Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 5 из 5.
    spr
    Гість

Рыбалка, доміки......

Добрий день, перший раз на вашому форумі. сам з Киева.
    Хочу зїздити під Полтаву, чи в Полтаву на відпочинок з друзями.
    Може хтось підскаже, якесь приємне місце. Доміки, рибалка....може санаторій якісь. де сдають кімнати.
    Не сугубо рибалка а так для відпочинку... Почати з рибалки може якась діско на вечір, дівчата. тощо...

Буду вдячний Вам за телефони або якісь координати.

модератор

Re: Рыбалка, доміки......

Офтоп:
    Ответ Сообщение от spr Посмотреть сообщение
    Добрий день, перший раз на вашому форумі. сам з Киева.
    Хочу зїздити під Полтаву, чи в Полтаву на відпочинок з друзями.
    Може хтось підскаже, якесь приємне місце. Доміки, рибалка....може санаторій якісь. де сдають кімнати.
    Не сугубо рибалка а так для відпочинку... Почати з рибалки може якась діско на вечір, дівчата. тощо...

Буду вдячний Вам за телефони або якісь координати.
    Це по типу у Полтаві дешевше девочькі? Чи на шо з Дніпра до Ворскли їхати, не зрозумів....
    Пророк

если насчет рыбалки, то вродьбы в Лучках есть база отдыха и там как раз Ворскла в Днепр впадает. правда как с этой базой связаться хз
    spr
    Гість

V00D00People да ты полностью прав в Киеве и владельцы озер. баз.... немного зажрались. Дешевле 300 км проехать на машине, да и приключения как никак. =)
    part of me

Фортеця, село Белоцерківка, одна дерев'яна хатинка на добу - 300 грн (хоча це не точні дані). Озеро, річка Псел, рибалка, катання на конях, два повари з Києва (кажуть, що готують чудово).
    Дівчат гарантувати не можу. Дискотек ще там не бачив. Якщо зацікавило можу знайти контактну інформацію.
+ Ответить в теме

Теги для этой темы