Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
  • 1 Сообщение от Dimon3888
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 10 из 10.
    Місцевий
    World

Диканька

Завітайте до славнозвісної Диканьки http://dykanka.com

23q
    23-й участник

Re: Диканька

а че прикольный городоГ...шинок вообще классный))
    Пророк

Интересное местечко.
    Жаль телефона Шинка не указано.
    ри?

Якщо телефон дуже треба, можемо дізнатися. Недавно там весілля гуляли....
    Гуру

Мені дуже подобається Диканька, тим більше, що в дитинстві там проводила багато часу, приїджаючи до бабусі на літні канікули. Дуже гарна пирода, мальовничі міста.На превеликий жаль, зараз не має змоги бувати там часто, хоч і їхати туди пів години.
    Руда, з хвостом

На свята або під замовлення тут актори показують сценки за гоголівськими мотивами, виступають цигани. У них красиві костюми і високий антураж — відчувається усе по-справжньому. Тут можна гарно перекусити Полтавськими галушками, погрітись горілкою, налисників з творогом, випити гарячого чаю, ще шашлик який приготований в старій печі, і майже всі Українські страви.
    Після такого рекламного тексту Вам ще хочеться туди їхати? Тільки мені це здається малозв'язним набором слів? В принципі, зрозуміло, що тим намагалися сказати, але ж... Мені здається, заклад, який має певний рівень не дозволить собі такий "рекламний текст".
    Гуру

шинок не в диканьке, а рядом, в с.Прони. хорошо кормят, причём очень дёшево. представлений не видела, зато природа там- супер! как проезжаю мимо- обязательно иду туда есть!
    и ещё- там всегда звучит украинская музыка!))))))))
    Руда, з хвостом

Природа, обстановка - так! А от з культурою обслуговування величезні проблеми
    Місцевий

Шынок это очень класное кафе я там часто выступаю с танцевальным колективом "Квитограй" (выступление, если кто то важный приежает или ис другиг стран).
    Iva
    Новачок

Ребяты!
    Этим летом мы проехали веломаршрут через Диканьку на Миргород - Ромодан. Кому интересно посмотреть на памятники Диканьки загляните в отчёт об этом путешествии.
    http://velopokatushki.narod.ru/index.htm
    Там же можно посмотреть и отчёты о наших других велопоходах.
+ Ответить в теме

Теги для этой темы