Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей42Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 5
Показано с 11 по 20 из 46.
    Пророк

Re: ВІДПОЧИНОК У ГРУЗІЇ

Цікавий варіант, але переліт дорого коштує. А враховуючи нинішній курс, то і проживання з культпрограммою не сильно бюджетними стають.
    Рік-два назад розглядав би Грузію, як країну відвідання під час відпустки, але зараз, як там у нас кажуть - "політика затягування пасків". Тому, якщо не "курорт" десь під Дебальцево, то скоріш за все влітку у Болгарію поїдем, або ще в якусь сусідню державу.

Пророк

Merry Corpse, гляньте ціни на переліт тут: wizzair.com. це може бути дешевше Болгарії.
    Новачок

Тамада в Тбілісі чекає на полтавців, щоб спробувати справжнє грузинське вино. Ну і я поряд чекаю теж
    [IMG][/IMG]

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Цікавий варіант, але переліт дорого коштує. А враховуючи нинішній курс, то і проживання з культпрограммою не сильно бюджетними стають.
    Рік-два назад розглядав би Грузію, як країну відвідання під час відпустки, але зараз, як там у нас кажуть - "політика затягування пасків". Тому, якщо не "курорт" десь під Дебальцево, то скоріш за все влітку у Болгарію поїдем, або ще в якусь сусідню державу.
    Між Грузією та Україною часто проводяться акції розпродажу дешевих авіаквитків, так минулого року влітку та восени українська авіакомпанія Yanair організовувала квитки 100 долларів в один кінець, або 200 в два кінці. Вище також дали посилання на компанію Wizzair там узагалі якщо підбирати різні дати будуть різні ціни і можна знайти дешеві варіанти. якими теж часто користуються наші туристи. багато хто в цілях економії замовляє квитки навіть за півроку, або декілька місяців. Ми це завжди підтримуємо - заодно й житло бронюємо, маючи широкий вибір, й екскурсійні дні ще ніким не зайняті. До того ж, повторюся, ми завжди готові обговорити Ваші варіанти відпочинку, майже завжди знаходимо компромісні рішення. То ж не соромтеся й пишіть у особисті повідомлення, на пошту, будемо думати разом саме над Вашою ситуацією
    Пророк

Victorious, 2890 якщо зараз брати на липень у віз. І 3400 у МАУ Київ-Тбілісі. Автобус до Болгарії набагато дешевше.
    Пророк

Merry Corpse, треба ловити. у МАУ до нового року квитки Киів-Тбілісі-Київ коштували 2700 грн. я за такі ж гроші Лісабон.
    позаминулого року була акція FlyGeorgia за 60 дол. в обидві сторони. одним словом, треба стежити.
    а автобусом можна і до Грузії доїхати, але зараз, ще й через російську територію, в об'їзд Донбасу - дуже проблемно, звичайно.
    я згодний, в Болгарії дешево і гарно. але так далеко автобусом...
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Merry Corpse, треба ловити
    Це так, але у мене і дружини така робота, що коли завгодно не можна зірватися у відпустку.

Ответ Сообщение от Юлия80 Посмотреть сообщение
    так минулого року влітку та восени українська авіакомпанія Yanair організовувала квитки 100 долларів в один кінець, або 200 в два кінці.
    Але минулого року 200 у.о. - це було 1600грн, а цього це вже ті ж самі 3400. В цьому нюанс )
    Як тільки наше фінансове становище покращиться обіцяю вам обов'язково відвідати Грузію ))
    бог

а цього це вже ті ж самі 3400
    ...куплю 200$ за 3400 грн. Где такой курс? Пожалуйста-не сочиняйте про 17 грн. за 1$-это фантастика.
    Пивовар

Коли я дивився минулого січня, візейр до грузії коштував 400-600 грн в одну сторону...
    Пророк

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    Где такой курс?
    В том банке где у меня счет 16,5 ))

Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
    Коли я дивився минулого січня, візейр до грузії коштував 400-600 грн в одну сторону...
    зараз на березень-квітень по 900 є. В кого є бажання і можливість на такі дати, то варіант чудовий.
    бог
    Cool

В том банке где у меня счет 16,5 ))
    ... ага, оф. курс для украшения входа в банк...а купить-ГОЛЛЯК! Это так...для галочки.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 5

Теги для этой темы