Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей22Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 7
Показано с 21 по 30 из 69.
    Пророк

Re: Хтось купував квитки на залізниці?

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    але є можливіть додаткових поїздів...
    Пару часов назад по тв сказали - доп.поездов не будет. И не ждите. Можете заранее выходить в пешее путешествие, кому куда надо.
    Правда у перекупщиков билетов валом, мона переплатить и може и на поезде удастся шикануть.

Пророк

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    А по-моєму наявність квитків там точно така ж сама, як і на звичайній касі. Якщо не помиляюся, то база квитків єдина на всю країну і по-ідеї має автоматично якось синхронізуватися.
    Різниця тільки у відсутності черги.
    Ненене, как раз и наявнисть тоже там более вероятная. Я когда на сессию во Львов ездил, то в обычной вечно нифига нету, а в сервис мест скок хошь. Я последние разы туда сразу шел, чтоб не париться.
    модератор

А хто-небудь юзав e-kvytok? Принаймні, якщо не можна оформити сам квиток, можна глянути розклад/місця/ціни і викупити квиток у касі вокзала.

Їжджу потягами дальнього сполучення десь 5-7 разів на рік, то ще ні разу не відчував серйозних проблем з неможливістю виїхати. Хіба шо в останні години на Столичний експрес із Києва.
    Пророк

Ответ Сообщение от froguz Посмотреть сообщение
    Ненене, как раз и наявнисть тоже там более вероятная. Я когда на сессию во Львов ездил, то в обычной вечно нифига нету, а в сервис мест скок хошь. Я последние разы туда сразу шел, чтоб не париться.
    Прикольно.
    Я думав, що квитки спільні для всих...
    Буду мати на увазі, а то дійсно буває, що треба їхати, а квитка немає.
    Хоча, тоді по-ідеї завжди мають бути порожні місця з тих квитків, що зарезервовані для сервіс-кас і не продані...
    2.0

пишут на оффсайті ПЗ

Зважаючи на підвищений попит, нині в Укрзалізниці розглядається можливість призначення додаткових поїздів в напрямках Західної України, про що буде повідомлено додатково.
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от crazyastronomer Посмотреть сообщение
    Їжджу потягами дальнього сполучення десь 5-7 разів на рік, то ще ні разу не відчував серйозних проблем з неможливістю виїхати. Хіба шо в останні години на Столичний експрес із Києва.
    може це мені не щастить, але за три дні, якщо пощастить можна вирвать квиток на Дебільцево-Хмельницький і то, як їдеш в будній день. Експрес - це розкош, квитки на яку ось зовсім недавно, я не могла взяти за тиждень до відправлення.
    Пророк

У меня даже был случай - в нете и на обычной кассе говорили что Харьков-Ужгород по причине ремонтных работ не едет на нужную мне дату. А в сервис кассе девочка сказала, что поезд будет и я купил билет, но правда с Харькова оплатил. Еще потом тетка, что отметки ставит кому-то звонила, чтоб переспросить точно ли будет этот поезд.
    Так что не сбрасывайте эту возможность.
    2.0

froguz, Харків-Ужгород через Полтаву ніби не ходить... вчора так сказали в довідці на вокзалі. коли піде, і чи піде вопше - невідомо...
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    froguz, Харків-Ужгород через Полтаву ніби не ходить... вчора так сказали в довідці на вокзалі. коли піде, і чи піде вопше - невідомо...
    Года 2-3 назад это было. Он периодически не ходит. Бывает.
    2.0

froguz, там тіпа електрифікація, ремонти... того і не ходить.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 7