Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей147Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 26 из 28
Показано с 251 по 260 из 279.
    les
    Філософф

Re: Пам'ятник Іванові Мазепі

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    зачєм нам памятнік мазепі? давайте поставим памятнік петру порошенку. я вважаю шо ся велика людина заслужила собі памятнік при жизні
    То відкрийте про це тему.

المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    зачєм нам памятнік мазепі? давайте поставим памятнік петру порошенку. я вважаю шо ся велика людина заслужила собі памятнік при жизні

Виння Пых, вам наразі треба заспокоїтись та зрозуміти, що яника вже нема і не буде. Тепер Пєця ваш новий "батя" !

БАТЯ УМЕР ! ДА ЗДРАВСТВУЕТ НОВИЙ БАТЯ !
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Виння Пых, вам наразі треба заспокоїтись та зрозуміти, що яника вже нема і не буде. Тепер Пєця ваш новий "батя" !

БАТЯ УМЕР ! ДА ЗДРАВСТВУЕТ НОВИЙ БАТЯ !
    конєшна яника нема. то я за нього особєнно і не переживав. петро порошенко до речі і ваш батя. чи він вам вже не президент? до речі ЛИГІТИМНИЙ ! вибраний в один тур. то усім радувацця і дєлать ку. два рази.
    les
    Філософф

Ну може хоч хтось поділиться враженнями?
    Пророк

так його привезли й відвезли. назвали це "презентацією". не встигли, понімаєш. а може Мамай чи Матковський знов скажуть, що "он предатєль" - предал московского царя і брацкій русскій народ.
    14 жовтня, у Полтаві на Соборному майдані відбулася презентація пам'ятника гетьману Іванові Мазепі. Спочатку повідомляли вже про його відкриття, організатори цього не встигли зробити, адже пам'ятник лише напередодні перевезли з Києва. Там він стояв довгий час, адже місцева влада не приймала рішення про його місце розташування. Встановити пам'ятник обіцяють у листопаді, передає "Громадське ТБ. Полтава". На презентацію також приїхав нащадок гетьмана – Ігор Мазепа. Вага бронзової скульптури Мазепи — 2,5 т, зріст — 3,20 м. Авторами пам'ятника є скульптор Микола Білик та архітектор Віктор Шевченко. Цей монумент є першим повноцінним пам'ятником гетьману, тоді як погруддя Івану Мазепі вже встановлені в кількох українських містах і навіть у США та Австрії. Монумент збиралися встановити ще 2009 року за рахунок державних коштів. Проте грошей з бюджету так і не виділили, і відкриття пам'ятника відклали на невизначений термін. Тоді небайдужі громадяни почали збирати кошти самостійно – на виготовлення бронзової скульптури знадобилося близько 1,76 млн грн.
    Більше читайте тут: http://tsn.ua/foto/pokazali-i-zabral...pi-513067.html.

мають встановити в листопаді.

все-таки я хочу подякувати всім, хто роками наполегливо домагався цього. Кульчинському, Асадчеву, полтавським архитекторам і худсалону за конкурс, Віктору Балозі за майже мільйон гривень, Олегу Скрипці, музикантам, які грали і збирали кошти в Полтаві - "Трансформер", "Контрабас" та іншим; Полтавській єпархії УПЦ КП і всм, хто давав гроші. Їх і в Києві збирали, і я теж робив маленький внесок.

Симон Петлюра має бути наступним.
    Пивовар

А я вчера не успел посмотреть, вечером его уже не было(
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    назвали це "презентацією".
    Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    мають встановити в листопаді.
    Странный метод установки памятников. Ждут выборов походу и куда осенний ветер подует.
    Пророк

Я не специалист, но мне памятник не очень нравится. Технически все хорошо, но идейно "ниочем". Абсолютно статическая поза, какой-то документ в руке (кроме Коломацьких статей с Московией ничего на ум не приходит) и в целом какая-то безидейность памятника. Такого рода скульптура больше подходит для монарха, который крепко правит страной, добился всего чего нужно было и показывает его величие. Судьба же Мазепы намного сложнее и такое спокойствие ей совсем не присуще. Если памятник Хмельницкому в Киеве сделан очень грамотно и сразу стал символом города, то на что должен вдохновлять нас этот памятник мне не понятно.
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Я не специалист, но мне памятник не очень нравится. Технически все хорошо, но идейно "ниочем". Абсолютно статическая поза, какой-то документ в руке (кроме Коломацьких статей с Московией ничего на ум не приходит) и в целом какая-то безидейность памятника. Такого рода скульптура больше подходит для монарха, который крепко правит страной, добился всего чего нужно было и показывает его величие. Судьба же Мазепы намного сложнее и такое спокойствие ей совсем не присуще. Если памятник Хмельницкому в Киеве сделан очень грамотно и сразу стал символом города, то на что должен вдохновлять нас этот памятник мне не понятно.
    З усім згодний. Але оскільки цей пам'ятник - ПЕРШИЙ Мазепі в Україні взагалі, то його мета втерти носа противникам та здійснити прорив в цій темі.
    Тут не до глибини.
    Тож для першого разу згодиться.
    Новачок

хороший памятник
+ Ответить в теме
Страница 26 из 28

Теги для этой темы

Просмотреть облакого тегов