Цікаво, дякую!
А не може бути такого варіанта що будинок довоєнний, а напис залишився з війни, щось на зразок "Jedem das sein" (кожному своє)?)))
Вы просматриваете тему Полтава історична: Залишки історії у сьогоденні в подразделе Полтава туристическая, который находится в форуме Полтава; Цікаво, дякую! А не може бути такого варіанта що будинок довоєнний, а напис залишився з
Цікаво, дякую!
А не може бути такого варіанта що будинок довоєнний, а напис залишився з війни, щось на зразок "Jedem das sein" (кожному своє)?)))
Будинок-сталінка. Якщо логічно розсудити, то будували його не пізніше кінця 40-х років. А взагалі, будинок не маленький, старожили є 100%. От у них найкраще б і розпитати.
П.С. Хлопці - "Коло" в помощь ))
Легенди Полтави: будинок на Пушкіна відбудовували полонені фашисти | Всі Новини Полтави | Коло– Цей будинок для мене є особливим, – каже Анатолій Чернов, почесний голова Спілки екскурсоводів Полтавщини. – У дитинстві я там жив. Після війни його відбудовували полонені німецькі солдати. Вони жили посеред двору в обгородженій колючим дротом клітці. Пам’ятаю, як після завершення будівництва, їх відправляли назад до Німеччини. Було дуже багато військових, собак, охоронців. Як зараз ці картини перед очима.
З цього випливає, що час побудови - 30-ті роки (може й раніше, але то хз).
Всегда хотелось узнать, что в той башенке. Реальность, как всегда, сурова и банальна.
Історія вежі – «дому Карлсона»
Сторінка не знайдена!
RAMM, можна пройти по моєму посиланню, а в кінці статті буде робоче посилання на "вежу Карлсона"
дом был построен до войны- это точно, во время войны там была какая фашистская организация, вроде как. Потом при отступлении его вроде взрывали, восстанавливали после войны пленные.
Но ще город и красные бомбили нипадеццки, потом немцы жгли, потом красные в город вступали, тоже не щадили никого и ничто
Помницца, мы как раз хотели там квартиру купить, но тетки из дома страстно отговривали, типа приведения замученных немцами там есть. Ну мне приведения не страшны, но энергетика в доме и правда еще та.
Кто может добраться до краеведческого музея, там можно узнать, я думаю. А то чето в голове крутится, а вспомнить не могу, но может тетки с головой не дружили...
Merry Corpse, бабушкиными рассказами. Она не делила фашистов и красных, говорила что те, что те зверствовали, страшно было.
SemenSemenych, у меня, можно сказать, такой же источник.
Когда была форсирована Ворскла, в сам город сначала по "Шоломке" зашли группы разведки, а потом уже остальные части в уже пустую от немцев Полтаву. Так что непосредственно в городе боев не было (или почти не было), а за какие-то иные зверства слышать не доводилось.