Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 28.
    Condor.lviv
    Гість

Що цікавого в Полтаві? Роскажіть

Надумав заглянути в Полтаву - подивитись на славне місто, ніколи раніш не був. (сам зі Львова)
    Шановні полтавчани! Розкажіть що у вас прикольного в місті, щоб чогось не прогавити.

Зокрема цікавить де у Полтаві можна не дорого зупинитись на дві доби.

Буду вдячний за будь-яку інформацію.

Пророк
    Город хороший! Если хош могу фотки выложить. А вот вписаться на двое суток...не подскажу ничего. Тем более недорого...Зайди на сайт Укр.Эльбы - может там автостопщики из Полтавы вписку предлогают?
    Condor.lviv
    Гість
    Те що хороший я й так здогадуюсь :)
    А можа якісь корисні поради - що варте уваги перш за все
    ?
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от Condor.lviv Посмотреть сообщение
    ?
    Це залежить. Кожного цікавить своє. Для мене, приміром, найцікавішим у Полтаві є все пов’язане з Полтавською битвою, музей, монументи, документи доби, що змінила рух і напрямок української історії і багато ще чого визначили. На північ від Полтави є невеличке містечко Опішня, там роблять дуже цікаві глиняні вироби справжні майстри, якщо розумієтесь у мистецтві. Десь у Полтавській області є село Чорнухи, там музей найвідомішого українського філософа Григорія Сковороди. Також під Лубнами колись був родовий маєток одного з останніх українських князів Яреми Вишневецького (воєводи руського, як він сам підписувався), проте не знаю, чи є там бодай якась пам’ятна дошка про людину, що колись зробила з попеченої татарами пустки квітучий полтавський край, з чіткою європейською структурою соціяльного життя та господарювання. Ще десь має бути родовий маєток шляхтича Верни, що перейшов під час козацьких війн Хмельницького на бік повстанців, це далекий предок Володимира Івановича Вернадського, всесвітньо відомого вченого, також не знаю, чи є у їхньому родовому селі якась згадка про це, можливо прочитаєте докладніше про це на туристичних ресурсах мережі. З архітектурних цікавинок раджу подивитись краєзнавчий музей, вельми цікава споруда доби історизму, якщо не помиляюсь, збудував її рідний брат відомого живописця Федора Кричевського.

Щодо двух діб, то існує всесвітня студентська мережа - дешевого та якісного житла, пошукайте ґуґльом, може і до Полтави вже дійшов цей винахід. Як знайду у себе посилання про це, то кину у цю тему.
    Добрий модер ))
    Я думаю, за дві доби можна спокійно погуляти самою Полтавою та оглянути місто, або галопом промчати по всих тих цікавостях Полтавської області.
    А зупинитися можна в когось в гостях ;)
    Пиши в аську якщо цікавить ще й побут полтавців
    Пророк
    Ответ Сообщение от Condor.lviv Посмотреть сообщение
    ?
    Ну ось підібрав декілька фоток. Але це нашвидкоруч і лише те що мені подобається, а місць гарних у нас таки багатенько. Думаю днів за 2-3 можна облазити все вздовж і впоперек. Та й хто зараз подорожує? Холодно...А літом інша справа, та й з палаткою можна. Якщо в кінці Серпня, то може б і в мене вийшло вписатись, заодно й екскурсію влаштував би, хоча обіцяти нічого не можу. Отже фотки:
    1-самісінький центр Полтави - корпусний парк з "Орлом"
    2-пам"ятник першій українській феміністці - Марусі Чурай:))
    3-новоствореній пам"ятник галушці.Дехто нарікає на відсутність смаку у міської влади, але мені подобається:i-m_so_happy:
    4-гарматне ядро встановлене на честь 1100 річчя Полтави.
    5-краєзнавчий музей, колишнє губернське земство.
    Миниатюры Миниатюры ????.JPG   ?????? ?????.JPG   ???????.JPG   ??? 1100 ???.JPG   ?????????????.JPG  

Пророк
    Ще фотки:
    1-Наша Біла Альтанка, споруджена на валах фортеці.
    2-місце зібрання місцевих неформалів.
    3-Крестовоздвиженский (не знаю як на Укр.) монастир.
    4-пам"ятник на місці де спочивав Петро 1 після того, як навішав шведам:heat:
    5-той-самий Петро 1. Пам"ятник біля музею Полтавської битви.
    Миниатюры Миниатюры ????? ???????.JPG   ??????????.JPG   ???????????????????.JPG   ???? 1 ???????.JPG   ?????1.JPG  

Пророк
    Ще декілька фоток:
    1-могила наших воїнів загиблих під час Полтавської Битви.
    2-Успенський собор.
    3-церква біля могили наших воїнів
    4-місце зібраннь наших язичників. Скільки там не був - ні одного не бачив. А шкода, хотілося б поспілкуватись.
    Миниатюры Миниатюры ?????? ??.JPG   ?????????.JPG   ??????? ??.JPG   ????????.JPG  
    Lana
    Гість
    Tail большое вам спасибо за экскурс домой, выложи если сможеш фото новых строений, клубов или что там еще нового построили в Полтаве за прошедшие 6 лет :)
    Пророк
    Ответ Сообщение от Lana Посмотреть сообщение
    Tail большое вам спасибо за экскурс домой, выложи если сможеш фото новых строений, клубов или что там еще нового построили в Полтаве за прошедшие 6 лет :)
    Немає за що. Новими спорудами (а тим паче клубами) я якось не цікавлюся:on_the_quiet2:
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы