Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей147Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 28 из 28
Показано с 271 по 279 из 279.
    23q
    23-й участник

Re: Пам'ятник Іванові Мазепі

А гречку и сахар кто тебе давал?

Sky
    Небо в твоїх очах ©

23q, мені ніхто не давав. Я сам в магазині купую. А от пенсіонерам давав міський голова.
    Пророк

вся хронологія, дуже цікаво.
    http://texty.org.ua/pg/article/txts/...Poltavi_Suzhet
    і про наших діячів є.
    детектив.
    Матковський.
    Ось що написала про бютівського мера тодішня “Комсомольская правда” :
    “- А я, моя семья, да и большинство жителей нашего города считают Мазепу предателем, - прямо на пороге своего кабинета рубанул с плеча Андрей Матковский.
    ...Андрей Всеволодович, по сути, цинично проигнорировал указ президента Ющенко об “увековечении памяти гетмана Мазепы и украинско-шведского союза”. Он, например, даже не собирался идти со “свидомыми” на крестный ход, посвященный коварному гетману.
    Пытался зачистить город от плакатов с Мазепой (внезапно появившиеся за одну ночь билборды провозглашали победу гетмана над российской имперщиной), не дал поставить памятник перебежчику и назвать в честь него улицу...
    Сьогодні Андрій Матковський є лідером фракції Блоку Порошенка у Полтавській міськраді.
    .............В лютому 2014-го сесія міської ради, налякана революційними подіями, проголосувала за виділення земельної ділянки і спорудження пам’ятника Мазепі на Соборному майдані.
    Через три місяці, вже в розпал російської агресії, Мамай “призупинить” рішення сесії - мовляв, воно було “проголосоване під тиском”.
    Ще кілька його цитат: “встановимо тільки за згодою громади” (березень 2014), “зараз це не на часі” (квітень 2015), “можемо поставити хоч уночі” (липень 2015), “я народився в СРСР і мене вчили, що Мазепа - зрадник” (лютий 2016)....
    7 травня 2016 року пам’ятник урочисто відкрив Президент України Петро Порошенко.
    тут - хто давав гроші. http://poltava.to/news/38234/
    Пророк

==================
    цікаво, на Соборному майдані є хоч одна камера?
    чи в місті нема коштів, щоб хоч одну купити?
    чи - найвірогідніше - за цим усім стоїть Мамай, Матковський і т.п.?
    Віталій Капранов
    3 години тому

це з тої ж компанії, що б'ють меморіальні дошки воїнам, які загинули на Сході. таких людей в Полтаві, може, 1-2%, але треба давати собі звіт, що вони будуть зустрічати квітами всяких Захарченок.
    Вирахувати їх для обл. уплавління МВС - раз плюнути. я б їх вирахував без всякого МВС, будь я в Полтаві і май я пару камер.
    владі, очевидно, насрать. у неї інші пріоритети.
    але, може, громадськість би щось зробила? шановні інтернет-бійці. чи електоральна база Петра Олексіїовича здатна вдень і вночі битися лише з Ляшком та Тимошенко?
    бог
    Cool

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    владі, очевидно, насрать. у неї інші пріоритети
    ...надо же, какое откровение и давно вы к "этому" пришли? Я с первого момента осмысления, что есть такие понятие как деньги, власть и правительство... и за всё это время ничего не поменялось. ...и не поменяется.
    Пророк

якщо п*дити, поміняється...
    бог

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    якщо п*дити, поміняється...
    ...Я уже писал много раз, но такое не устану повторять... необходимо как с Чаушеску... не зависимо от ригалий и статуса... должности и заслуг... а потом уже не будет в этом нужды, потому что ВЛАСТЬ перестанет быть возжеланным плодом наживы и безнаказанности. Но метод только один... только один, поверьте... нет здесь вариантов. Я бы не побоялся, при таких условиях, быть чиновником... потому что знаю себя. Как-то так...

+ Ответить в теме
Страница 28 из 28

Теги для этой темы

Просмотреть облакого тегов