Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей147Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 15 из 28
Показано с 141 по 150 из 279.
    Пророк

Re: Пам'ятник Іванові Мазепі

Ответ Сообщение от TerezZzk@ Посмотреть сообщение
    на Мазепа-фест у же столько лет собирают день ги на памятник, что пораб уже и поставить...
    кульчинський любить півас?

Постійний відвідувач

ответ=вопрос ))))
    2.0

ггг... напрягтися б нашій "еліті" політичній, тим, що більше всього балакають, скинулися б і на памятник вистачило. а так, не було б більшого горя... до речі, пані Таїрова-Яковлєва каже, що сенсу зводити памятник Мазепі в Полтаві нема. Бо тут, по суті, була його поразка, а не тріумф.... так шо...
    Пророк

ну раз таїрова каже, то тоді нема. нафіга? краще ще один петру першому. і пам'ятник шведам прибрати, бо це і їх поразка теж.
    2.0

Victorious, якби це було чисте і безкорисне прагення увічнити пам"ять Мазепи - то хай хоть піццот штук ставлять. Але з такими шкандалями, хай ідуть на хутор. А так МАзепа певно в труні крутиться як дзига... імхо
    Добрий модер ))

Наскільки я розумію, справа не в грошах, а в місці встановлення пам’ятника.
    Так що любов чи нелюбов Кульчинського до пива тут ні до чого )
    Новачок
    Question

Дуже уважно перечитала всю цю полемІкую...Слава Богу,є в нашому місті гарі люди!Не розумію тих,що живуть на цій землі и ненавидять ії!Як же це важко!Мабуть, замість крові в серці-тягуча образа на світ.Твердо знаю,що переконати їх ні в чому нічим неможливо!Можна лише пожаліти!А наш народний пам"ятник буде!!!!!Гроші зібрали(першим полтавцем,що відкрив рахунок на пам"ятник,є художник Сергій Гнойовий,він продав картини и всі кошти віддав,хоча зовсім не багатий)Ось так и треба жити!!!!
    2.0

редюня, та тю на вас! при чому тут любити-ненавидіти! дістало просто коли тягають політичну ковдру то туди, то сюди. типу, "ви апрєдєлітєся". Мені особисто пам"ятник Мазепі не потрібен. Вообще. Особливо якшо він буде такий самий потворний як "кобіта з мобілкою", тобто Маруся Чурай, чи оті одоробла, шо біля Гоголя наставили. Нехай зразу на Котляревському відновлять рєльєф. А то тут не увічнення пам"яті йде, а брудні політичні загравання. При чому брудно грають обидва табори. Але комунякам то простітєльно, у них опція така є, брачок. Але то моє імхо. І коли під виглядом громадської ініціативи, в часи всеукраїнського "бомжества" центровим є зведення дуже недешевих меморіалів, то це сприймається як збочення, перверзія...
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    редюня, та тю на вас! при чому тут любити-ненавидіти! дістало просто коли тягають політичну ковдру то туди, то сюди. типу, "ви апрєдєлітєся". Мені особисто пам"ятник Мазепі не потрібен. Вообще. Особливо якшо він буде такий самий потворний як "кобіта з мобілкою", тобто Маруся Чурай, чи оті одоробла, шо біля Гоголя наставили. Нехай зразу на Котляревському відновлять рєльєф. А то тут не увічнення пам"яті йде, а брудні політичні загравання. При чому брудно грають обидва табори. Але комунякам то простітєльно, у них опція така є, брачок. Але то моє імхо. І коли під виглядом громадської ініціативи, в часи всеукраїнського "бомжества" центровим є зведення дуже недешевих меморіалів, то це сприймається як збочення, перверзія...
    Nickeler, вас особисто не змушують, здається, ставити пам'ятник на своєму подвір'ї чи якось долучатись до цього процесу.
    Якихось причин закидати "брудні ігри" згаданому пану Гнойовому я не помітив.
    Про те, що давай спочатку ковбасу, а потім культуру, чи треба насамперед нагодувати людей - я вже наводив цитату з Капранових про те, що юрби нагодованих гопників сновигають Україною, і нема на те ради.
    Пам'ятник українським козакам на Панківці поставили у набагато складніші часи, в 90-ті. чи він вам не подобається? чи він зайвий? Це була саме громадська ініціатива - Рух ставив хрест на цьому місці, комуняки руйнували.
    Може, нафіга було ставити пам'ятники Гоголю та Котляревському - теж були не кращі часи? (Котляревський - теж громадська ініціатива, самі знаєте як його відкривали). І Шевченку так само? Навіщо було відзначати д.н. Гоголя (вчорашня тема), краще би наробили на ці гроші галушок? Чого ви вважаєте, що він буде потворним - ті макети, що я бачив колись у Худсалоні, мені сподобались.
    Я просто не розумію, якщо Вас треба так умовляти, то чого ж чекати
    від самі знаєте кого? Я підтримуватиму все, що робить моє місто гарнішим.
    вибачте за таку кількість питань, вони, як ви розумієте, переважно риторичні.
    Філософф

Ответ Сообщение от редюня Посмотреть сообщение
    Не розумію тих,що живуть на цій землі и ненавидять ії!Я !
    Причому що цікаво останні переважно етнічні українці.Так само як і "паборнікі рускава язика" в більшості мінімум бабусь і дідусів україномовних мали.Знов таки рабський синдром що тяжіє над всім суспільством
+ Ответить в теме
Страница 15 из 28

Теги для этой темы

Просмотреть облакого тегов