Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей147Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 17 из 28
Показано с 161 по 170 из 279.
    2.0

Re: Пам'ятник Іванові Мазепі

Victorious, не поменшає, в тім то і діло, гопоти! реставрація - це завше добре. воно вже є, і його треба берегти. а оті одоробла, які "до свята" вліпили поряд з Гоголем, я бачила тіки на фотах. але якшо вони такі ужасні, то це точно просирання коштів. так само і Маруська Чурай. нашо вона там, де вона нині, я так і не пойняв. естетики там якшо не нуль, то близько того.
    Приклад з жисті вам: біля Альтанки звели Вежу, копію тих, які були під час оборони в часи Полтавської битви. Гопота там бухає, а ви кажете шо її поменшає. Після чого? І мусорачоси на маладьош не впливають нікак. Вопроси? Прєдложенія?

part of me

Чиновники крадуть гроші, як казав якось пан Матковський: «Чіновнікам тоже вєдь на что-то жить надо». Тому всякі ремонти і пам’ятників, і доріг ділемо мініму на 2. Одна частина йде «в народ», друга — панам.
    Щодо пам’ятника — не бачу причини тепер переживати із-за держ. коштів, гроші тепер збирають світом, не розумію, чому доси мусолиться ця тема?

Olio, ініціюйте збір грошей на ремонт доріг. Певен назбираєте ви копійки. Розписувати чому?
    2.0

Victorious, про галушку я вже своє фе сказала. от тіки в нас звикли робити, так як партії придумалося. сказав матковскій - галушка, буде галушка. Сказав кульчинський Мазепа - буде Мазепа. Там і там протестують. А владі пох. Тобто методи ті самі, хоча мета, типу, різна. тому для мене нинішні демократи, комі і прочая шушваль абсолютно ідентична. і то шо вони роблять треба в першу чергу не народу, а їм. для самоутвердження, шоби помніли шо гражданін К. наперекір захірячив памятнік. А інший гражданін М. тоже захірячив... так шо
    ри?

:( Досі не визначилася з такою постаттю, як Мазепа. Чесно.... Якось воно все дивно, навіть історії віри нема. Хех.

Офтоп:
    Про дороги. Приклад. Вчора їдемо з водієм по М. Бірюзова. Гуцикаємо точніше, як на американських гірках - весело, аж шлунок до горла) Він і каже - Оце бач, які дороги, а ми за них бешені гроші платимо, а в цьому році в Полтаві хоч одну дорогу латали? У минулих роках десь здирають, десь ложать, шось лампічать, а зараз шо?!
    Кажу - То Ви по трасі Київ-Харків давно не їздили, а ми оце нещодавно каталися, лучче б по колу у дворі поїздили, машини жалко.

Мабуть організувати треба не збір коштів, а сідати за оту прикольну машину, шо кладе асфальт, і нуууууу, моя лошадка!!!
    Пророк

nickeler, я намагаюсь жити не назло владі, а незалежно від неї. взагалі-то я її мало помічаю, але якщо вона чинить погано - я протестуватиму, якщо вона робить щось добре - я її підтримаю.
    невже ви проти пам'ятника назло Кульчинському? він, по-моєму, реального впливу на полтавську владу не справляє, мільйонером не став. в чому його вина?
    я думаю, ніхто тут не вважає, що я проти хороших доріг.
    Чорт! може хай вже і альтанки не буде, раз і там бухають?
    Офтоп:
    (зара й сам іду бухать на дніпровські кручі, в Маріїнський парк. погода...)
    Пророк

Может офтоп...Только что по ТВ показали, в каком-то городишке подорвали памятник ленину (вырвало кусок задницы) и что же, будут латать эту задницу из гор. бюджета. А вы говорить дороги...
    part of me

Офтоп:
    Це ще раз підтверджує послів’я: «Якщо робиш щось — роби це до кінця»
    Пророк

Офтоп:
    Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Офтоп:
    Це ще раз підтверджує послів’я: «Якщо робиш щось — роби це до кінця»
    все равно бы восстановили, рабство в крови...
    2.0

Офтоп:
    Victorious, заздрю вам, заздрю. в нас нині робочий процес в самому шо не на єсть апогеї. так шо бухать не світить, а на Дніпровських кучах і подавно.

по сабжу. не назло комусь, а я стосовно принципу, як то в нас всьо робиться. в нас отих, кому той памятник дійсно треба, повірте, дуже і дуже небагато. чомусь жеж не здають грошей на Мазепа-Хвестах, знач фест той аби потусіть, а не політично виї...ться. знач люди йдуть туди, і йшли б, будь він названий хоч Берія-фест, хоч Кравчук-фест, з іншою метою а подають це під яким соусом: ага, зібралося 5 тищ національно свідомих. та такі вони свідомі. шо капєц. можем "на спор" провести міні соц опитування. їм там майже всім до фєні той меморіал. ви розумієте, в людей приціл збитий, Лєнін стоїть, Мазепа рядом, Гітлєра для повної картини і розуміння світу не стачає, він жеж тоже в Полтаві проєздом був.
    Тому, якби збір коштів ініціювала громада, як то було з Котляріком, то ради ктулху. А так, коли політики піаряться і кажуть шо то воля народу, смішно їй-бо...
    Пророк

Открытие любого более-менее значительного памятника не обойдется без пиара и выражения политических пристрастий с обеих (или большего количества) сторон.

Так, во время открытия памятника Котляревского были:

"На его открытие приехали самые известные украинские деятели культуры того времени - Леся Украинка и ее мать Олена Пчилка, Панас Мирный, Василий Стефаник, Ольга Кобылянская, Михайло Садовский, Марко Кропивницкий, Владимир Самийленко, Микола Лисенко, Борис Гринченко, представители российской культуры Влодимир Короленко, художник Григорий Мясоедов и др."

Произошло: "Парадоксально то, что и тогда, на открытии памятника классику украинской литературы, украинское слово было под запретом. Тогдашняя полтавская губернская и городская власти рьяно выполняли секретный указ имперского министра внутренних дел В. Плеве, согласно которому на торжественном собрании при открытии памятника категорически запрещалось употреблять украинский язык. В городском театре Полтавы приветствия, провозглашаемые на украинском языке Еленой Пчилкой, Михайлом Коцюбинским, актрисой из Чернигова Ольгой Андриевской и делегатом от Харькова Миколой Михновским (в будущем - одним из идеологов украинского национализма) в грубой, вульгарной форме прерывались полтавским городским председателем Алексеем Трегубовим. Закончилося праздник тем, что Михновский, а следом за ним и большинство участников достали из папок поздравительные речи, забрали их, а председателю бросили на стол пустые папки и покинули собрание..."

http://photo.ukrinform.ua/rus/curren....php?id=222920

Так что памятники не сами вылазят из под земли. И не являют собой эдаких аполитичных кусков гранита. Их делают люди. Делают во имя чего то. И почему памятники ленину или галушке можно возводить конкретным людям, которые тратят конкретные деньги, а памятник Мазепе должен исключительно сам вырастать как трава. Или вырастая, превращаться в асфальт, на радость полтавцам?
+ Ответить в теме
Страница 17 из 28

Теги для этой темы

Просмотреть облакого тегов