Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей42Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5
Показано с 31 по 40 из 46.
    Новачок

Re: ВІДПОЧИНОК У ГРУЗІЇ

Видео из ресторана "Мельница" в Тбилиси

Наши туристы из Херсона Ольга и Николай, с которыми мы праздновали там день рождение Николая

Новачок

Новые предложения
    Миниатюры Миниатюры 148bd90f.jpg  
    Пророк

Юлия80!
    На украинском форуме предлагаете путешествия в Грузию и указываете адрес бесплатной электронной почты России.
    Только за это с вами не стоит иметь дел.
    Новачок

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Юлия80!
    На украинском форуме предлагаете путешествия в Грузию и указываете адрес бесплатной электронной почты России.
    Только за это с вами не стоит иметь дел.
    А ви людей навчіться судити не за електронною поштою, а за справами. Особисто я, українка, мій чоловік грузин, ми люди творчі і всі хто цікавиться нашою творчістю знають нашу позицію, тема України та Грузії у нас завжди поряд. Про себе нічого казати не буду, а от мій чоловік, Міхаель, навіть представляє свою країну в техніці витинанки на міжнародному рівні. Единий з Грузії. Шукайте інформацію про ньоого на сайті української витинанки (Міхаель Деспоташвілі). Що стосується адреси, вона була заведена задовго до подій , що сколотили весь світ, а Ви маєте розуміти, що за такої діяльності як у нас телефони та адреси повинні бути постійними, адже працюємо на міжнародномі рівні. До того ж дякуючи їй ми можемо похвалитися людьми з Росії, що вибачалися перед Грузією за свого президента. Це варте того, коли люди з Росії бачать своїми очима на прикладі нашої столиці справжні справи того ж Саакашвілі, і починають думати. Особисто ви можете написати нам на альтернативну адресу MasteraTbilisi@yandex.com або знайти нашу сторінку на сайті української соц мережі : ) Завжди раді новим знайомствам!
    Пророк

Ответ Сообщение от Юлия80 Посмотреть сообщение
    можете написати нам на альтернативну адресу MasteraTbilisi@yandex.com
    Я вам кажу, що негідно, рекламуючи в Україні подорожі до Грузії, робити це за допомогою російських електронних скриньок.
    А ви у відповідь надаєте ще одну адресу на російському яндексі )
    Немає особистого домену? Не біда, зареєструйте адресу на gmail.com.
    Можливо, ви робите багато гарного для Грузії та України, а це вважаєте дрібницею. Але це не дрібниця.
    модератор

Офтоп:
    Enter, щось ти вже загоняешься...
    Пророк

ми з чоловіком планували восени 2014го поїздку в грузії на весну. але прийшлось відкласти до кращих часів. які покашо не наступили (
    як тільки - так і зразу. наслухана вже багато про грузію.
    Пивовар

Офтоп:
    V00D00People, зовсім ні
    Пророк

Новачок
    Heart

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    ми з чоловіком планували восени 2014го поїздку в грузії на весну. але прийшлось відкласти до кращих часів. які покашо не наступили (
    як тільки - так і зразу. наслухана вже багато про грузію.
    Можемо потоваришувати у одній сз соціальних мереж, щоб завжди бути на зв язку. Ми є майже скрізь під справжніми іменами - Міхаель та Юлія Дмитренко-Деспташвілі. До речі формуємо пакет екскурсій під вказаний вами бюджет. корегуючи маршрут та час проведення. То ж не падайте духом - Грузія чекає і вболіває за вас!
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5

Теги для этой темы