Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей176Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 19 из 31
Показано с 181 по 190 из 302.
 1. #181
  Філософф

  Re: Пам'ятник Іванові Мазепі


  Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
  А, какой бы вариант названия вы предложили???
  Названий Вікторіусом варіант цілком достойний.Плюс можна увіковічнити щось патріотичне але не дискусійне.Наприклад подвиг під Крутами.

 2. #182
  Offline
  Пророк

  Re: Пам'ятник Іванові Мазепі


  Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
  ....Плюс можна увіковічнити щось патріотичне але не дискусійне.Наприклад подвиг під Крутами.
  Не, так не пойдет! Что это такое - охфис партии регионов на улице Подвига под Крутами? Это же возмутительно!
 3. #183
  Offline
  Пророк

  Re: Пам'ятник Іванові Мазепі


  Офтоп:
  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  Может офтоп...Только что по ТВ показали, в каком-то городишке подорвали памятник ленину (вырвало кусок задницы) и что же, будут латать эту задницу из гор. бюджета. А вы говорить дороги...
  В Луганской области открыли два памятника Ленину
  22 апреля 2009 | 15:39

  В Луганской области в Панченково и Новосветловке по инициативе областной организации Компартии Украины в среду установлены два памятника Владимиру Ленину.
  Как сообщил народный депутат, глава Луганской областной организации КПУ Спиридон Килинкаров, в Новосветловке памятник был разрушен, а в Панченково памятника Ленину вообще не было.
  На торжественном митинге в Панченково присутствовало около 100 человек, 6 человек были приняты в КПУ.
  "Это самый лучший ответ озабоченным националистическим организациям, которые привыкли по ночам портить памятники", - отметил Килинкаров.

  При этом коммунист добавил, что установка памятников Ленину в Луганской области 22 апреля станет традицией.

  http://podrobnosti.ua/society/2009/04/22/597759.html
 4. #184
  Def
  Offline
  .

  Re: Пам'ятник Іванові Мазепі


  Офтоп:
  RAMM. Ты меня извини, но ощущение, что на тебя в школе бюстик молодого "Иллича" упал.
 5. #185
  Offline
  Пророк

  Re: Пам'ятник Іванові Мазепі


  МЗС РФ вказує Україні, як ставитися до Мазепи
  =====================================
  У МЗС Росії засуджують політику Києва, спрямовану на реабілітацію гетьмана Івана Мазепи, розцінюючи її як спробу втягти український народ у "штучне надумане протистояння з Росією".
  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на Департамент інформації і преси російського зовнішньополітичного відомства.
  У департаменті звернули увагу на те, що "на даний час ведуться роботи зі спорудження пам'ятника Мазепі в Полтаві до 300-літнього ювілею Полтавської битви, уже видано президентський указ про заснування нової державної нагороди - хреста Мазепи".

  "За цих умов доводиться сподіватися на мудрість українського народу, що не дозволить себе втягти в штучне надумане протистояння з Росією", - заявили в ДІП МЗС РФ.
  "Хотілося б нагадати українському керівництву, що ігри з історією, особливо з націоналістичним підґрунтям, ніколи ще ні до чого хорошого не приводили. І, намагаючись переписати спільну російсько-українську історію, влада України не стільки об'єднує українське суспільство, скільки розколює його", - наголосили в ДІП.
  У департаменті звернули увагу і на інші кроки Києва, спрямовані, зокрема, на "утиск російської мови в Україні і такі, що створюють напруженість в російсько-українських відносинах".

  Зокрема, відзначили в департаменті, президент України Віктор Ющенко зажадав вжити заходів з неухильного дотримання вимог законодавства про мову посадовими особами під час виконання ними службових обов'язків.

  "Глава держави зажадав прискорити створення спеціального органа виконавчої влади з питань мовної політики, відзначивши, що повноцінне функціонування української мови у всіх сферах громадського життя є гарантією збереження єдності України", - відзначили в департаменті.
  Також в ДІП нагадали, що на сьогодні вже маються два законопроекти, схвалені комітетом х питань культури і духовності Верховної Ради, в яких українська мова оголошується обов'язковою для використання в усіх сферах публічного життя.
  "Також продовжуються спроби нового розкручування теми "голодомору" і політичних репресій", - заявили в ДІП МЗС РФ.

  http://www.pravda.com.ua/news/2009/5/15/94731.htm
 6. #186
  Offline
  Пророк

  Re: Пам'ятник Іванові Мазепі


  З Днем Незалежності, земляки!

  тим часом:

  " У Чернігові відкрили пам’ятник гетьману України Івану Мазепі

  22:57 22.08.2009

  У колишньому історичному центрі міста – на Валу – відбулося відкриття пам’ятника українському гетьману Івану Мазепі. (...)
  21 серпня у Чернігові відбулися урочисті збори з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України. Після завершення зборів та концерту його учасники вирушили на старовинний Чернігівський Вал.
  Чин освячення пам’ятника здійснив єпископ Чернігівський і Ніжинський Іларіон Української Православної Церкви Київського патріархату, повідомляє «Чернігів стародавній».
  Відкриваючи перший в Україні пам’ятник Івану Мазепі, голова обласної держадміністрації Володимир Хоменко, відзначив, що Іван Мазепа – це велична і водночас трагічна постать нашої історії. Він нагадав, що цього року Україна відзначала 370-річчя від дня його народження. Але, на жаль, нащадки Гетьмана ще й досі не оцінили його велич (...)
  Гетьман увійшов в історію як істинний подвижник християнства. Його коштом було збудовано, реставровано та оздоблено понад 40 українських храмів, у тому числі близько 20 – у межах сучасної Чернігівської області. Зокрема, будівля Чернігівського колегіуму, біля якого і відкрито пам’ятник Гетьману Мазепі (...)

  (...) погруддя гетьмана виготовлено з бронзи, постамент – з білого мармуру. (...)
  Іван Мазепа любив і піклувався про Чернігів, завдяки його фінансової підтримки споруджено унікальні пам’ятки архітектури – Колегіум, Троїцький собор. На його замовлення виготовлено срібні царські ворота для Борисоглібського собору, які й нині прикрашають храм-музей. Опікувався гетьман і П’ятницьким монастирем та друкарнею Троїцького монастиря
  "
 7. #187
  Offline
  Пророк

  Re: Пам'ятник Іванові Мазепі


  Президент вимагає від Полтавського міського голови зайняти державницьку позицію в питанні спорудження пам'ятника Івану Мазепі в Полтаві

  Президент України Віктор Ющенко стурбований ситуацією зі спорудженням пам'ятника Івану Мазепі в Полтаві.

  У листі на адресу Полтавського міського голови Андрія Матковського Глава держави наголошує, що виконання завдання щодо встановлення в місті Полтаві пам'ятника Великому гетьману України Івану Мазепі не може ставитися у залежність від особистих уподобань конкретних посадовців чи партійної тактики. Це – обов'язок міської влади перед громадою та усім українським суспільством.

  У своєму листі Віктор Ющенко нагадує, що у 2009 році відповідно до Указу Президента України від 9 жовтня 2007 року №955 відзначається 300-річчя воєнно-політичного виступу гетьмана України Івана Мазепи та укладення українсько-шведського союзу. У березні цього року також виповнилося 370 років від дня народження видатного державного діяча та борця за незалежність України Івана Мазепи.

  Президент вважає, що відзначення цих та інших знакових річниць національної історії є важливим кроком на шляху повернення нашому народу правди про його минуле, відновлення історичної справедливості. Ініціативи Президента України у сфері відродження національної пам'яті мають на меті передусім утвердити у суспільстві розуміння того, що ми лише тоді збудуємо справді сильну та цивілізовану державу, коли всі громадяни України вповні усвідомлять себе нацією, народом, а не населенням однієї з пострадянських територій.

  Відповідно до згаданого Указу Президента України, зокрема, передбачалось спорудження пам'ятника Івану Мазепі в місті Полтаві. На сьогодні це положення акта Глави держави не виконано.

  Віктор Ющенко звертає увагу, що така ситуація жодним чином не пов'язана з об'єктивними причинами технічного чи фінансового характеру, оскільки були всі можливості для вирішення питання.

  Він вважає, що перешкодою гідному увічненню постаті видатного гетьмана у місті Полтаві стали цілком свідомі дії міської влади, які важко охарактеризувати інакше як вияв «малоросійства», постколоніального мислення та відвертої наруги над гідністю українців.

  В.Ющенко стурбований і тим, що така ситуація стала можливою на Полтавщині, яку можна вважати духовним осердям України, землі, що зростила Івана Котляревського, Панаса Мирного, багатьох інших людей, якими нині гордиться Україна.

  «Показовою та симптоматичною у цьому зв'язку є недержавницька позиція представників Блоку Юлії Тимошенко у міській владі. Саме ця позиція є головною причиною блокування встановлення пам'ятника. Хочу зауважити, що ситуація навколо спорудження пам'ятника Івану Мазепі в Полтаві фактично повторює іншу - щодо увічнення у цьому місті пам'яті визначного українського державного та військового діяча, вихідця з Полтавщини Симона Петлюри», – підкреслює Президент.

  На його думку, такі дії представників БЮТ мали б давно отримати належну оцінку керівництва Блоку Юлії Тимошенко. Адже ця політична сила постійно декларує себе як патріотична та проукраїнська, а у преамбулі передвиборної програми БЮТ чітко зазначено, що передумовою здійснення програми є, зокрема, «відновлення національних світоглядних традицій і чесної національної історії».

  Однак, на думку Глави держави, ситуація навколо пам'ятника І.Мазепі в Полтаві вкотре підтвердила, що Блок Юлії Тимошенко, турбуючись про рейтинги, традиційно не висловлює позиції щодо ідеологічних питань та закриває очі навіть на відверто недержавницьку позицію своїх представників. В.Ющенко вважає таку практику подвійних стандартів яскравим свідченням нещирості зазначеної політичної сили перед виборцями та суспільством, невідповідності її передвиборних обіцянок реальним планам та діям.

  Як Глава держави В.Ющенко вимагає від А.Матковського особисто, а також від депутатів міської ради вжити всіх заходів з метою якнайшвидшого вирішення цього важливого державного питання.

  http://www.president.gov.ua/news/14764.html
 8. #188
  Offline
  Пророк

  Re: Пам'ятник Іванові Мазепі


  а ось ще одна свіжа булька:
  "У Полтаві у день президентських виборів проведуть референдум щодо встановлення пам’ятника Мазепі
  У Полтаві планують провести референдум щодо встановлення пам’ятника Мазепі
  У Полтаві у день президентських виборів, 17 січня 2010 року, планується провести референдум щодо встановлення пам’ятника гетьману України Івану Мазепі.
  Про такий намір депутатів міської ради у вчорашньому вечірньому ефірі телекомпанії Місто заявив міський голова Полтави Андрій Матковський.
  "Питання, на яке запропонують відповісти полтавчанам, стосуватиметься їхнього ставлення до ідеї спорудження в обласному центрі пам’ятника Івану Мазепі. Серед депутатів міськради є більш серйозна пропозиція: якщо ставити такий пам`ятник, то, перш за все, потрібно враховувати думку полтавчан. І депутати сьогодні - є вже такі пропозиції, які я повністю підтримую, - готові розглянути на найближчій сесії і винести питання про встановлення пам`ятника Мазепі на всенародне обговорення в Полтаві з подальшим проведенням референдуму. Я думаю, що буде правильно, чесно і прозоро, коли мешканці нашого міста в результаті опитування або підтвердять, або відхилять пропозицію про встановлення пам`ятника. І ми тоді, ґрунтуючись на точці зору мешканців міста, розберемося - хто дійсно патріот нашого міста і нашої країни", - заявив мер.
  За словами Матковського, для проведення опитування міська рада запросить соціологічні служби, а проведення референдуму, для економії коштів, призначать у день голосування на президентських виборах, для чого створять спеціальну комісію.
  Матковський висловив упевненість, що міськрада має законне право провести у місті референдум, щоб дізнатися думку полтавців і прийняти на підставі його результатів рішення про долю пам`ятника гетьману "


  Пригадується, Матковський зі своїми рюмсаючими інтоніціями жалівся, що йому шкода грошей на пам'ятник. простий розрахунок (друк 200 000 бюллетенів і організація підрахунку) показує, що проведення референдуму обійдеться дорожче за сам пам'ятник. особливо якщо творчо сформулювати питання, наприклад, так: "чи згодні ви витратити 1 000 000 гривень, щоби дехто роздмухував недобрі почуття на наших споконвічних братів і благодійників Петра І і Меншикова?" або щось подібне.
  ще би про дещо запитав цю, з дозволу сказати, голову - наприклад, чи не хоче Матковський одночасно провести референдум про доцільність збереження пам'ятника Леніну - можеб саме він є "дійсно патріот нашого міста і нашої країни", бо інакши хіба Матковський мірився би з його перебуванням на такому козирному майданчику?.
  якесь, перепрошую, гидотне почуття викликає цей слизький тип з бігаючими очима.
 9. #189
  Offline
  змія болотяна ОЧКОва

  Re: Пам'ятник Іванові Мазепі


  кажеться мені, шо "референдум" (ха-ха-ха) носитиме виключно консультативний характер. Вони не скасують те рішення, яке самі ж і прийняли. одмиваловка, як і з другим благодійним фондом на спорудження пам’ятника.
 10. #190
  Offline
  Пророк

  Re: Пам'ятник Іванові Мазепі


  Про прямий ефір міського голови. А.Матковський готує відповідь Президенту України


  В четвер в ході прямого ефіру на телеканалі «Місто» міський голова Андрій Матковський відповідаючи на питання щодо листа Президента України Віктора Ющенка, сказав, що розглядає його як свідчення демократичних устоїв в державі. Це перший за три роки лист Глави держави. Однак, мер висловив жаль і здивування, бо на його думку Президент не поінформований по суті питання і не знає усієї правди. За ситуацію навколо встановлення пам’ятника І.Мазепі Андрій Матковський поклав вину на обласну державну адміністрацію, яка була замовником будівництва і розпорядником державної субвенції. Андрій Матковський також сказав, що готує відповідь Главі держави. Своє слово бажають висловити і депутати міської ради. Міський голова повідомив про намір врахувати думку Президента і провести дорадчий референдум по вивченню громадської думки стосовно встановлення пам’ятника І.Мазепі у м.Полтава.

  Позицію обласної державної адміністрації відносно вимог керівників підприємств міського пасажирського транспорту підняти тарифи і загрози припинення їхньої роботи міський голова охарактеризував, як політичну провокацію і спробу перекласти відповідальність на міську владу.

  http://www.meria.poltava.ua/news/2009/8/28/16198154/

  PS: Странно, но в письме Президента ни слова "про дорадчий референдум по вивченню громадської думки стосовно встановлення пам’ятника І.Мазепі у м.Полтава."

  http://www.president.gov.ua/news/14764.html
+ Ответить в теме
Страница 19 из 31

Теги для этой темы

Просмотреть облакого тегов