Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей17Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4
Показано с 21 по 30 из 32.
    штатний скептик

Re: Как съездить на Море из Полтавы - 2013

Ответ Сообщение от veselka Посмотреть сообщение
    А іще, хто вирішив їхати в Судак - не треба! Брудно і людей в три ряди в стовпчик на пляжах.
    Та ладно! Одразу за Алчаком - величезна бухта Капсель. Хочете - їдьте подалі, не хочете - стежкою пройдіться. А забитий і брудний міський пляж(безкоштовний, бо там немало і платних, від 10 грн, чистих пляжів) - не така вже і сенсація в курортному місті в пік сезону. А місто - чисте.Нажмите на изображение для увеличения
Название: IMG_15431.jpg
Просмотров: 3
Размер:	267.6 Кб
ID:	37199

Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Любаша Посмотреть сообщение
    Та ладно! Одразу за Алчаком - величезна бухта Капсель. Хочете - їдьте подалі, не хочете - стежкою пройдіться. А забитий і брудний міський пляж(безкоштовний, бо там немало і платних, від 10 грн, чистих пляжів) - не така вже і сенсація в курортному місті в пік сезону. А місто - чисте.Вложение 37199
    Ми відпочивали на тому, що по 10 грн. - люди один на одному сидять. А місто брудне. Смітники набиті доверху, можливо, це через велику кількість людей, але потрібно бути готовим до такого напливу.
    штатний скептик

veselka, жодного разу не бачила такого смітника. А доказ наявності вільних пляжів я навела. Він знаходиться максимум в п'яти кілометрах місця, де починаються платні пляжі. І тягнеться до самого Меганому. Було б дивно, якби в курортному місті, де житло недороге і наявні магазини великих мереж (отже, не виникає проблем з продуктами) були б пусті пляжі в розпал сезону. Місто зранку поливають водою, на міських парканах, нехай і убогі, але висять вазони з квітами.
    Постійний відвідувач

veselka, жодного разу не бачила такого смітника. А доказ наявності вільних пляжів я навела. Він знаходиться максимум в п'яти кілометрах місця, де починаються платні пляжі. І тягнеться до самого Меганому. Було б дивно, якби в курортному місті, де житло недороге і наявні магазини великих мереж (отже, не виникає проблем з продуктами) були б пусті пляжі в розпал сезону. Місто зранку поливають водою, на міських парканах, нехай і убогі, але висять вазони з квітами.
    Я не хочу образити Судак і не шукаю причин, чому там зараз некомфортно. Просто не рекомендую туди їхати.
    штатний скептик

Ответ Сообщение от veselka Посмотреть сообщение
    Я не хочу образити Судак і не шукаю причин, чому там зараз некомфортно.
    ОК, так і зрозуміла)) "Некомфортно" - поняття суб'єктивне. Мені було навіть комфортніше, ніж минулого року. Зберуся викласти звіт у блозі - аргументую свою точку зору))
    полосатік

ОК, так і зрозуміла)) "Некомфортно" - поняття суб'єктивне. Мені було навіть комфортніше, ніж минулого року. Зберуся викласти звіт у блозі - аргументую свою точку зору))
    Любаша, а можете тут дуже коротко викласти тези про Судак? Куди поїхати, що подивитись, теж скоро вдруге збираємось відпочивати у цьому місті. Попереднього разу, крім звичайного пляжного лежання, гуляли і купались на скелястому березі Алчака, їздили в Новий Світ, проходили по тропі Галіцина + купання на пляжах, ходили на Судакську вежу (у цьому році вже не хочу, одного разу вистачило). Цього року ще плануємо поїхати на день у Коктебель подивитись місто? Що ще варто подивитись, попробувати, у який ресторан/клуб сходити, тощо?
    Буду дуже вдячна за ваші свіженькі відгуки!!!
    штатний скептик

Tigrina, кожному - своє, мабуть. Мене туди тягнула можливість походити по невисоких горах серед хвойних дерев, компанію - повалятися "бурым овощем" на пляжі - всі своє отримали. Їхали компанією - тож просто вирішили податися в перевірене місце. Минулого разу нам не сподобалось, що житло знайшли хвилин за двадцять пішим ходом від пляжу. Але цього разу - шукали таке навмисно. Ніякого нічного і ранкового галасу, вранці - кайф спостерігати на балконі з кавою як сонце виходить з-за гори. На міські пляжі ходити не планували (різниця в вартості житла "біля моря" и "подалі" навіть дуже перекривала витрати на паливо, щоб добратися до більш-менш вільного пляжу за Алчаком, три кілометри. Тінь там - або своя, або від скель. Трошки далі був пляж, на який в'їзд платний (гривень 10, здається) - він чистий і вільний, але теж без тіні. Поруч - АТБ (ціни в ньому процентів на десять вищі), овочі-фрукти на лотках і стихійних ринках - цілком "полтавські". По клубах і ресторанах не ходили, але вечірнє життя на Кіпарисовій алеї кипить)) Нічого не можу про них сказати - ми просто брали місцеве вино (я тепер його прихильник)) і гуляли повз оті шумні і яскраві заклади. Вино Сонячної Долини можна купити в фірмових магазинах. Ще мені сподобалася екскурсія в підвали Сонячної Долини. Цього разу ще брали екскурсію на Караул-Оба. Хоч дорога туди неважка і стежка з маркерами - але без гіда ми багато чого б не побачили. Турагенція Меридіан - її послугами скористалися і можу сміливо рекомендувати.
    Що не сподобалося - в розпал сезону ремонтують набережну і покриття на Кіпарисовій алеї. Звіт минулорічний - тут а цього року трошки фоток в ВК https://vk.com/album9554782_176374815
    Завсідник

Сейчас отдыхаю на окраине Судака.
    1. Гаишников, как повезет. Смотря в какой день ехать. Я ехал в среду, насчитал за весь путь 18 экипажей (около 10 с радарами). Но ничего страшного, не нарушать и все.
    2. Дорога на 4. От Симферополя до Судака лучше ехать по Феодосийской трассе, не через Алушту(серпантин жёсткий).
    3. На городском пляже Судака, народа ... (сами смотрите на фото). Лучше посёлок Уютное(окраина Судака) Пляжи платные, но зато чисто и мелкая галька.

Для тех кому поваляться на пляже (тюлений отдых), можно и на поезде ехать.
    Кто хочет что то увидеть, лучше на машине. Комфорт, дешевле, больше увидите.

А вообще в Крым летом больше не поеду. Надоела эта суета. В сентябре не раньше. А лучше в Октябре. (купаться можно смело в октябре)
    Пророк

Ответ Сообщение от gwg1 Посмотреть сообщение
    Сейчас тур в Таиланд, если не брать стоимость перелета, обойдется дешевле, чем отдых в Крыму в тех же условиях проживания.
    Есть вариант пешком добраться ?
    23q
    23-й участник

tayatlas, на танкере зайцем, выпрыгиваешь по направлению...
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4