
Показано с 21 по 30 из 30.
    Гуру

re: Пирамиды в полтавской области

Ответ Сообщение от Ярослава Посмотреть сообщение
    Церковники мають право на відбудову бо по закону України всі церви в яких служилося до революції належать церквам
    Угу. Значит и ворота в Лавре в Киеве которые снесли правильно что снесли, пусть дальше курочат, и лучший в Украине орАн из успенского собора в Харькове- на помойку, а что, это ж ихнее, поповское!

Новачок

Мене радує те що вона ще простоїть довгий час. Зайшовши на цей форум я зрозуміла що багато хто не правильно розуміє подану інформацію. І реставрацією церкви розпочали не церковники, а житель села Комендантівка.
    Новачок

Ярослава, скажи пожалуйста как мне с Полтавы лучше добраться до пирамиды с твоего села?
    Пророк

Ярослава, дякую за інфу!
    RAMM, подивився ваше фото. стара прибудова була набагато гармонійнішою...
    модератор

Посмотрев фото, тоже загорелась мыслью посетить указанные селения
    Новачок

Якщо їхати з Полтави, то краще виїзджати ранком на Кобеляки, а звідти в 12:05 або 12:10 відправляється автобус на Кременчуг і їхати до Комендантівки.

Доречі те фото яка ви бачили начебто прибудова то ви помеляєтесь. То не прибудова і раніше я писала яка там була постройка. Те фото зроблене чи то в 1997 ну не раніше, а пристройку зруйнували ще до 1984 року.
    Новачок

Ответ Сообщение от Ярослава Посмотреть сообщение
    Мене радує те що вона ще простоїть довгий час. Зайшовши на цей форум я зрозуміла що багато хто не правильно розуміє подану інформацію. І реставрацією церкви розпочали не церковники, а житель села Комендантівка.
    ярослава, напиши, пожайлуста, как мне добраться из полтавы и стоит ли ехать с ребенком
    Новачок

Я вже писала раніше як з Полтави їхати. Щодо дитини, то вже спирайтеся на те як вона переносить подорож, тому що пересадки автобусні виснажують. Напишу ще раз як доїхати: з Полтави точно не помню в скільки йде автобус, Вам потрібно добратися до Кобеляк. Але якщо ви поїдете через Кобеляки то на Полтаву назад буде важко добратися. Напевно я Вам пораджу їхати на Кременчук, щоб у 08:00 ви вже були там. Звідти йде автобус Кобеляки-Кременчуг, вийти в селі Комендантівка. В селі ви будете десь приблизно в 09:30 чи 10:00, назад він вертається в 13:00 (потрібно бути на зупинці). Просто з Кременчуга вам буде простіше добратися додому.

Хочу ще написати що вже багато чого зроблено в ній всередині. Сама вона закрита. Тому що вже привезли деякий інвентар. Там ведеться розпис стін, вже почали будувати іконостас. Я була там на Паску. Мене дуже радує що робота продовжується. І я своїх діток похристю в церкві в рідному селі. Хай в них все вийде, і хай допоможе їм Бог.
    Новачок

Re: Скоро весна

Як Ви виразилися "підземелля" слугувало як слеп де зберігалися рештки сім'ї Білевічів. В іншій темі я писала що там були хімічні добрива, що слеп засипаний був, на Ваших фото він вже виглядає набагато краще, але роботи там ще дуже багато. Дехто говорив що "підземелля" має підземні ходи, які виходять за меші села, але це точно я не знаю. Так наші бабусі говорили.
    Хто приклав руку до руйнування нашої пам'ятки вже немає в живих.
    Стара пристройка, теж не гармоніювала з смою пірамідою. Я так стверджую, тому що бачила фотокартку ще дуже давню.
    Якщо когось цікавить щось запитуйте, відповім з задоволенням!
    Пророк

Re: Скоро весна

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    розповідали, що розчин для кладки робили з додаванням крові й білків яєць.
    Тричі прочитала поки зрозуміла, що білки були з яєць, а не з очей
    Гармонійно звучало б: суміш із крові і білків очей. Ізвінітє..
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3